SIMSON 1947

Статус
Закрита.

Владимир 70

Мисливець
Добрий день шановне товариство. Довго вагався, але все таки вирішив продавати свого "німця". Причина банальна - не получається із горизонталки. Рушниця у мене три сезони, мій настріл від сили 200 патронів, купляв у не мисливця. попередньої історії ніхто не повідав, але з огляду рушниця майже нова. Зімсон 1947 року, 16/65, стволи 72 см, звуження 0,5/0,6 мм. вага 2800 гр, дерево рідне + нова англійська ложа (пробував усі варіанти), рідні шурупи із затильника на нерідному прикладі. У стволах - ідеал, по шатах і люфтах не може бути й мови. Реєстрація в Полтавській обл. Можливий обмін на вертикалку. Віддам за 1300 у.о.
 

Вкладення

Olis85

Новачок
Добрий день шановне товариство. Довго вагався, але все таки вирішив продавати свого "німця". Причина банальна - не получається із горизонталки. Рушниця у мене три сезони, мій настріл від сили 200 патронів, купляв у не мисливця. попередньої історії ніхто не повідав, але з огляду рушниця майже нова. Зімсон 1947 року, 16/65, стволи 72 см, звуження 0,5/0,6 мм. вага 2800 гр, дерево рідне + нова англійська ложа (пробував усі варіанти), рідні шурупи із затильника на нерідному прикладі. У стволах - ідеал, по шатах і люфтах не може бути й мови. Реєстрація в Полтавській обл. Можливий обмін на вертикалку. Віддам за 1300 у.о.
 

Olis85

Новачок
Рушниця лялька, ще й штучного виконання, маю теж 54 року, але про продаж мови і бути не може, після ИЖа 58 занадто кучне, але зивикаю, бо маю ще 2 одиниці...
Якби ближче, то може б купив,
нехай щастить...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дуже рідкий екземпляр роботи майстерні Германа Вайрауха на базі Зімсона!!Ду-уже!!Автентичність загублена,але сама робота прекрасна і зі смаком.
 

tyrist 1945

Тигр
Дуже рідкий екземпляр роботи майстерні Германа Вайрауха на базі Зімсона!!Ду-уже!!Автентичність загублена,але сама робота прекрасна і зі смаком.
Друга на форумі. Перша в мене))
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я бачу другий раз!!Кажу ж,що рідка робота.Вайраух в основному виступав по пневматиці.Це був його "коньок".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Varjag229

Слідопит
Чому ж загублена аутентичність, якщо є рідний пістолетний приклад та гвинти і затильник?
Крім того, що вона рідкісна, у гарному стані, ще й з чудовими звуженнями для полювання (0,5/0.6 мм).
 

Владимир 70

Мисливець
З рушницею також віддам тример для обрізки гільз, два пижорізи, 200 нових пластикових гільз (65мм), новий кожаний ремінь. Фото завтра.
 

Белий

Мисливець
Чому ж загублена аутентичність, якщо є рідний пістолетний приклад та гвинти і затильник?
Крім того, що вона рідкісна, у гарному стані, ще й з чудовими звуженнями для полювання (0,5/0.6 мм).
На фото два приклади, один англійського типу (прямий), думаю він і є оригінальним)
 

Владимир 70

Мисливець
Пижорізи для пластику і латуні, хоча латуні жодного разу не приміняв і гільз таких не мав, просто купив комплект.
 

Вкладення

Varjag229

Слідопит
Для nrnwest. Спитайте у Tyrist 1945 на рахунок використання аналогічної 16-ки на полюванні.
П.С. Сам можу сказати за Іж-57 Ш, з якого сьогодні вранці добув 2 крижні та 1 припутня (28 г. "шістки").
Крім того, маю Бюхаг на базі Зімсона у 12 калібрі та Beretta Al 391 Light.
Єдине, що німець вимагає чистки одразу після полювання (як люба зброя) і пару днів після нього.
П.П.С. Продавцю - удачі у продажу гарної майстрової рушниці.
 
Статус
Закрита.
Зверху