Порох пироксилиновий сп спорт

БМ-16

Мисливець
Відверто кажучи у мене немає ані найменшого бажання його купувати і тим паче відстрілювати.
Я чомусь впевнений, що цей порох взагалі невартий уваги.
Пишу в цій темі так... підтримати розмову. ;)
Не тільки ви такої думки.
 

huntumy

Зброяр
А при тому, що Ви являєтесь прихильником супершвидкісних патронів і ефективність патронів зі швидкістю 380 м/с і нижче не признаєте категорично, вважаючи їх непатронами. Хіба не так?
Так от, відбувся нарешті відстріл через хрон патронів на пороху СПспорт з навіскою 1,6/32 і ми всі побачили (точніше повірили на слово) що швидкість у них далеко навіть і не 400 м/с
Так от, якщо Ви таким патроном (1,6/32) добрали підранка, і це при тому що, за вашими словами, температура повітря під час полювання була -8...-10 морозу, а всім відомо що всі пороха зі зниженням температури "просідають" і швидкість дробі падає, Навіть при тому, що Ви використали касуль 688 по великому рахунку ситуацію зі швидкістю це не врятує...
Швидкість дробі ну ніяк не могла бути у вашого патрона вищою за 360 м/с. І тут раптом такий патрон 1,6/32 на СПспорт, виявляється, - удєлал всєх попередників на Нобелі як щєнят... Ну не вірю я, що у ваших високошвидкісних патронів на Нобелі могла в -8...-10 так просісти швидкість, що аж з трьох пострілів підряд Ви не змогли покласти того бідолагу-зайця. Але ж є ще один патрон - виявляється самий ефективний - на невідомому досі пороху СП спорт, от він то і переплюнув решу хлопаючих в той день патронів на Нобелі.
Гаразд, то всьо лірика...
Якщо Ви змогли патроном, а хрон показав -яку він має швидкість, взяти зайця, то Вам варто переглянути свої переконання щодо патронів зі швидкістю 400 +++
Бляха, в чем причина пшиков на нобеле я уже описал ранее. Повторяться не собираюсь.
Напишу одно. Причина не в порохе была. Стрелял 4 марками нобеля результат один и тот же.
Теперь у меня вопрос и не один.
Вы даете гарантию что в "моих" патронах на сп спорт с навеской 1,6/32 ниже 360м???
И как с такой скоростью патрон на дроби #2 дает более 3 диаметров резкости на 35 м по сухой новейшей доске?
Вы уверены что отстреляный через хрон порох такой же как у меня?
 

dogBosca

Мисливець
Все, про що я мав Вам сказати, я написав у пості #236.
Сумніваєтесь у чомусь мною сказаному - знайдіть "хрон", дочекайтесь морозу -8...-10 і проведіть відстріл.
p.s. при Vo =360 двойка ще має досить непоганий запас енергії на 35 метрах http://m.fastmarksman.ru/12pyli_2.php
 

Копатыч

Зброяр
Вы уверены что отстреляный через хрон порох такой же как у меня?
Вот и получается, что "уверенность" пропадает ....., у одних - летит, у других - плюет, а делают порох, в одном месте.
Блин, детектив, получается .....:cool::cool::cool::cool::cool:
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
С форума РАЙБЕРТ
https://reibert.info/threads/porox-pistoletnij.860792/

Порох пістолетний (Шостка) СП 0.9/0.1. Аналог п-45. Призначений для спорядження пістолетних набоїв з гумовими кулями, а також мисливських набоїв 12-го,16-го,20-го калібрів.

Навіски рекомендовані виробником:
- Набій 9мм.-РА: шарик гумовий-1.1грам. +порох-0.1грам. =340м/с ( тиск 540кгс/см2).
- Набій 12-го калібру: дріб-35грам.+порох-1.9грам.=342м/с (тиск 502кгс/см2).

Може у кого і краще получиться а от в мене не виходить з цим порохом нічого путнього.
Зібрані набої 1,9/35 на 686 і сх2000 капсулі, 1,95/34 на аналогічних капсулях, 2,0/34 аналогічні капсулі.
Гільза піонкі, пиж-контейнер b&p h-21, закрив зіркою!
Хрон показав швидкість в межах (300-307мс).
Рушниця беретта 686 12к 725стволи! В стволах багато не згорівшого пороху!


