Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
перестаньте с этим блайзером.... это у немцев считается.. признаком идиотизма...платить за штамповку цену эксклюзива..
Вы скоро будете бросаться на людей при слове "Блазер"-речь шла только об одежде!!!:D
Monya сказав(ла):
Вообще одежда Blaser мне очень нравится.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Гуру, заходити чи не заходити мені сюди - не тобі вирішувати! .
Ніхто ж тебе за язик не тягнув. Чи ти думав, що всі кинуться тебе благати залишитись? Ніхто не кинувся, то ти сам приліз і розвів срач у темі.
Особливо дістає, коли жінку принижує чоловік в інеті.
Жіночка вдає досвідченого мисливця. Насправді ж видно, що вона не полює з собаками. Звернути їй на це увагу це жодне приниження...
як ображають моїх друзів чи вішають усім лапшу...
Лапшу на вуха вішаєш ти, псевдо-єксперт, і твої друзі. Ваші фото УГГ з зайцями, без належного опису справжньої ролі собаки, дурять мисливців зацікавлених породою. Вдаєте те чого нема і ніколи не буде. Шкодите брехнею породі.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
ПОНЯНО.Будь терплячий,ляху.:p
Це твоя відповідь? Я на колінах... зі сміху... :)
Я потерплю ще трохи, але не пости банальщини...вона мене не здивує...
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
https://reibert.info/threads/prodam-mp-38-bd-38.464486/
Представляю,возвращаешься с ЭТИМ с охоты(так-так,карабін мисливский,у нас інших немає) в камуфляже и берцах,а для полного антуражу можно и автентичную касочку одетьo_O,-это что-же народ подумает:cool:.
Звір весь буде лежати мертво без єдиного кулевого попадання,весь з інфарктом міокарда!!:p
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Hanter93

Мисливець
Да, давно тут "дзявкоту" з-за кордону не було...
Так, я полюю на 90% на зайця і лисицю...
1. Успошно з кг.
2. Ніодин Богун не заборонить мені полювати з кг на пушнину :)
3. ПОлювали з кг і 50 років тому на русачка (є фотофакти на цьому ж ресурсі), полюють, бо також є фотофакти як мінімум 5 власників кг, і будуть...оскільки на даний час найбільше поголівя кг є на Хмельниченні, а в нас копита не так і багато і не кожен може собі дозволити на нього полювати тут, з нашими $$$...хіба повтікаєм закордон, зароблятимемо гроші і тоді зможем красуватися трофеями...але хто ж залишиться на ЮА..
Приниження жінки для звеличення себе - не виправдовуйся...Богунчику :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
2. Ніодин Богун не заборонить мені полювати з кг на пушнину :)
`
Псевдо-єксперт мильна бульбачка ти ж не полюєш, тільки чужі фото викладаєш. :)
З УГГ на пушнину полювати можна, але не треба вдавати, що в ідентичний спосіб як з ЄГ, РГ, РРГ... негарно обманювати...


Приниження жінки для звеличення себе - не виправдовуйся...Богунчику :)
Що ти вхопився за те "приниження", як за соломинку? :) Немає тут ніякого приниження. Це форум мисливців і тут всі рівні. Не розбирається людина в полюванні з собаками, то не повинна ображатися, якщо їй хтось на це звертає увагу. Для таких людей є хороша рада - "менше писати більше читати".
 
Останнє редагування:

Hanter93

Мисливець
`
З УГГ на пушнину полювати можна, але не треба вдавати, що в ідентичний спосіб як з ЄГ, РГ, РРГ... негарно обманювати...
Бігнчику, з кг полювання відрізняєть на пушнину лише тим, що зазвичай по пушнині вони гонять до 30 хв... як показує практика, цого вдосталь, щоб звір вискочив з невеликого ліска чи очерету/чагарника. Для довгих і емоційних гонів в мене є ЕГ...
Стосовно того як часто я полюю...ну так, тобі з-за бугра видніше...просвітлю, від відкриття сезону ні одної неділі не пропустив...
Чужі фото, ні...не виложував...лише ті, де я також полював...
Стосовно Собаколюбки...так ми всі рівні, як мисливці.... але це не дає тобі дозволу, ще раз повторюся, бути зверхнім до неї та принижувати...
І попрошу не відходити від теми...тема про собак, чи тобі крім особистостей в цій темі, , та міряння в кого який...більше нічого нечого писати :)
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
мильна бульбачко
Скільки ти добув зайців з під УГГ?
 

Hanter93

Мисливець
КТВ, надоїло... тому, Бігунчику, поміряємося про зустрічі...хочеш інформації не по темі, пиши в ПП...тут лише про УКГ!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Питаю тебе по темі. Скільки ти добув зайців з під УГГ?
 

Hanter93

Мисливець
Цього року зпід молодого 5 пісячного кг Айдара добуто 2. Як добуто - він просто бігав, натикався на русака...перший русак вилетів на мене і був добутий. Згодом аналогічно русака добув кум. Зпід кг Буяна 4 роки зпід гону (цього року) добуто 2 лисиці (працював в парі з ег Ірмою, уже покійною, у четвер отравили у вольєрі...) 1 робота коло 1 год. - лис вийшов з 100 гектарно очерету та був битий батьком, іншого вони толкнулив травах, перегнали посадкою і знов тото добув...сам стріляю дуже мало, оскільки завжди пускаю собак...якщо поведе напускати хтось інший - собаки найдуть мене на лазу і почнуть пошук від мене...
 
Останнє редагування:

Hanter93

Мисливець
Також з-під молодого Айдара уже добуто 3 куропатки...1 мною, 1 татом, 1 кумом. Усі виходи різні...зпрацьовував їх як спанієлька, лише з голосом...
+ молодий вже показав на свій вік три класичні роботи: 1 по русаку, 2 по лисиці. Гону від 4 до 7 хв, (маю на увазі, сам побудив і гнав)...на 5,5 міс думаю добре...З кабаном буду знайомити десь з 8 місяців...
 

Hanter93

Мисливець
Якщо цікавить взагалі скільки, то рахуй, в середньому кожного року в нас по району кожен мисливець добуває 2-4 вуханя та стільки ж лиса. У мому колективі (я, батько, кум) 85% трофеїв добуті чисто з-під собак...
 
Статус
Закрита.
Зверху