іж 18 та аналоги

bill

Мисливець
приклад повинен мати відведення від загальної осі рушниці вправо для правші, вліво - для лівші. для зручності прицілювання та стрільби "навскидку"

Хороші технічні характеристики стволів дають мисливцеві певну надійність, а ось наскільки успішні будуть постріли і попадання, залежить більшою мірою від ложа, точніше від його форми і розміру. Справа в тому, що полювання часто представляє собою несподіванка, приміром, стрільба на вскидку без тривалої підготовки, і ось тут форма і зручність ложі найважливіше. Крім зручності, ложа має важливе значення в зовнішності рушниці, найменші зміни можуть зробити рушницю елегантним або ж навпаки додати строгі риси чи навіть грубі.

Різноманітні розміри ложа






Розмір ложа складається з трьох параметрів: А — розміри стрілка, Б — основні розміри ложа, В — завмер при відведенні в сторони.

А — розмір стрілка:

L — цей параметр вимірюється по довжині руки, початок береться від ліктя, до вказівного пальця, до нігтьової фаланги. Рекомендується проводити замір в мисливській екіпіровці;

Нз — це висота зіниці над ключицею;

Вг — відстань грудей між пахвами;

Б — це розміри ложа:

Lп — міряється від спуску, до краю приклада;

Lпс — такий же параметр, але завмер проводиться до середини потилиці;

Lн — довжина до початку приклада;

а — визначається як ділянка прогину ложа в передній частині приклада;

о — такий же прогин, тільки в нижній частині приклада.
Як то кажуть "Век живи, век учись"
 

bill

Мисливець
Я не питаю иллюзий по поводу Huglu а что касается ижа, он проверен временем и двумя минимум поколениями. Что касается хуглу пока рано говорить как о рабочей лошадке хотя много плюсов все таки есть. Мое мнение подгонка, исполнение и ствольный блок хуглу плюс механика ижа то такуму ружью цены небылобы....
Згідний з вами, без варіантів.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Згідний з вами, без варіантів.
тоді вихід 1, якщо Ви так вже загорілись одностволкою, то прикладіть всі зусилля на пошуки в ідеальному стані ІЖ-17, 18, повірте такі ще є, просто лежать в скрині десь тихому глухому селі, куплене ще в 195... якомусь році у звичайному сільмазі за 25 рублів, коли ще про дозвільників і про реєстрацію ніхто не чув, підключіть зв"язки, знайомства і обов"язково посміхнеться удача, коли вже навіть надіятись не будете і майже опустите руки, весь це пошук та сама поїздка з товаришем за такою рушницею за маршрутом "3 дні лісом, 2 дні полем, а там уже й рукою подати" - це не абияка пригода!
Вдалого пошуку, воно того варте!
 

bill

Мисливець
тоді вихід 1, якщо Ви так вже загорілись одностволкою, то прикладіть всі зусилля на пошуки в ідеальному стані ІЖ-17, 18, повірте такі ще є, просто лежать в скрині десь тихому глухому селі, куплене ще в 195... якомусь році у звичайному сільмазі за 25 рублів, коли ще про дозвільників і про реєстрацію ніхто не чув, підключіть зв"язки, знайомства і обов"язково посміхнеться удача, коли вже навіть надіятись не будете і майже опустите руки, весь це пошук та сама поїздка з товаришем за такою рушницею за маршрутом "3 дні лісом, 2 дні полем, а там уже й рукою подати" - це не абияка пригода!
Вдалого пошуку, воно того варте!
Дякую за пораду:)
 

nikson-2

Мисливець
Найкращим варіантом одноствольної однозарядної рушниці вважаю ІЖ-18Е/ЕМ. У всіх відношеннях добра рушниця: легка, прикладиста, маневрена, з відмінним боєм(особливо кулею), швидке зведення курка без перелому рушниці, наявність ежекторного механізму та певних навичок робить його досить швидкострільним(але як каже один мій знайомий-власник ІЖ-18Е-"краще один раз влучити,ніж пять промазати"), чудова ремонтопридатність конструкції. Потрібно звикнути до кнопочного запобіжника та під час пострілу надійно утримувати рушницю, щоб не травмувати пальці ключем відкривання рушниці.І одинарна система закривання "не любить" потужних патронів, тому маса снаряду 32-33 гр.Якщо знайдете таку б/в в чудовому стані і звикнете, то така рушниця може стати улюбленою. А ціна- до 3 000 грн.(на мою думку).
 

