польові угідя

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем aleks_321, 6 вер 2017.

1. Hovarf

Hovarf Мисливець

Як я вже казав, про польові лісополоси нічого пояснити не можу, бо в нас їх практично нема. А от колишні колгоспні ліси були в кожному районі Львівщини. На даний час ці лісгоспи підпорядковуються обласному державному лісогосподарському підприємству "Галсільліс".

2. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Наскіки пояснювали мені.Ліс це де є квартальні стовпи....Полювання тільки з егером.Де квартальних стовпів немає то " агроліс" полювання дозволено.Звісно якщо це не відтворювальна ділянка.

aleks_321 подобається це.
  3. kef

kef Снайпер

І загальна площа лісу .Та аншлаги типу-обхід єгеря-полювання дозволено в присутності єегеря!

4. З Вашого дозволу поравлю....;) (я директор мисливськовпорядчого підприємства). Під час упорядкувння (розробки проекту організації та розвитку мисливського господарства), яке дійсно проводиться 1 раз на 15 років (а якщо бути точним, то Проект розробляється на 15 років. ) проводиться бонітування (оцінка якості угідь) і розподіл за типами угідь. Ця робота здійснюється на підставі данних земельних ресурсів (форм 6-зем, 2-зем, тощо), а також матеріалів лісовпорядкування . На карто-схемах НЕ відмічаються межі за типами угідь (цього не передбачає Порядок та Настанова). Така робота була передбачена старою інструкцією....А щодо внесення змін до Проекту, зазначу, що 1 раз на 5 років необхідно проводити Авторський нагляд. В ході якого вносити відповідні зміни до типології. Поясню. Був ліс, його вирубали. Цю землю необхідно перевести до типу польові угіддя. І навпаки, якщо відбулася посадка....ітд. Щодо заборони полювання в лісі, це право користувача!!! АЛЕ ЦЕ ПОВИННО БУТИ ПРОПИСАНО В НАКАЗІ "ПРО ТЕРМІНИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ПОЛЮВАННЯ В......" !!!!

kef подобається це.
  5. север

север ветеран форуму надійна команда

Та это прописано. Вопрос возникает по практике охоты: как, на незнакомой ( да и знакомой, но изменной до неузнаваемости!) местности отделить полевые угодья от лесных? Где проходит граница между ними и чем она должна определятся-аншлагами, столбами, канавами, высотой деревьев, в конце-концов, и т.д.?
    Из собственного опыта: знаю два, отдельно стоящих, на определенной дистанции, лесных старых массива ( читай-леса). Раньше между ними было поле. А так, как его никто не обрабатывал, то оно, естественно, заросло деревьями и кустарником, соединив, таким образом, собой, два острова леса и образуя, вместе с ними, единый массив. Это, уже-лес?Или, еще- поле?

6. А как прописано, формулировка?

север подобається це.
  7. kef

kef Снайпер

Думаю,що саме краще, щоб не потрапити в халепу, передивитися (запитати) де, відтворюючі ділянки угіддя,де ліс і.т.д. ,де дозволено полювання без присутностності єгеря.....І добре було б щоб на сайті УТМР області,району ,була карта угіддя із всіма відмітками та кордонами..... (польові,лісові,болотні.....).

8. Таких карт по типам угідь НЕ МАЄ!!!!

9. Vov-1

Vov-1 Снайпер

В нашому УТМР лісу не залишилось...Так що посадки,балки,самосіви...:(

10. kef

kef Снайпер

Плохо! Тому і суперечки виникають.....

11. kef

kef Снайпер

Майже те саме,плюс жорстко вироблені поля (землі).

12. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Степане,зайчик за щастя...Лис наше все:(:(:(

13. Hovarf

Hovarf Мисливець

Трошки недобре Вам пояснили. В "Агролісі" теж є така ж квартальна сітка як і в державних лісгоспах. Принаймні мала б бути. Це по суті такі ж лісгоспи, тільки державні підпорядковуються Держлісагентству, а Агроліс - Міністерству аграрної політики. А якщо квартальних стовпів нема - то це вже халатність та недопрацювання "агролісівських" лісників.

14. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Можливо,я не заперечую...Зі слів егера УТМР...

15. kef

kef Снайпер

Там вже не тільки квартальних стовпів не залишилось,але і ділової деревини (дуб,черешня,ясен.....)на пальцях можна порахувати.Одне слово-польові угіддя з чагарниками ,але на карті ліс!

Останнє редагування: 7 вер 2017
  16. Hovarf

Hovarf Мисливець

Дякую за уточнення. Все вірно. Але давайте повернемося до самого першого запитання. Наприклад - полювання на зайця дозволено тільки в польових угіддях (згідно наказу користувача). Форумчанин Aleks 321 цілком логічно запитує, а як мисливцю знати - де саме ці польові угіддя? Тим більше коли, як Ви стверджуєте, згідно нових вимог, на картографічних матеріалах межі за типами угідь не відмічаються.

aleks_321, Катыш Сергей Васильевич та kef подобається це.
  17. север

Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  18. север подобається це.
  19. Дивіться пост вище....У мене в голові це не вкадається.....

aleks_321 подобається це.
  20. север

Так ото ж...:(

Катыш Сергей Васильевич подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф