Владельцы "курковок", Ваше слово.

Oleg0134

Новачок
Всім доброго дня.У мене ТОЗ БМ 16-го кал. Підскажіть будьласка що робити... пустила пайка на нижній планці там де кріпиться антабка. точніше кажучи вона відходить але не повністю, 10 см. від дульного зрізу і 10 см. перед гаком для кріплення цев"я ,держить. Я з Рівненської обл. може хтось знає майстра до якого можна звернутись.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я з Рівненської обл. може хтось знає майстра до якого можна звернутись.
привіт! Олександр Гравер в Запоріжжі - він є тут на форумі, найближчий Вам це Хмельницький, або магазин Ібіс - там в Києві є майстерня.
 

Oleg0134

Новачок
це фото того про що я говорив. є побоювання того що поведе "свод" стволів. що скажете.???
 

Oleg0134

Новачок
привіт! Олександр Гравер в Запоріжжі - він є тут на форумі, найближчий Вам це Хмельницький, або магазин Ібіс - там в Києві є майстерня.
На рахунок Ібіса - там ціна такого ремонту перевищує вартість даної рушниці. Олександр з Запоріжжя- далеко. Єдиний варіант, Хмельницький. якщо я не помиляюсь це той чоловік що виконує вороніння ржавим лаком.? а запораду спасибі, з повагою.
 

greyder

Мисливець
На мою думку: краще звернутись до хорошого спеціаліста, адже планка відійшла у місці де найтонша стінка ствольної трубки.
 

Серг-Кл

Слідопит
Не заметили после чего такое произошло? К слову заменил ствольную антабку чтоб по стволам не брякала...
 

Oleg0134

Новачок
Чесно кажучи не помітив... виявив випадково коли бродив увейдерсах по болоті вішав погон на шию а рушницю поперед себе у горизонтальному положені, помітив що планка відійшла. Рушниця прийшла мені у спадок від батька, користуюсь нею 3 роки, що було до мене не знаю.
 

Серг-Кл

Слідопит
Складаэться враження, наче пішло від антабки, тобто смикнули за погон, але відірвати добре спаяну планку, на мою думку не реально. Чесно кажучи не стикався з подібним та може статися що прйдеться знімати всю повністю, зачистити від бруду та старого припою. В такому разі аби кому довіряти не варто! Можливо якимось чином і вдасця малою кров'ю не знімаючи та якщо планка при нагріванні розшириться залишиться залишок який не буде куди "діти" . Нажаль таких майстрів не знаю, але спробую дізнатися у батька. Аби ціна такої роботи не зашкалила...
 

Oleg0134

Новачок
Складаэться враження, наче пішло від антабки, тобто смикнули за погон, але відірвати добре спаяну планку, на мою думку не реально. Чесно кажучи не стикався з подібним та може статися що прйдеться знімати всю повністю, зачистити від бруду та старого припою. В такому разі аби кому довіряти не варто! Можливо якимось чином і вдасця малою кров'ю не знімаючи та якщо планка при нагріванні розшириться залишиться залишок який не буде куди "діти" . Нажаль таких майстрів не знаю, але спробую дізнатися у батька. Аби ціна такої роботи не зашкалила...
на мою думку, заводський брак пайки, а роки, мороз, вода, пил і постріли зробили свою справу.
 

greyder

Мисливець
Варіантів, із-за чого відійшла планка багато, точну причину не визначити. А чи перепаювати цілу, або частину що відійшла то вже визначить спеціаліст. На даний час є великий вибір різних флюсів та припоїв, головне - щоб стволи не повело.
 

Серг-Кл

Слідопит

greyder

Мисливець
Якщо судити по фото, то на мою думку відправною точкою проблеми була антабка, тобто як би рвонули за погон, а під нею в місці спаювання що творилось неясно.
 

хитрый лис

клон забаненого
на мою думку, заводський брак пайки, а роки, мороз, вода, пил і постріли зробили свою справу.
Скажите а внутри стволы без сыпи и раковин?Если с таковыми,мое мнение проще , дешевле и целесообразнее будет замена стволов.ИМХО
 

greyder

Мисливець
Можливо, хоча досить велика довжина планки, що вiдiйшла. Маю думку що там сума факторiв, що призвела до даного дефекту...
 

Oleg0134

Новачок
Можливо, хоча досить велика довжина планки, що вiдiйшла. Маю думку що там сума факторiв, що призвела до даного дефекту...
Згідний на всі 100%. Але питання стоїть втому що потрібно контакти до майстрів які можуть усунути даний дефект... хто кого знає????
 
Зверху