Отправлено с моего iPad используя Tapatalk Pro


Може у кого і краще получиться а от в мене не виходить з цим порохом нічого путнього.

Аналогічна картина і в мене з цим порохом. Брав на пробу 60 грам. Відстріляв з МР-27М близько 20ти патронів з різними комбінаціями пороха і дробі (від 1,75 до 1,95 г) Патрони закривались зіркою, були зібрані на коркових пижах з пл. обтюр. і на п-к . Жоден з патронів не показав задовільного результату з різкості . Із усіх здійснених пострілів у соснову дошку дріб №2 на відстані 35 м не проникав навіть на 2 своїх діаметра. Стволи засрані незгорівшим порохом. Для себе зробив такий висновок - порох цей не для моєї рушниці. Думаю, що ті хто купив цей порох для гладкоствола також будуть розчаровані результатом.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А ничего не сдается странным? Абсолютно разный порох визуально, абсолютно разные навески.


 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D Так это абсолютно разные пороха - порох "СП" и порох "СП Спорт"
 

huntumy

Зброяр
Все, про що я мав Вам сказати, я написав у пості #236.
Сумніваєтесь у чомусь мною сказаному - знайдіть "хрон", дочекайтесь морозу -8...-10 і проведіть відстріл.
p.s. при Vo =360 двойка ще має досить непоганий запас енергії на 35 метрах http://m.fastmarksman.ru/12pyli_2.php
в таблицы давно не смотрю. мне они не интересны. толку от них мало. согласно этой чудо таблицы можно снаряжать патроны с 360 м\с и спокойно охотится. сомневаюсь.
по поводу 236 поста.
все пороха которые сейчас в свободной продаже у нас в стране и даже больше у меня в наличии!!!
каким хочу таким и стреляю!!!
мне похеру кто чем стреляет, кому какой нравится и у кого какая скорость. глубоко пох...й.
есть вещи гораздо важнее порохов и всего того о чем пишут на любом ох.форуме.
одного не могу понять. какую цель преследовали копируя мой пост???
 

dogBosca

Мисливець
в таблицы давно не смотрю. мне они не интересны. толку от них мало. согласно этой чудо таблицы можно снаряжать патроны с 360 м\с и спокойно охотится. сомневаюсь.
Від таблиць мало толку?... Це від вашої завищеної самооцінки толку ніякого!

А щоб Ви не сумнівалися - я вам процитую результат одного відстріла - дуже, дуже наглядно демонструючого яка глибина проникнення дробі №1 в дошку при Vo нижчій від 360 м/с. Діаметр дробі №1 відрізняється від дробі №2 лише на 0,25 мм. Тобто різниця несуттєва.
Читайте уважно!

https://forum.guns.ru/forummessage/11/1259320-m42324992.html


Запулю сюда, с позволения ТС.

Провел, так называемый 'зимний' тест, для умеренных морозов ( до -5-7 С).
Данные рецепты были подобраны, на мой взгляд, по оптимальным скоростям и осыпям (равномерность и кучность) на свой Винчи 710 еще по теплу (результат на мишенях, стандартные, диаметр 75 см!). Правда, резкость на тот момент по доске не измерил, удосужился начальной скоростью. Но хотелось проверить их жизнеспособность в холодное время года, возможные просадки по скоростям и т.д. Дождавшись кубанских т.н. 'морозов', решил перемерить начальную скорость и резкость на сосновой доске на 35 м с учетом воздействия незначительных морозов (результаты ниже мишеней!).
Патроны проболтались в патронташе, будучи на охоте, 3 часа на морозе -5. Так что, должны были ощутимо остыть. Отстрел происходил при этой же температуре.
Покажу мешеньки по теплу и то, что получил (начальную скорость и резкость) при воздействии незначительных морозов (если и бывают, то типичные для наших южных широт). Для проверки резкости брал относительно сухую, не мороженную сосновую доску, 700х150х20 мм. Стрелял зимой только по доске, из того же сужения 0,5! Позаимствовал обрезки осенью на соседней стройке, сырые, сушилась все это время в гараже. Стрелял все в одну доску, абсолютно без единого сучка, с равномерной структурой, для более объективного сравнения между вариантами, отмечал отверстия по-разному.
Итак:
1. NRG б/у, СХ2000, МВ36/1.8, пк ГП-16, 1/35 гр, звезда, L=58мм.

