польові угідя

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем aleks_321, 6 вер 2017.

Safari
 1. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Як я вже казав, про польові лісополоси нічого пояснити не можу, бо в нас їх практично нема. А от колишні колгоспні ліси були в кожному районі Львівщини. На даний час ці лісгоспи підпорядковуються обласному державному лісогосподарському підприємству "Галсільліс".
   
 2. Safari
 3. Vov-1

  Vov-1 Снайпер

  Наскіки пояснювали мені.Ліс це де є квартальні стовпи....Полювання тільки з егером.Де квартальних стовпів немає то " агроліс" полювання дозволено.Звісно якщо це не відтворювальна ділянка.
   
  aleks_321 подобається це.
 4. kef

  kef Снайпер

  І загальна площа лісу .Та аншлаги типу-обхід єгеря-полювання дозволено в присутності єегеря!
   
 5. З Вашого дозволу поравлю....;) (я директор мисливськовпорядчого підприємства). Під час упорядкувння (розробки проекту організації та розвитку мисливського господарства), яке дійсно проводиться 1 раз на 15 років (а якщо бути точним, то Проект розробляється на 15 років. ) проводиться бонітування (оцінка якості угідь) і розподіл за типами угідь. Ця робота здійснюється на підставі данних земельних ресурсів (форм 6-зем, 2-зем, тощо), а також матеріалів лісовпорядкування . На карто-схемах НЕ відмічаються межі за типами угідь (цього не передбачає Порядок та Настанова). Така робота була передбачена старою інструкцією....А щодо внесення змін до Проекту, зазначу, що 1 раз на 5 років необхідно проводити Авторський нагляд. В ході якого вносити відповідні зміни до типології. Поясню. Був ліс, його вирубали. Цю землю необхідно перевести до типу польові угіддя. І навпаки, якщо відбулася посадка....ітд. Щодо заборони полювання в лісі, це право користувача!!! АЛЕ ЦЕ ПОВИННО БУТИ ПРОПИСАНО В НАКАЗІ "ПРО ТЕРМІНИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ПОЛЮВАННЯ В......" !!!!
   
  kef подобається це.
 6. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Та это прописано. Вопрос возникает по практике охоты: как, на незнакомой ( да и знакомой, но изменной до неузнаваемости!) местности отделить полевые угодья от лесных? Где проходит граница между ними и чем она должна определятся-аншлагами, столбами, канавами, высотой деревьев, в конце-концов, и т.д.?
  Из собственного опыта: знаю два, отдельно стоящих, на определенной дистанции, лесных старых массива ( читай-леса). Раньше между ними было поле. А так, как его никто не обрабатывал, то оно, естественно, заросло деревьями и кустарником, соединив, таким образом, собой, два острова леса и образуя, вместе с ними, единый массив. Это, уже-лес?Или, еще- поле?
   
 7. А как прописано, формулировка?
   
  север подобається це.
 8. kef

  kef Снайпер

  Думаю,що саме краще, щоб не потрапити в халепу, передивитися (запитати) де, відтворюючі ділянки угіддя,де ліс і.т.д. ,де дозволено полювання без присутностності єгеря.....І добре було б щоб на сайті УТМР області,району ,була карта угіддя із всіма відмітками та кордонами..... (польові,лісові,болотні.....).
   
 9. Таких карт по типам угідь НЕ МАЄ!!!!
   
 10. Vov-1

  Vov-1 Снайпер

  В нашому УТМР лісу не залишилось...Так що посадки,балки,самосіви...:(
   
 11. kef

  kef Снайпер

  Плохо! Тому і суперечки виникають.....
   
 12. kef

  kef Снайпер

  Майже те саме,плюс жорстко вироблені поля (землі).
   
 13. Vov-1

  Vov-1 Снайпер

  Степане,зайчик за щастя...Лис наше все:(:(:(
   
 14. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Трошки недобре Вам пояснили. В "Агролісі" теж є така ж квартальна сітка як і в державних лісгоспах. Принаймні мала б бути. Це по суті такі ж лісгоспи, тільки державні підпорядковуються Держлісагентству, а Агроліс - Міністерству аграрної політики. А якщо квартальних стовпів нема - то це вже халатність та недопрацювання "агролісівських" лісників.
   
 15. Vov-1

  Vov-1 Снайпер

  Можливо,я не заперечую...Зі слів егера УТМР...
   
 16. kef

  kef Снайпер

  Там вже не тільки квартальних стовпів не залишилось,але і ділової деревини (дуб,черешня,ясен.....)на пальцях можна порахувати.Одне слово-польові угіддя з чагарниками ,але на карті ліс!
   
  Останнє редагування: 7 вер 2017
 17. Hovarf

  Hovarf Мисливець

  Дякую за уточнення. Все вірно. Але давайте повернемося до самого першого запитання. Наприклад - полювання на зайця дозволено тільки в польових угіддях (згідно наказу користувача). Форумчанин Aleks 321 цілком логічно запитує, а як мисливцю знати - де саме ці польові угіддя? Тим більше коли, як Ви стверджуєте, згідно нових вимог, на картографічних матеріалах межі за типами угідь не відмічаються.
   
  aleks_321, Катыш Сергей Васильевич та kef подобається це.
 18. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Катыш Сергей Васильевич подобається це.
 19. север подобається це.
 20. Дивіться пост вище....У мене в голові це не вкадається.....
   
  aleks_321 подобається це.
 21. север

  север ветеран форуму надійна команда

  Так ото ж...:(
   
  Катыш Сергей Васильевич подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф