іж 18 та аналоги

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Може зрізати чок і стріляти каліберними кулями, що скажете?Більший вибір набоїв , більше експерементів;)
таке відчуття, що рушницю купили "на убой". нічого не ріжте, стріляйте підкаліберними. іноді кулі 16 калібру зі ствола з чоком дають кращий результат, ніж каліберні. не псуйте поки що хорошу рушницю.
 

bill

Мисливець
таке відчуття, що рушницю купили "на убой". нічого не ріжте, стріляйте підкаліберними. іноді кулі 16 калібру зі ствола з чоком дають кращий результат, ніж каліберні. не псуйте поки що хорошу рушницю.
Не знаю, що спробувати з підкаліберних куль, мається на увазі ті набої, що продають в магазинах?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю, що спробувати з підкаліберних куль
ну каліберну Полева -6 12 кал. а самі не споряджаєте? берете наприклад Діабола 16 калібру, в контейнер спортинг-28, закрутка. поексперементуйте з наважками пороху
 

Грищенко

Снайпер
рушниця не хотіла відкриватись після кожного пострілу. Я думаю що 9мм великувата для чока, через тиск роздувало гільзу.
Замір штагенциркулем показав 17,4 мм, значить чок
upload_2015-6-18_21-35-43.png

8,7 мм-2 шт в ряду, 8,0 мм,- 3 шт в ряду. 9,0 мм,-:confused:,выводы делайте сами,-
рушниця не хотіла відкриватись після кожного пострілу
 

bill

Мисливець
Купив для теста такі набої, може по них є відгуки?ПІДКАЛІБЕРНА.
bolid.jpg
 

boroda1977

Мисливець
не срезайте!!!
подбирайте набои под чок. а полева попробуйте. у меня мц2112. тоже чоковое сужение. и как раз полева лучше всего подходит. на 50 метров ложится отклонение 2-5 см от центра мишени.
а полева можно заказать тут на форуме. раздел пули,дробь. там есть форумчанин который изготавливает пули полева как 16 так и 12 калибры.
С Ув!!!!
 

bill

Мисливець
не срезайте!!!
подбирайте набои под чок. а полева попробуйте. у меня мц2112. тоже чоковое сужение. и как раз полева лучше всего подходит. на 50 метров ложится отклонение 2-5 см от центра мишени.
а полева можно заказать тут на форуме. раздел пули,дробь. там есть форумчанин который изготавливает пули полева как 16 так и 12 калибры.
С Ув!!!!
Ок, нічого не ріжу, вже "попустило":)
Результати стрільби підкаліберними кулями "тахо" приємно вразили.......хоча ні, із словом - "вразили",:) трохи перебрав. Результата нормальний, на черзі "тахо" тріо та Полева.
 

Бойцуха

Мисливець
Нещодавно придбав іж 18 ,але рік випуску незазначиний підкажіть будьласка як визначити .




Може по цих клеймах можна розшифрувати дату .
Буду дуже вдячний за допомогу .;)
 

bill

Мисливець
P8250056.JPG
трохи обновив:)(пофарбував колодку)
 
Останнє редагування:

Виталий 2.

Слідопит
Добрый Всем день. Всех, кто уже открылся, с наступившим, а кто ждет 12 числа, с наступающим.
Вот решил поднять темку. В недавнем времени приобрёл по случаю вот такой экземпляр. ИЖ 18М, год выпуска-89, калибр-20/76, ствол - зеркало, длина 680мм получок, вес- 2.630. Приклад был в заводском лаке, который весь потрескался, поэтому решил ободрать и пропитать льняным маслом. По железу вопросов ноль, все очень тугое. Планируют использовать только по перепелу, а там как карта ляжет.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Серг-Кл

Слідопит
Добрый Всем день. Всех, кто уже открылся, с наступившим, а кто ждет 12 числа, с наступающим.
Вот решил поднять темку. В недавнем времени приобрёл по случаю вот такой экземпляр. ИЖ 18М, год выпуска-89, калибр-20/76, ствол - зеркало, длина 680мм получок, вес- 2.630. Приклад был в заводском лаке, который весь потрескался, поэтому решил ободрать и пропитать льняным маслом. По железу вопросов ноль, все очень тугое. Планируют использовать только по перепелу, а там как карта ляжет.
На 20ку тоже бы позарился, если не секрет сколько обошлось. С ув.
 

Ivan1989

Мисливець
Добрый Всем день. Всех, кто уже открылся, с наступившим, а кто ждет 12 числа, с наступающим.
Вот решил поднять темку. В недавнем времени приобрёл по случаю вот такой экземпляр. ИЖ 18М, год выпуска-89, калибр-20/76, ствол - зеркало, длина 680мм получок, вес- 2.630. Приклад был в заводском лаке, который весь потрескался, поэтому решил ободрать и пропитать льняным маслом. По железу вопросов ноль, все очень тугое. Планируют использовать только по перепелу, а там как карта ляжет.
у мене ІЖ-18 в 16 калібрі, вага 2550, по ідеї в 20-му малаб бути легча, цікаво чому так?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у мене ІЖ-18 в 16 калібрі, вага 2550, по ідеї в 20-му малаб бути легча, цікаво чому так?
Так він коротший на 5 см. Виходить в 16 калібрі рушниця найлегча?
не тільки 1988 рік не задався... 1989 ще гірший....
Іване, подумай сам... чи у різної деревини однакова вага? приклад лакований чи просочений? якщо просочений олією, і на просочування пішло 50 г олії, то де вона залишилась? тепер на яких вагах важили? який допуск у тих та інших вагів?
а найточніше відповів пан Сєвер.
 
Зверху