труби 97см

kef

Зброяр
Тоді це буде =один =метр циліндрів в 16 к. ;) Якщо таке може бути. Максимальні ствольні пари я бачив лише до 90 см. І то були старезні французи та бельгійці типу =лефоше= під шпилькові набої.
Зріз стволу напевно дасть відповідь.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Не розумію, проблема в задовгих стволах?
В моєму скромному мисливському архіві є старе фото з подібною рушницею.
З дитинства цікавило- яка це модель рушниці?
До цього часу спокою не дає.... Метр, не менше.
У першого, спереду.
П.С. Та і в останнього теж цікава довжина стволів рушниці, хоч і не по цій темі...

IMG_20220829_201633_compress3.jpg
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
Тоді це буде =один =метр циліндрів в 16 к. ;) Якщо таке може бути. Максимальні ствольні пари я бачив лише до 90 см. І то були старезні французи та бельгійці типу =лефоше= під шпилькові набої.
Зріз стволу напевно дасть відповідь.
чому циліндрів.не обовязково....
 

gaudi

Слідопит
І повісити на стіну!!Не городіть чепухи.Крім довжини і діаметру,є ще метал,лиття,цементація,центрування і т.д.Я вже все бачив і чув,а таке ....!!!Це вогнепальна зброя,а не стрілялки з кісточок вишень.Та і на ствольних трубках топікстартера є клейма льєжського профхаусу.
шановний Арго.я такі маніпуляці бачив не раз...і як з металевого прута сверлились канали стволів(з патронникаим.чоками) і як муфтувались(мінялись стволи)один або два при пошкодженях...бачив як жовтим металом паялись стволи на вугіллі...тим займався мій близький родич у селі в карпатах.зараз вже не робить старий і добре не бачить.а на одностволку поставити нарізний ствол(виготовити гаки приварити підігнати пристріляти попедедньо виготовлений щиток і мушку).то було просто і запросто...У цих краях люди знали толк у добрій збоі і любили іі.у кожній хаті було по три і більше одиниць.....і одна з них мусіла бути"бельгійка"...
 

kef

Зброяр
А який діаметр каналу стволу та на зрізі ствольних трубок /чоків/ ?
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство.
Про стволи з рульової колонки перший раз почув в Сибіру. Робили іх там місцеві для стрільби круглими кулями.Мова йшла про одностволки, так найпростіше.
Знаю "кулібіна" який виготовив таких стволів декілька шт.
Для більш рукастих, зробити такі стволи використавши як донора порвані заводські стволи, цілком реально.
В даному випадку потрібно більше фото.
Хоча думаю, самопал.
 
Зверху