порох Крук

mulyavchik

Снайпер
А у мене шо на літо шо на зиму.Крук,тай годі.Хоча є ще й Сокол.Може було б логічніше й мені його на літо викоритсовувати? А Крук лишати на зиму.
 

Dedushka

Снайпер
А у мене шо на літо шо на зиму.Крук,тай годі.Хоча є ще й Сокол.Може було б логічніше й мені його на літо викоритсовувати? А Крук лишати на зиму.
Порох " СОКОЛ " отличный порох хоть для лета , хоть для зимы. Только им раньше и пользовался. Другого не признавал. За неимение " СОКОЛ" перешел сейчас на " КРУК" . В порохе " ТАХО" разочарован. Только для лета . Каждый выбирает то что ему нравиться. ;)
 

mulyavchik

Снайпер
Порох " СОКОЛ " отличный порох хоть для лета , хоть для зимы. Только им раньше и пользовался. Другого не признавал. За неимение " СОКОЛ" перешел сейчас на " КРУК" . В порохе " ТАХО" разочарован. Только для лета . Каждый выбирает то что ему нравиться. ;)
100% з Вами згоден.Але я буду вибирати з того що в мене мається.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Інформація для тих, в кого ще залишився порох Крук-1...;)


кр1.PNG
кр2.PNG
кр3.PNG
кр4.PNG


И п"ятий скрін з тестом на поросі Нобель-Спорт у порівнянні із Круком...

кр5.PNG
 
Останнє редагування:

Dusk Hunter

Мисливець
Інформація для тих, в кого ще залишився порох Крук-1...;)


Переглянути вкладення 751180 Переглянути вкладення 751181 Переглянути вкладення 751182 Переглянути вкладення 751183

И п"ятий скрін з тестом на поросі Нобель-Спорт у порівнянні із Круком...

Переглянути вкладення 751185
Почитав коментарі під відео,пишуть що то якраз сп-з-к!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Що за крук балакати, якщо його вже, не випускають.
А чого б і ні, як він є..
Он сокіл радянський до сих пір продають і не говорив про нього тільки лінивий.. правда вже значно і значно менше..
 
Зверху