Pieper ??? Прошу допомогти визначити та оцінити!

Статус
Закрита.

ЗНАЧИК

Мисливець
Всім доброго здоров'я! Вчора у мої руки попало два цікавих ружики! Ось один з них... У документах записано як " Pieper "! Прошу знавців допомоги у визначенні деталей про дану модель... Точну вагу і діаметр дульного зрізу зможу сказати завтра ввечері! Решту прошу оглядати на фото! Стан рушниці дуже і дуже не поганий.... Кольорова калка збереглася навіть на спускових гачках) Також цікавить орієнтовна ціна даного девайсу! Всім дякую! Також виставлю ще один ружик для обговорення (прошу дивитися іншу тему)
 

Вкладення

kef

Зброяр
Ціна буде такою за яку її купили.Плюс реставрація ...і т д.
 
Всім доброго здоров'я! Вчора у мої руки попало два цікавих ружики! Ось один з них... У документах записано як " Pieper "! Прошу знавців допомоги у визначенні деталей про дану модель... Точну вагу і діаметр дульного зрізу зможу сказати завтра ввечері! Решту прошу оглядати на фото! Стан рушниці дуже і дуже не поганий.... Кольорова калка збереглася навіть на спускових гачках) Також цікавить орієнтовна ціна даного девайсу! Всім дякую! Також виставлю ще один ружик для обговорення (прошу дивитися іншу тему)
а друга де?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Де ви бачили зброю Піпера випущену в 1968 році????Цирк і німці.Переоксидована,не калка,а циганщина,перепаяні ствольні крюки,лоб колодки перешліфований і задраєні всі оргріхи тривалої роботи рушниці,дерево новоділ,а кажете,що не проводилась жодна реставрація??!!Ви ж битий продавець зброї,а "вішаєте" як молодий.Немає жодної охоти навіть щось вам розказувати по цій рушниці.Краще вчіться самі чогось корисного,а не шукати підтвердження своїх "вішалорк" в інших!!Працюйте самі!!
 
Останнє редагування:

ЗНАЧИК

Мисливець
Де ви бачили зброю Піпера випущену в 1968 році????Цирк і німці.Переоксидована,перепаяні ствольні крюки,лоб колодки перешліфований і задраєні всі оргріхи тривалої роботи рушниці,а кажете,що не проводилась жодна реставрація??!!Ви ж битий продавець зброї,а "вішаєте" як молодий.Немає жодної охоти навіть щось вам розказувати по цій рушниці.Краще вчіться самі чогось корисного,а не шукати підтвердження своїх "вішалорк" в інших!!Працюйте самі!!
Я дуже перепрошую,але тема створена у розділі обговорення,а не у продажі.... Не ставлю за мету продати дану рушницю( вона залишиться в моїй колекції) На продажу маю інші.... В руки її взяв тільки вчора....
 

ЗНАЧИК

Мисливець
Ви ж битий продавець зброї
Хіба битий продавець зброї не може чогось не знати??? Мені здавалося що розділ спеціально створено для того щоб запитати та отримати адекватну відповідь а не для такого роду критики та незрозумілих звинувачень....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ні! Жодої реставрації не проводилось!
Це ж ваш допис!!Якщо беретесь до торгівлі зброєю,то повинні бачити такі "ляпи" які є на виставленій вами рушниці і бачити все,що з нею робилось.Читайте клейма і вони вас виведуть на пряму дорогу до істини.Якщо не вмієте їх читати,не розумієте їх,не різните правила їх нанесення-киньте цю справу бо нарветесь на неприємності.Не розумію такого бізнесу в якому продаєте не знаючи достеменно самі що!!
 

kef

Зброяр
Це ж ваш допис!!Якщо беретесь до торгівлі зброєю,то повинні бачити такі "ляпи" які є на виставленій вами рушниці і бачити все,що з нею робилось.Читайте клейма і вони вас виведуть на пряму дорогу до істини.Якщо не вмієте їх читати,не розумієте їх,не різните правила їх нанесення-киньте цю справу бо нарветесь на неприємності.Не розумію такого бізнесу в якому продаєте не знаючи достеменно самі що!!
Що зробили "західні сусіди" те і продається. Хімія гарна .
 

ЗНАЧИК

Мисливець
Це ж ваш допис!!Якщо беретесь до торгівлі зброєю,то повинні бачити такі "ляпи" які є на виставленій вами рушниці і бачити все,що з нею робилось.Читайте клейма і вони вас виведуть на пряму дорогу до істини.Якщо не вмієте їх читати,не розумієте їх,не різните правила їх нанесення-киньте цю справу бо нарветесь на неприємності.Не розумію такого бізнесу в якому продаєте не знаючи достеменно самі що!!
 
Статус
Закрита.
Зверху