Дозволю собі висловити свою думку з цього приводу. Наведу простий приклад - допустимо, що хтось приватизовує земельну ділянку для будь яких цілей площею 0,5 га. Для оформлення документації відповідним службам землеустрою потрібно накреслити план цієї ділянки і необхідно визначити її місцезнаходження в натурі на місцевості (з прив'язкою до координат місцевості), тобто визначивши точку прив'язки провести бусольну зйомку встановити межі цих самих 0,5 га. (якщо конфігурація площі - прямокутної форми то достатньо, як правило, визначити на місцевості 4 кутові точки). Дані роботи слід проводити з відповідною точністю, бо це - суттєво. Тепер повернемося до карти мисливських угідь. Допустимо, що посеред поля знаходиться суцільний лісовий масив складної конфігурації і поряд декілька ставків (озер). В кожному районному відділі земельних ресурсів є карта сільгоспугідь (такі ж карти є і в сільських радах), в лісгоспах також є карти лісів (плани насаджень) ну і ще є супутникові карти місцевості. Накладаємо їх одну на одну і вуаля - маємо "три в одному" - карту місцевості з нанесеним лісовим масивом та його поквартальною нумерацією, водно - болотні угіддя (ставки, озера) ну і все що між ними - польові угіддя. При нинішніх технологіях - все це робиться елементарно , в камеральних умовах. І без жодних прив'язок до координат та винесень в натуру. Правда є один нюанс - при цьому контури однієї карти десь можуть не зовсім точно співпадати з контурами іншої, але ж ця карта і НЕ ВИМАГАЄ високої точності (як в наведеному мною вище прикладі). Вибачаюсь за об'ємний текст та за "ліричні відступи". Хотів пояснити більш зрозуміло.