"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

Sahno_Bogdan

Слідопит
маю і я столь прекрасний експортний девайс ( тоз 66 ) але мене Бог милував від таких звужень ! фактичні 0.4 і 0.9 довжина стволів 720 мм !
 

oloyko

Мисливець
Я первый!!! Первый Я!!! :D:D:DВ какую сторону чюмоданы собирать ?:)
Во жара пошла , за зайцИв !!! бенелли раздают !:D
Что у всех за показатели качества выстрела , на 50 м. нолём два десятка дробин ! Где вы их поголовно стреляете на 50-100м ?!!
Ну нормальная железяка , ку кучноватое , ну трудно убиваемое ...
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
нерозумію для чого така кучність якщо за 50 м попадає 18 шт то тоді виходить : вага однієї дробинки о = 0.47г якщо не виходите за параметри заряду то вага заряду 35 г і якщо розділити на вагу дробини то получається десь 74 дробини ! то тоді якщо заєць буде на відстані 25 метрів то в нього прилітає мінімум 35 дробин !!!!! ви собі уявляєте що від того зайця залишається ( варш зі шкури гімна і кісток і мяса ) !!!! скажу вам поміняйте щось або патрон або дистанцію до зайця або кількість їх прилетівших у грудину !!!!! ну якось так :confused::confused::confused:
 

oloyko

Мисливець
нерозумію для чого така кучність якщо за 50 м попадає 18 шт то тоді виходить : вага однієї дробинки о = 0.47г якщо не виходите за параметри заряду то вага заряду 35 г і якщо розділити на вагу дробини то получається десь 74 дробини ! то тоді якщо заєць буде на відстані 25 метрів то в нього прилітає мінімум 35 дробин !!!!! ви собі уявляєте що від того зайця залишається ( варш зі шкури гімна і кісток і мяса ) !!!! скажу вам поміняйте щось або патрон або дистанцію до зайця або кількість їх прилетівших у грудину !!!!! ну якось так :confused::confused::confused:
Це з лівого так прилітає:D, перший постріл правий там 0,7, патрон без фотоплівки і талька, трохи меньши влітає у вухатого;)
 

oloyko

Мисливець
нерозумію для чого така кучність якщо за 50 м попадає 18 шт то тоді виходить : вага однієї дробинки о = 0.47г якщо не виходите за параметри заряду то вага заряду 35 г і якщо розділити на вагу дробини то получається десь 74 дробини ! то тоді якщо заєць буде на відстані 25 метрів то в нього прилітає мінімум 35 дробин !!!!! ви собі уявляєте що від того зайця залишається ( варш зі шкури гімна і кісток і мяса ) !!!! скажу вам поміняйте щось або патрон або дистанцію до зайця або кількість їх прилетівших у грудину !!!!! ну якось так :confused::confused::confused:
ну і 80% зайців від мене ловлять в голову, основні порції мяса чисті від дробу. Для того і кучність .
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
порох,прокладка, пиж войлочний осалений+неосалений, прокладка, фотоплівка (замість контейнера), дріб КАТАНА і тальк:)
фотоплівка ніколи не виконувала властивості контейнера її використовували як захист ствола від освинцовкі і на дальність і кучність вона ніяк невпливає !!! тальк являється буферной сумішю і підвищує рівномірність осипу ! швидкість незбільшується !!!! дальність польоту так трохі збільшується тількі ізза того що при виході через чокові звуження дроб не деформується !!!! але це всього навсього 5 % !!!! мій вам висновок врахувавші ваші звуження і рецепт вашого патрона в кращом випадку попаде 1 - 2 дробина а то і взагалі не попаде !
 

oloyko

Мисливець
фотоплівка ніколи не виконувала властивості контейнера її використовували як захист ствола від освинцовкі і на дальність і кучність вона ніяк невпливає !!! тальк являється буферной сумішю і підвищує рівномірність осипу ! швидкість незбільшується !!!! дальність польоту так трохі збільшується тількі ізза того що при виході через чокові звуження дроб не деформується !!!! але це всього навсього 5 % !!!! мій вам висновок врахувавші ваші звуження і рецепт вашого патрона в кращом випадку попаде 1 - 2 дробина а то і взагалі не попаде !
Це Ваша думка, тушка зайця говорить про інше.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
з задоволенням пополювавби з вами разом ! візьмем ще Атіса з собою і так кажучи в тріо 66х може започаткувалося б 66ті на полюванні ;););)
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Шановний продавець прошу вибачення за флуд в вашій темі ! але завдякі нашим дискусіям ваша тема завжди в верху списка ! Вдалого вам продажу !
 

oloyko

Мисливець
Впринципі це можливо якщо заєць буде такій
походу фотошоп, максимально великий мною здобутий заєць (Ів Франківська обл, Рогатинський р-н., с .Фрага) задні лапи у витянутій рукці, передні майже достають до землі (нажаль неважив) мій ріст 1,78
 
Зверху