Target 15-87 Classic 12/76

Сергийко

Слідопит
З часом шуруп антабки,що вкручений в приклад,від рухів витре пласмассу,тому,знявши затильник,прийдеться накрутити на шуруп гайку,або якийсь фіксатор,зрештою будь що,аби шуруп не вилазив з приклада.Також буде не зайвим на приклад надіти чохол(муфта-патронташ)на 5-6 патронів: по перше,развєсовка,по-друге:потрібний набій під рукою,по-третє:взимку щокою прикладетесь до тканини,а не до пластику.Окрім цього,не пошкодуйте замість звичного патронташу-ременя використовувати патронташ-банан,він на 16 набоїв в два ряди,закривається на замок-блискавку,що запобігає від снігу і води,його можна використати,надівши на шлейку вейдерсів,аби набої були якомога вище рівня води,бо звичайний патронташ на поясі,звісно,коли без собаки і лазите по воді,або є ймовірність впасти у воду.
 

сергей1975

Слідопит
З часом шуруп антабки,що вкручений в приклад,від рухів витре пласмассу,тому,знявши затильник,прийдеться накрутити на шуруп гайку,або якийсь фіксатор,зрештою будь що,аби шуруп не вилазив з приклада.Також буде не зайвим на приклад надіти чохол(муфта-патронташ)на 5-6 патронів: по перше,развєсовка,по-друге:потрібний набій під рукою,по-третє:взимку щокою прикладетесь до тканини,а не до пластику.Окрім цього,не пошкодуйте замість звичного патронташу-ременя використовувати патронташ-банан,він на 16 набоїв в два ряди,закривається на замок-блискавку,що запобігає від снігу і води,його можна використати,надівши на шлейку вейдерсів,аби набої були якомога вище рівня води,бо звичайний патронташ на поясі,звісно,коли без собаки і лазите по воді,або є ймовірність впасти у воду.
Нiколи не бачив гайок для шурупiв...... а далi, просто мозок закипае...
p.s. Дайте номер карти кину вам гривень двiстi, тiльки не пишiть нiчого.
 

Сергийко

Слідопит
Я про цю гайку,або як я висловився:накрутити на шуруп гайку,або якийсь фіксатор,ось її фото,правда зломаної,але суті не міняє.
P_20170402_010458.jpg
 

Сергийко

Слідопит
До речі,сергей1975,шурупи існують до дерева і до металлу,тому їх можна вкрутити у будь-яку деталь з відповідним отвором для міцної фіксації,навіть і в звичайну гайку під вінт чи болт,хоча,думаю,Вам що вінт,що болт,різниці жодної,так само і про шурупи.А при закіпанні мозку щось робіть із собою.
 

Сергийко

Слідопит
Далі мозок закипає від цієї муфти-патронташа на прикладі рушниці?Це приблизно 300грамм ваги.
P_20170402_012542_1_p.jpg
 

сергей1975

Слідопит
Я про цю гайку,або як я висловився:накрутити на шуруп гайку,або якийсь фіксатор,ось її фото,правда зломаної,але суті не міняє. Переглянути вкладення 268025
До речі,сергей1975,шурупи існують до дерева і до металлу,тому їх можна вкрутити у будь-яку деталь з відповідним отвором для міцної фіксації,навіть і в звичайну гайку під вінт чи болт,хоча,думаю,Вам що вінт,що болт,різниці жодної,так само і про шурупи.А при закіпанні мозку щось робіть із собою.
Далі мозок закипає від цієї муфти-патронташа на прикладі рушниці?Це приблизно 300грамм ваги. Переглянути вкладення 268027
Понесли ботинки Митю.
 

Сергийко

Слідопит
Был вопрос,был ответ.Аргументы на фото.Может я не прав?Тогда дайте свои аргументы или предложите лучший вариант как закрепить антабку в трёхмиллимитровой пластмаске.Я сделал так как на фото и поделился со всеми,чем уже воспользовался,поделитесь и Вы с нами,может Ваш совет будет и лучше,но только мой первый и пока единственный,может далеко не лучший,но работающий.Конечно понесло,когда ты поделишся и услышишь в ответ,что это тебя понесло.
 

Morozyaka

Мисливець
Пуля летит более-менее нормально(с рук на 35м в 15 см укладывается).
Доброго времени суток, а какой пулей стреляли?????, а то запустил с полу чока 2 разных пули по три выстрела и все полетели по высоте в центр, но с большим уходом на 9 часов (растояние 35 метров, последних 3 патронов с упора)
1 Пулевой патрон «ШЕРШЕНЬ»
2 Пулевой патрон «ПП-12»
ТАХО...
 

Сергийко

Слідопит
Доброго времени суток, а какой пулей стреляли?????, а то запустил с полу чока 2 разных пули по три выстрела и все полетели по высоте в центр, но с большим уходом на 9 часов (растояние 35 метров, последних 3 патронов с упора)
1 Пулевой патрон «ШЕРШЕНЬ»
2 Пулевой патрон «ПП-12»
ТАХО...
А ушли на 9 часов кучно?Я пулей стрелял с коллиматором,д/с 0.25,по кучности отстроил его,и теперь что дробь,что пуля летят куда надо,причем любой пулей(Шершень,Ли,Диаболо).По оптоволоконке так не получалось.
 

Сергийко

Слідопит
Либо деформировано,либо заусеница.Да и зачем под пулю использовать чтото,кроме циллиндра.
 

Barmoley

Мисливець
Доброго времени суток, а какой пулей стреляли?????, а то запустил с полу чока 2 разных пули по три выстрела и все полетели по высоте в центр, но с большим уходом на 9 часов (растояние 35 метров, последних 3 патронов с упора)
1 Пулевой патрон «ШЕРШЕНЬ»
2 Пулевой патрон «ПП-12»
ТАХО...
Если я точно помню, то либо гуалбо самозакатные, либо тахо диаболо спин. Если уходит на одной насадке, но не уходит на другой- таки брак насадки, скорее всего
 

vadymmm

Слідопит
Сьогодні встановив коліматор. Кріплення зробив сам, кріплення нижче прицільної планки цілитись із знятим коліматором не заважає.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Відразу видно,що руки в Вас ростуть з правильного місця!!!
 

vadymmm

Слідопит
Відразу видно,що руки в Вас ростуть з правильного місця!!!
Там нічого складного немає, все зроблено болгаркою +напильник+нождачка, проварено полуавтоматом. Проставка між прикладом та коробкою з листового металу 2мм , вівер теж з куска плити 20мм. Відшліфував та заворонив пастою для вороніння.
Колиматор купував тут http://panteonshop.com.ua/p411061708-strajkbolnij-kolmator-dokter.html, він дуже легкий - 60гр. і фіксація налаштувань проводиться затисканням гвинтів намертво, немає ніяких підпружинених гвинтиків. по відкликах віддачу він тримає.
 
Зверху