bill

Мисливець
Найкращим варіантом одноствольної однозарядної рушниці вважаю ІЖ-18Е/ЕМ. У всіх відношеннях добра рушниця: легка, прикладиста, маневрена, з відмінним боєм(особливо кулею), швидке зведення курка без перелому рушниці, наявність ежекторного механізму та певних навичок робить його досить швидкострільним(але як каже один мій знайомий-власник ІЖ-18Е-"краще один раз влучити,ніж пять промазати"), чудова ремонтопридатність конструкції. Потрібно звикнути до кнопочного запобіжника та під час пострілу надійно утримувати рушницю, щоб не травмувати пальці ключем відкривання рушниці.І одинарна система закривання "не любить" потужних патронів, тому маса снаряду 32-33 гр.Якщо знайдете таку б/в в чудовому стані і звикнете, то така рушниця може стати улюбленою. А ціна- до 3 000 грн.(на мою думку).
За хорошу дам 4000;)
 

nikson-2

Мисливець
Тоді заводьте якомога більше друзів на форумі-тут багато порядних та безкорисливих людей, таких, якими і повинні бути справжні мисливці,-ці точно допоможуть підібрати гарний варіант за Ваш "бюджет", можливо з усім начинням, що потрібно мисливцю.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
до речі, бачив Ваше повідомлення в темі продам гладкоствольну зброю до АКСАКОВ про ІЖ-18, але подумайте добре - сип в стволі уже є... і це тільки початок, подумайте - людина займається торгівлею зброєю професійно, то за скільки її купили, якщо продають за 1600? в якому вона стані? я займався машинами, тому можу зробити припущення. це моє імхо, але аж ніяк не настанова до дії. не спішіть - зараз це найголовніше.
справжні мисливці,-ці точно допоможуть підібрати гарний варіант за Ваш "бюджет", можливо з усім начинням, що потрібно мисливцю.
підтримую Ніксона, а щоб не бути голослівним, розпитаю по своєму району, та свого дозвільника, він говорив що зараз в піріміді стоять 2 ІЖ-17, я не придав уваги, але при нагоді після свят огляну. якщо толкове знайду дам знати та допоможу у оформленні, за разом і познайомимось якщо вийде.
 

bill

Мисливець
до речі, бачив Ваше повідомлення в темі продам гладкоствольну зброю до АКСАКОВ про ІЖ-18, але подумайте добре - сип в стволі уже є... і це тільки початок, подумайте - людина займається торгівлею зброєю професійно, то за скільки її купили, якщо продають за 1600? в якому вона стані? я займався машинами, тому можу зробити припущення. це моє імхо, але аж ніяк не настанова до дії. не спішіть - зараз це найголовніше.

підтримую Ніксона, а щоб не бути голослівним, розпитаю по своєму району, та свого дозвільника, він говорив що зараз в піріміді стоять 2 ІЖ-17, я не придав уваги, але при нагоді після свят огляну. якщо толкове знайду дам знати та допоможу у оформленні, за разом і познайомимось якщо вийде.
Ок, буду вдячний:)
 

markel081

Новачок
Норд 10 - и я буду благодарен за известие о наличии ИЖ 17 и буду, так сказать, в очереди. Это моё первое ружьё, ещё дедовское. С ним были мои первые охотничьи радости и огорчения. Сейчас имею ИЖ 27 и ТОЗ 25, но... хочется ещё и такую. Трогать, гладить, обнимать)))
 

bill

Мисливець
Доброго дня форумчани, хочу придбати собі однозарядну глодкоствольну рушницю. Бюджет не великий тому і вибір аналогічний.
Є декілька варіантів - це іж 18, новий за 6000, або щось схоже з радянських зразків. Звичайно б\у рушниці дешевше , але й в хорошому стані важко знайти їх. Що скажете, чи варто брати за 6000 грн нову, чи вона не коштує таких грошей?
МОЖЛИВО хтось свою продасть, не далеко від Києва;)
14480039.jpg
Ризикнув і вибрав таку, а там як карта ляже:)
 

bill

Мисливець
Это что? Расскажи...Интересно)
12 калібр, сверловка циліндр, патронник 76,вага 2500 кг, ствотта ствольна коробка хромовані.
Взяв у пластику, через практичність. Шукав інформацію по рушниці, відгуків не багато, нарікань особливих теж. Здається клон Беретти 412. судячи з фото.
В прцесі експлуатації створю по ньому тему.
ПРОДАЄ магазин "ІБІС"
 

Грищенко

Снайпер
12 калібр, сверловка циліндр, патронник 76,вага 2500 кг
При таком весе пихать в него полумагнум и тем более магнум патроны,-далеко не самое лучшее решение:eek:.Непонятно,чем руководствовался производитель,закладывая в столь легкое ружье такую возможность.o_O
Кстати,да,-ружье немного легче заявленных
двух с половиной тонн;).
 

bill

Мисливець
При таком весе пихать в него полумагнум и тем более магнум патроны,-далеко не самое лучшее решение:eek:.Непонятно,чем руководствовался производитель,закладывая в столь легкое ружье такую возможность.o_O
Кстати,да,-ружье немного легче заявленных

двух с половиной тонн;).
Десь так 2,5 кг:)
 

bill

Мисливець
Магнумом буду стрілять впираючись в дерево спиною:)
Стріляти патронами "магнум" спробую, але часто користуватись не буду.
Цікаво просто, як воно з віддачею порівняно з іншими турецькими рушницями у товаришів.
Або такими
17778528_42657161.jpg
 
Зверху