продам залишки

Статус
Закрита.

bekas64

Новачок
Продам залишки:
1.Закрутка настольна з піджимом (раритет), крутить добре, матриця - мідь, 16 к -500 грн;
2.Барклай 16к -2шт, 100 грн. штука;
3.Мірка металева(нержавійка) - 35 грн.;
4.Калібровка 16к., екстрактор, відкривачка (все в одному) - 100 грн.;
5.Підставка для видалення стріляних капсулів - 2 шт. - 35 грн. штука;
6.Пиж дробовий 12к. - 25 шт. - 15 грн.;
7.Пиж войлочний неосалений 10 к. 100 шт. - 50 грн.;
8.Пиж войлочний осалений 10к. 100 шт. - 50 грн.;
9.Пиж деревяно-волокнистий 12к. 100 шт. - 50 грн.;
10.Прокладка картонна 12к. 100 шт. - 10 грн.;
11.Гільза папкова 12к -19 шт., пластикова 12к. - 3 шт. - 65 грн. разом;
12.Гільза латунна (одностріл) 12к. - 25 шт. - 200 грн.;
13. Куля Майєра ( турбінка) 12к. 10 шт. 60 грн.
Тел. 0680298743. Розрахунок через картку Ощадбанк.
 

Вкладення

bekas64

Новачок
Цікаво, а я думав, що то старовинна річ, а це виявляється "САМОПАЛ". То зробіть такого пане HANTER68
 

HANTER68

Мисливець
Не обманывайте людей. Скажите кто изготовил этот "раритет"? Год выпуска? І в чому старовинністьцієї річі?
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, а я думав, що то старовинна річ, а це виявляється "САМОПАЛ". То зробіть такого пане HANTER68
Цікаво, а я думав, що то старовинна річ, а це виявляється "САМОПАЛ". То зробіть такого пане HANTER68
Подавайте адекватний опис товару і прислухайтесь до тих хто тут вже не один рік, а не огризйтесь! Від раритетної закрутки тут самий верх, а струбцина обломана і встановлена інша самопальна, тому цінова політика вже повина бути інша, але ціна це Ваша особиста справа, головне не водьте людей в оману!
 

HANTER68

Мисливець
))) Я удивляюсь, если я своей закруткой покрутил лет десять, это уже раритет для меня. Ну, а если я еще ручку на ней поменял,это вообще антиквариат?
 

bekas64

Новачок
Прошу вибачення, вона мені дісталась з покупкою рушниці в старенького дідуся. Стан робочий, вигляд не сучасний. Тому написав "раритет". Думаю, кому треба, той купить. Нова ціна - 200 грн. Не обіжайтесь, якщо когось обідив.
 

Улик

Мисливець
Калібровка 16к., екстрактор, відкривачка (все в одному)
Скиньте реквизиты для оплаты в личку.Вы от куда?
 

oleg 1979

Мисливець
Можна глянути на закручену гільзу у двох проекціях з боку і з верху?! дякую!
 
Статус
Закрита.
Зверху