Порох пироксилиновий сп спорт

mykro

Мисливець
Добрий з Нової Каховки, етикетка надрукована на принтері ))) Поганий, етикетка заводська, з Києва
Ну то скажіть всім.
А можна? Чи краще в приват? Щось не знайшов чи правила форуму позволяють посилання на інакші ресурси
 

Reinger

Снайпер
Джентльмены! Подброшу вам дров в огонь, чтобы веселей было. Отдельное спасибо коллеге mykro.
Получил партию СП спорт без заводской этикетки, где-то как-то она закончилась. Банка та же, партия та же, гарантирую. Обкатку по СП спорт провели в ноябре-декабре по фазану и зайцу. В свою Иж-27Е/16к засыпал по норме, стрелял этой же партией патронов (др. №№ 5, 7, 2) как в ноябре при + температурах, так и в декабре при "-" 5-7 градусов. Ребята для 12к при "-" увеличивали навеску на 0,2 г. все довольны. Результаты охоты всегда были положительны. Мне и нашей компании порох очень понравился - выстрел очень тихий, по сути хлопок, отдачи нет. Думаю, это будет основным фактором для снаряжения патронов на голубя, т.к. на выезд иногда приходится брать по 100-150 патронов и усталость от стрельбы не скажется на мой расшатанный организм. С минусов - нагар в стволах, но я привык как-то за 40 лет сразу после охоты чистить ружье, поэтому для меня это не проблема. Остальные марки СП еще не отстреливали, займемся этим в этом сезоне.
В дебатах участвовать не хочу, вы уж извините, устаю от них морально. Хронографами и прочими экспериментами не маюсь, мне они абсолютно до лампочки. Я просто выкладываю голые факты и свое мнение, которые никому не навязываю. Идеального пороха нет, просто кому-то что-то нравится, кому-то нет, все познается методом "научного втыка". Кто захочет втыкнуть - пожалуйста, запрос в мою личку на прайс. Дополнительно могу рассказать по телефону. Обидеть никого не хотел, ко всем с ув., всегда ваш.
Кстати, у нас тут некоторые его уже окрестили "браконьерским" за тихий выстрел.
 

Вкладення

Reinger

Снайпер
Мабуть, щільність порохів різниться, тому і навіски різні. Як і люба новинка, він, мабуть, ще "обкатується" в виробництві. А може так і буде, як і Сільвер марок А і Б.
 

Призрак 153

Слідопит
...цікаво ???чому до сих пір мовчить виробник,,,до речі пане Reingr ВИ закупку робите у виробника.якщо це не таємниця.???якщо так то нехай загляне до нас на форум, чимало форумчан хотіли б проспілкуватися з виробником....як що щось не так товибачайте...ДЯКУЮ!
 

Reinger

Снайпер
Так, порох виробляє Шостка. Я - треті руки. На рахунок постачальника - то хто ж з рибаків розповідає про кльові місця. На рахунок дебатів, моя думка, чи навряд представник оборонної установи захоче спілкуватись за цивільний товар народного вжитку. Як я зрозумів в темі Сільвер, то шановний представник НПФ Сільвер і не радий, що в*язався в ту полеміку. Якось воно так прийнято, що виробникам боєприпасів покупці своїх прав не качають. До речі, і той, і той виробники звернулись до мене, щоб я теж вставив свій п*ятак в ці теми. хоча я геть не полюбляю ці всі дискусії. Зрозумійте мене правильно, я - практик старого "дідівського гатунку", без усіх оцих сучасних наворотів. Взяв новинку, спорядов нею з сотню набоїв в різних варінтах і вибрав для себе те, що мені підходить. І комусь свою точку зору не нав*язую. В мене свій принцип: мені подобається - я ним користуюсь, не подобається - не користуюсь. І не розповідаю всьому світові, як роблять де-які наші колеги, що це або найкраща річ, або ж навпаки, "дєрьмо". Як що ж хтось до мене звернеться за порадою, то чим зможу, тим і допоможу, але це моя точка зору, я не нав*язую її як святу істину. Так само і з порохами -по 30 років я споряджаю собі і років 20 своїй бригаді Круком і Сільвером, а зараз з*явився і СП, якиий ми теж зарахували в свій арсенал і відмовлятися від нього теж не будемо. Вибачаюсь, якщо щось не так сказав. З пов. до всіх.
До речі, забув додати ТУ СП і іхню характеристку і ще: СП спорт і СП-У в банці по 200 г, СП-К і СП-З по 150 г. Банка на 200 г, а щільність порохів різна.
 

Вкладення

Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
На данном этапе на этот или подобные вопросы могут даже производители не найти ответ :) "Сварили" несколько вариантов, дали "путевку в жизнь". А вы, т.е. мы, пацаны-охотники, пробуйте, стреляйте, "гавкайте". Что понравится, что не понравится - возможно учтут и в следующий раз "сварят" то, что "пошло", или как модно сейчас говорить - полетело :D
 

oms

Слідопит
На данном этапе на этот или подобные вопросы могут даже производители не найти ответ :) "Сварили" несколько вариантов, дали "путевку в жизнь". А вы, т.е. мы, пацаны-охотники, пробуйте, стреляйте, "гавкайте". Что понравится, что не понравится - возможно учтут и в следующий раз "сварят" то, что "пошло", или как модно сейчас говорить - полетело :D
Да, вполне возможно.
Кстати, уже в нескольких местах встретил фотографию банки "СП Спорт" на деревянном коричневом фоне и заклеенными надписью "Торговый представитель" и номером мобильника Юрия из Новой Каховки, который при желании легко читается. На банке, которую я купил в магазине, в этом месте написан номер телефона и часть (!!!) адреса производителя. Я хренею от этой "секретности"...:)
 

Призрак 153

Слідопит
...хотілося дізнатися під який капсуль розрахований =спСПОРТ=.....ЧИ з яким капсулем раціональніше його використовувати...
 

web2r

Мисливець
...хотілося дізнатися під який капсуль розрахований =спСПОРТ=.....ЧИ з яким капсулем раціональніше його використовувати...
Ви такий наївний, пробуйте, стріляйте сами, все робіть сами, виробника цікавлять тільки бабки
 

БМ-16

Мисливець
Так, порох виробляє Шостка
Це ми вже знаємо, але хтілося би знати номер підвалу.
На рахунок постачальника - то хто ж з рибаків розповідає про кльові місця.
Вам що пороху мало, чи жалкуетє?
Як я зрозумів в темі Сільвер, то шановний представник НПФ Сільвер і не радий, що в*язався в ту полеміку.
Бо найшлися на форумі розумніше його, от і не радий. Як що представник СП спорт такий самий як Сільвер то краще хай не приходить.
 

БЮВ

Слідопит
Це ми вже знаємо, але хтілося би знати номер підвалу.

Вам що пороху мало, чи жалкуетє?

Бо найшлися на форумі розумніше його, от і не радий. Як що представник СП спорт такий самий як Сільвер то краще хай не приходить.
:D:D:D
 

mykro

Мисливець
СП спорт і СП-У в банці по 200 г, СП-К і СП-З по 150 г. Банка на 200 г, а щільність порохів різна.
Виходить, що є як мінімум 3 варіанти пороху, цікаво чим к і з відрізняються.
Чи є взагалі між ними якась різниця?
К я так розумію кабан або куля, а з то заєць? У-утка?
Трошки підкумарює табличка на 35г.
Той що К дійсно темніший чи фото так вийшло?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Если присмотреться, то и фракция зерен отличается. Выше писали - больше похоже на современный маркетинг. А нашлепки заказать и баночки с разноцветными крышечками совсем не сложно. Только как-то грубо, по нашему. А вообще "вино не читают - вино пьют" :D
 
Зверху