G.E.Lewis and Sons Англік з Бірмінгема

Тема у розділі 'Допоможіть визначити і оцінити', створена користувачем kostik911, 9 чер 2019.

1. kostik911

kostik911 ветеран форуму надійна команда

Вітаю
    Надибав таку рушничку
    12/70,вага біля 3х кг,людина не дуже шарить,бо на елементарні питання,на кшталт які чоки,довжину стволів не міг відповісти
    Цікавить думка спеців,чи по цих фото можна опреділити чи щось реставрувалося,роки випуску і тд
    Дякую всім

МИРОТВОРЕЦЬ подобається це.
  2. Safari
  3. kostik911

Стволи 27,5 інч(70 см)

4. Арго

Арго Moderator Команда форуму

Судячи з цього фото ствольна пара була довша,а по причині деякої "конфузії"її вкоротили до 70 см.Виходячи з стану,а він бажає бути кращим,року випуску-приблизно 1925-1930,а також місця знаходження рушниці,я б тобі Костя не радив з нею заморочуватись,навіть при ціновому мінімалі!!Не той "покрой"!!В нас на форумі висять "ляльки"за мінімум і то ......!!

Останнє редагування: 9 чер 2019
    Konrad, roz_koms, томка та 2 іншим подобається це.
  5. kostik911

Дякую,пане Євген,за толкову пораду і консультацію
    Дуже хочеться мати ,,чистокровного,,Англіка в колекції і за невеликі кошти...
    Але,мабуть,поки що ще не час
    Дивився на днях Пердея і Холанда в достойному виконанні(не дали добро щоб пофоткати) і стані,але...ціни там від 30$к Канадських пластикових дойлярів:D
    Поки що не готовий на такі капіталовкладення,але над цим працюю:)
    То,думаєте,не варто зв’язуватися з цим Lewis???
    Дякую!
    З Повагою!!!

6. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

Костю а що дешевше 30кілобаксів хай навіть і канадських там нічого немає

7. kostik911

Не зовсім зрозумів,перепрошую...
    До речі,появився шикарний авто 5,Ви питали

8. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

Я запитав з приводу англіків. Чи є щось на канадському ринку дешевше 30 тон доларів.Я розумію що хороші речі гарно коштують, але...Володіти Голандом чи Перде в наш час це все рівно що їздити на Бентлі,або Ролс ройсі на задньому сидінні.В одному з австрійських нет магазинів(незгадаю де,було це давненько) я дивитися виставляли на продаж рушницю Перде з двома парами стволів з 18 тис.євро.То може, як Вам хочеться можна пошукати щось достойне в Європі за більш прийнятну ціну,чим за океаном.Несприйміть як повчання.Так.Просто порада.А по А5 якщо можна детальніше в лічку. З п-ов. ОЛЕКСІЙ

tyrist 1945 подобається це.
  9. w.w.greener

w.w.greener Мисливець

Англійські зброярі робили довжину стволів 70 см і торець не завжди ( наглухо) запаяний як у німців чи інших
    Моя порада заміряти діаметр каналу стволів і наявність чоків
    І все стане на свої місця

Konrad, kostik911 та tyrist 1945 подобається це.
  10. kostik911

Дякую за пораду,на жаль людина продає 2 одиниці,на прохання дружини померлого товариша,і поняття в зброі не має(тут по закону можна продати зброю на протязі 3х місяців,якщо власник помер,а потім поліція конфісковує)
    Так що глухий номер

11. kostik911

Якщо взяти 18к€,то це майже 30кСА Канади(27) однакові ціни

12. mulyavchik

mulyavchik Слідопит

Воно то так Костю,але ж 2 пари стволів. Хоча, геморой, мені здається з купівлею і оформленням що там, що там однаковий

Поділитися цією сторінкою

Графф