Savage MSR 15 Recon 2.0 кал. 223 Rem Продам Новий !

O_h_o_t_n_i_k

Новачок
Новий !
1. Savage MSR 15 Recon 2.0 кал. 223 Rem
2. Приціл оптичний Vortex Strike Eagle 1-8x24 сітка AR-BDC3 c підсвічуванням
3. Моноблок Leapers UTG ACCU-SYNC OFFSET 50. d - 30 мм. Extra High. Picatinny. Black
4. Чохол для зброї Shaptala 204ш-1

Ціна в магазині на такий комплект 106 270грн

Був придбаний 10.08.23р
Карабін на гарантії

Ціна на продаж 85 000 + торг
Київ т. 0967050750



Опис
Карабін Savage MSR 15 Recon 2.0 кал. 223 Rem

Savage MSR (Modern Sporting Rifle) - нові вдосконалені напівавтоматичні карабіни на базі AR-10 / AR-15. Кожен елемент цієї зброї продуманий і оптимізований наскільки це можливо: стволи з нарізами 5R, захисне карбонітрування, продуманий обвіс, покращений УСМ двостейджовий, дуже крутий легкий спуск, виконані за сучасними стандартами аппер і ловер.
На відміну від традиційних стволів (з парною кількістю нарізів), стволи 5R мають непарну їх кількість і полів, при цьому межі нарізів розташовані навпроти полів не під прямим, а під тупим кутом. Це значно знижує тиск і куля отримує мінімальну деформацію під час проходження в каналі ствола, що позитивно позначається на кучності та точності стрільби.
Як захисна обробка застосовується процес карбонітрації сталі (Melonite QPQ), що значно підвищує стійкість до корозії й істотно продовжує ресурс ствола.


Особливості моделі MSR 15 Recon 2.0:
- Газовий блок "проміжної" довжини (Mid-Length) забезпечує більш м'яку віддачу, а також надійну роботу автоматики для різних типів патронів.
- Газблок нерегульований.
- Консольна алюмінієва цівка з інтерфейсом M-LOK і повнорозмірною планкою Picatinny.
- Телескопічний приклад і пістолетне руків'я Magpul МОЕ.
- Полум'ягасник.
- Модель обладнана патронником .223 Wylde.

Подробнее на ibis.net.ua
https://ibis.net.ua/ua/products/details/karabin-savage-msr-15-recon-20-kal-223-rem-55645/
 

Вкладення

Останнє редагування:

Тарас_Когут

Мисливець
Тільки купили і вже продаєте. Напишіть справжню причину продажу. Думаю багатьом цікаво. Дякую.
 

O_h_o_t_n_i_k

Новачок
Тільки купили і вже продаєте. Напишіть справжню причину продажу. Думаю багатьом цікаво. Дякую.
Причина в тому що полуавтоматична зброя не моє, купив на емоціях, вистріляв дві пачки патронів не цікаво,
Раніше використовував блолтовик Howa 308 продав, купив арку, тепер вже купив болтовик Tikka 308, АР 15 лежить без діла..
 
Зверху