При повторе в мороз: Vo - 387, 18 попаданий в вышеуказанной доске (самый кучный оказался относительно двух других), до дробин от 8 до 17 мм, четыре 8-11, остальные 14-17, т.е. в основном 4.5-5 диаметров. Средняя, благодаря тем 4-м, вышла 4 диаметра. Дробь с доски круглая, без 'гречки'.

2. NRG б/у, СХ2000, МВ36/1.8, РО, пробка 10 мм, РК, 1/35 гр, звезда, L=58мм.

В мороз: Vo - 400, всего 5 попаданий (с кучей что-то не очень, может дернул), до дробин от 16,10,9,11,17 мм, 3-5 диаметров, средняя 4 диаметра. Дробь с доски круглая, без 'гречки'.

3. Fiocchi (новая, прозрачная), капсюлированная F 616, МВ36/1.8, РО, пробка 14 (10+4) мм, КП электрокартон 0.5 мм , Б/К, 1/35 гр, звезда, L=58мм.
На мишени (отстрел по теплу) ошибся в капсюле, обозначив его как СХ2000.

В мороз: Vo - 354, 9 попаданий , до дробин от 8,9,8,10,7,10,12,4,13 мм, 2-4 диаметра, в основном как минимум 3, средняя вышла 3 диаметра. Дробь с доски круглая - ну очень круглая). В мороз нужно однозначно подбавить коксу.
Этот же, 3-ий вариант, но с навеской 1.85 МВ, при -7С показал всего лишь 362 мыс.

С уважением.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Від таблиць мало толку?... Це від вашої завищеної самооцінки толку ніякого!

А щоб Ви не сумнівалися - я вам процитую результат одного відстріла - дуже, дуже наглядно демонструючого яка глибина проникнення дробі №1 в дошку при Vo нижчій від 360 м/с. Діаметр дробі №1 відрізняється від дробі №2 лише на 0,25 мм. Тобто різниця несуттєва.
Читайте уважно!

https://forum.guns.ru/forummessage/11/1259320-m42324992.html


Запулю сюда, с позволения ТС.

Провел, так называемый 'зимний' тест, для умеренных морозов ( до -5-7 С).
Данные рецепты были подобраны, на мой взгляд, по оптимальным скоростям и осыпям (равномерность и кучность) на свой Винчи 710 еще по теплу (результат на мишенях, стандартные, диаметр 75 см!). Правда, резкость на тот момент по доске не измерил, удосужился начальной скоростью. Но хотелось проверить их жизнеспособность в холодное время года, возможные просадки по скоростям и т.д. Дождавшись кубанских т.н. 'морозов', решил перемерить начальную скорость и резкость на сосновой доске на 35 м с учетом воздействия незначительных морозов (результаты ниже мишеней!).
Патроны проболтались в патронташе, будучи на охоте, 3 часа на морозе -5. Так что, должны были ощутимо остыть. Отстрел происходил при этой же температуре.
Покажу мешеньки по теплу и то, что получил (начальную скорость и резкость) при воздействии незначительных морозов (если и бывают, то типичные для наших южных широт). Для проверки резкости брал относительно сухую, не мороженную сосновую доску, 700х150х20 мм. Стрелял зимой только по доске, из того же сужения 0,5! Позаимствовал обрезки осенью на соседней стройке, сырые, сушилась все это время в гараже. Стрелял все в одну доску, абсолютно без единого сучка, с равномерной структурой, для более объективного сравнения между вариантами, отмечал отверстия по-разному.
Итак:
1. NRG б/у, СХ2000, МВ36/1.8, пк ГП-16, 1/35 гр, звезда, L=58мм.

При повторе в мороз: Vo - 387, 18 попаданий в вышеуказанной доске (самый кучный оказался относительно двух других), до дробин от 8 до 17 мм, четыре 8-11, остальные 14-17, т.е. в основном 4.5-5 диаметров. Средняя, благодаря тем 4-м, вышла 4 диаметра. Дробь с доски круглая, без 'гречки'.

2. NRG б/у, СХ2000, МВ36/1.8, РО, пробка 10 мм, РК, 1/35 гр, звезда, L=58мм.

В мороз: Vo - 400, всего 5 попаданий (с кучей что-то не очень, может дернул), до дробин от 16,10,9,11,17 мм, 3-5 диаметров, средняя 4 диаметра. Дробь с доски круглая, без 'гречки'.

