Ружье мечты

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю хлопці без реміня воно то звісно краще, але в наш час звіра мало(( цілий день можна ходити зайчика шукати то в таких випадках я б ремінь примінив би, але хто має можливість купити ствола за 5, 10, 15 і більше тис $ то він певно в угіддях УТМР не частий гість а може я і не правий
 

KFoR

Зброяр
Ну коли пройтися кілометр два то можна і без ременя, коли цілий день ходити по орці то деколи його треба.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну коли пройтися кілометр два то можна і без ременя, коли цілий день ходити по орці то деколи його треба.
Ніколи не використовую ремінь!!Тільки на лівій руці і так весь день!!Звичка і думаю непогана.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Арго

S-Moderator
Команда форуму
И + он не цепляется! Особенно, за скошенный подсолнух!
Совершенно верно,но я еще его ношу немного наклонив ствол вниз (очень подходящая носка во время дождя и обильной ранней росы)!!У нас подсолнух не растет,но высокотравье обильное.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
наоборот за нескошенный когда бежишь за голубом подранком ) тогда можна весь подсолнух ремньом вирвать:D
Никогда не бегайте с ружьем, крайне не безопасно! Сам так пострадал лет в 16 упал на планку разбил губу, слава богу у иж39 хорошие интерсепторы были!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Не тільки до вистрела, така носка більш правильна ще і в тому що ти контролюєш зброю, стволами ніде не ципляєш і тд
И вообще не охоте самое главное после самой охоты это безопасность.
 

Вова 1993

Мисливець
Никогда не бегайте с ружьем, крайне не безопасно! Сам так пострадал лет в 16 упал на планку разбил губу, слава богу у иж39 хорошие интерсепторы были!
я знаю но когда ти в азарте и адреналин прет то остановиться трудно и особенно когда подранок не люблю их оставлять( но после вистрела я всегда взламиваю ружье перезаряжаюсь и не слаживая ружье иду искать збитую птицу )
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху