продам цезарь гуеріні 12кал.

Тема у розділі 'гладкоствольні рушниці', створена користувачем hanter егерь, 15 гру 2019.

1. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

рушниця у стані новоі.довжина ствола 76см.модель максум.довжина патронника 76мм.рушниця мае дуже гарний бій.канал стволів 18.4.
    ціна 3650 доларів .тел.0980760866.зареестрована в киівській області.

колодка із сталі .

Вкладення:

Останнє редагування модератором: 22 гру 2019
    Roman Yaroslavovich, nektoalex, Злюка Бобер та 4 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

4. nektoalex

nektoalex Новачок

Приветствую! Красивое ружьё!Фото лба колодки пожалуйста и стволов на просвет.Год выпуска известен?

5. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

IMG_20191225_144001.jpg IMG_20191225_144016.jpg

Вкладення:

6. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

IMG_20191225_144728.jpg

Вкладення:

7. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

рік випуску приблизно з 2008 по 2012

8. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

Все в ідеалі .

9. китай

китай Слідопит

Доброго дня , судячи по колодці , не витягує вона на стан нової , ви перший власник зброї ? І приблизний настріл , чесно , по колодці приблизно можна визначити , хочу почути від Вас, дякую.

ВолодимирВовк та Optimum подобається це.
  10. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

Добрий вечір.Я другий власник .Купував у свого товариша .який купив гуеріні у 20 і 12 калібрі .щоб подивитись який калібр більше сподобаеться.З ціеі рушниці вистрілив він пару раз і зрозумів що 20 йому більше подобаеться.Так вона зявилась у мене.Настріл сезон полювання по пернатій дичині.в основному по голубу.Настріл можна побачити по ричагу замикання .колодка в маслі .тому нічого по настрілу Ви не зрозуміете.Перед тим як судити про іі настріл треба побачити іі не на фото а вживу.Дякую за запитання.

Hunter 79 та colo подобається це.
  11. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

Причина продажа з рушницею не звязана.

12. Тарас_Когут

Тарас_Когут Мисливець

Не дуріть народ, шановний продавець! Зброя гарна, але люди хочуть конкретний настрій +-, а не ,,опис сезону по качці,,! З повагою, !!! гарного продажу. Настріл є, і не справа в маслі.

Optimum подобається це.
  13. Waldemor

Waldemor Мисливець

Мужики по моему вы придираетесь если она и сделала 2-3 тыс выстрелов это ничего вообще обкатка, у неё ресурс за 50 тыс выстрелов. А то что на лбе колодки видны следы так это ж рабочие моменты! Удачной продажи продавцу!

Mike 1986, pvvp, hanter егерь та ще 1-му подобається це.
  14. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

Ніхто нікого не дурить.Я не писав що вона без настрілу .але в стані новоі рушниці .Настріл не рахував .але не більше 250 набоів.для такоі рушниці це не настріл.іі хватить не на одне покоління та й ціна не як новоі.Ви не знаючи мене .звинувачуете в якомусь шахрайстві.змушуючи мене виправдовуватись .Повністю оцінити його можливо тільки взявши в руки .а не судячи по фото.кого дійсно зацікавить.А настріл зброя мае вже на виході з заводу.

Sergiy_Kopach та мц-9к подобається це.
  15. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

Ну до 2..3 тисяч ій ще далеко.але все одно дякую.Ніхто не збирався іі продавати але так склались обставини.

16. Waldemor

Waldemor Мисливець

Я образно написал 2-3 тысячи) я к тому что если и было даже 5 тысяч это не настрелял вообще, для итальянца! Ружья у людей умирают не от того что ресурс ружья исчерпался а от того что неправильный уход за оружием! А тут даже по фотографиям видно что все должно быть ок при детальном осмотре)))

юрок hunter та hanter егерь подобається це.
  17. китай

китай Слідопит

Ні , нічого поганого я не мав на увазі , я просто певен , що в руках вона буде виглядати ще симпатичніші ніж на фото , дуже красива зброя і виробник її досвідчений , ще одне запитання , чи цапфи замінимі ?

18. XXL

XXL Снайпер

Можно узнать реальный вес ружья?

19. Shoroh

Shoroh Мисливець

3450 у меня такая же

XXL подобається це.
  20. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

На жаль нема чим зважити.але за 3кг. точно

21. hanter егерь

hanter егерь Мисливець

Цапфи запресовані.Не можу сказати чи вони перепресовуються.

Поділитися цією сторінкою