3. Fiocchi (новая, прозрачная), капсюлированная F 616, МВ36/1.8, РО, пробка 14 (10+4) мм, КП электрокартон 0.5 мм , Б/К, 1/35 гр, звезда, L=58мм.
На мишени (отстрел по теплу) ошибся в капсюле, обозначив его как СХ2000.

В мороз: Vo - 354, 9 попаданий , до дробин от 8,9,8,10,7,10,12,4,13 мм, 2-4 диаметра, в основном как минимум 3, средняя вышла 3 диаметра. Дробь с доски круглая - ну очень круглая). В мороз нужно однозначно подбавить коксу.
Этот же, 3-ий вариант, но с навеской 1.85 МВ, при -7С показал всего лишь 362 мыс.

С уважением.
Чего ко мне доипался? Жаба грызет что другие на порядки больше знают и прошли? Обоснуй по поводу завышеной самооценки.
Пс. Вот там на ганзе есть есть резкости 6-7 диаметров по доске сосновой. О чем это говорит?
 

dogBosca

Мисливець
Можливо Ви не звернули увагу, але на форумі майже всі учасники копіюють чиїсь пости відповідаючи на них.
Але чомусь ніхто так болісно не реагує на таку манеру спілкування як Ви.
Смішно Ви так... про жабу... Очевидно, що це Ви так по Фейду обмовились ;)
Набридли ви мені, "на порядок больше знающий и прошедший"...
 

Призрак 153

Слідопит
....було відстріляно приблизно 12 набоїв з порохом спСпорт...додому привіз двадцять вісім пустих гільз,перевіряв на око як кажуть =засраність= стволу)))),нічого кримінального там не було,брудний як після 30ти набоїв,вичистив швидко,було трохи =освинцовки=,кулі та набої без контейнеру дали про себе знати,,але сіточка з =посудомоя= з задачою справилася дуже швидко, звичайна "штатна чистка" дробовика після стрільб,....до речі гільзи використані(з мц2112)у його були дуже б\ушні,та мішені за собою прибрали і вкинули в бачки з сміттям в дворі за місцем мого проживання,,,,для "бомжиків"пару кг макулатури....
 

Призрак 153

Слідопит
..цікаво б було залучити, виманити))),запросити чи як ще сказати????, виробника піроксилінового =спСпорт=виробу до нас на форум,...можливо він має здогадку що на нього тут чекає)))),читає наші пости і тільки посміхається....хотілося б поспілкуватися,,,,я думаю мене підтримають всі зацікавлені форумчани.....
 

mykro

Мисливець
Як обіцяв, відстріляв сьогодні через хрон декілька патронів на порохах з різних банок,
спорядження, гізьза б-у, капсуль 686, 1,7 сп на 32 того, що вже відстрілював і 1,6 сп на 32г з нової банки.
Контейнер одеса з чуть розвальцованим обтюратором, зірка, докрутка.
Рушниця 12к, хатсан ескорт, газовідвод, ствол 760., звуження скіт
Температура -13, минулого разу була -2
На 32 г середня швидкість першого пороху 330, другого пороху стабільненько від 392 до 397.
Висновок, перша банка тупо бракована, в такий мороз швидкість чудова, віддача комфортна, користуватись можна. Куча на око файна, великих дір немає, точно не рахував.
Виникає питання, як придбати точно нормальну банку? Ну я то знаю в кого брати, а всі решта?
 

krushinski00

Снайпер
Як обіцяв, відстріляв сьогодні через хрон декілька патронів на порохах з різних банок,
спорядження, гізьза б-у, капсуль 686, 1,7 сп на 32 того, що вже відстрілював і 1,6 сп на 32г з нової банки.
Контейнер одеса з чуть розвальцованим обтюратором, зірка, докрутка.
Рушниця 12к, хатсан ескорт, газовідвод, ствол 760., звуження скіт
Температура -13, минулого разу була -2
На 32 г середня швидкість першого пороху 330, другого пороху стабільненько від 392 до 397.
Висновок, перша банка тупо бракована, в такий мороз швидкість чудова, віддача комфортна, користуватись можна. Куча на око файна, великих дір немає, точно не рахував.
Виникає питання, як придбати точно нормальну банку? Ну я то знаю в кого брати, а всі решта?
Ну хоть з якого міста приіхав ваш
 
Зверху