Нещодавний вміст від veryman

  1. V

    калиматор DOKTER и переходник

    Барабаш А Й писал: Думаю тут і так по фото видно шо це китайська репліка яку максимум дитині на іграшковий автомат можна поставити. Ну тут з Вами не погоджусь. Даний коліматор стояв у знайомого на збруйовці (я бачив охобисто тому і купив собі такий, але мені на іж-27 він не підійшов). Даний...
  2. V

    калиматор DOKTER и переходник

    УВАЖАЕМЫЕ КОЛЛЕГИ!!!!!!! ТАКОГО РАЗВОДА Я ДАВНО НЕ ВИДЕЛ!!! Пишу это так как не хочу чтобы кто то попался на этот развод. Отчасти и я в этом виноват. ЭТОТ АНДРЕЙ МУЧИЛ ДВА МЕСЯЦА ЗВОНКАМИ МОЕГО КУМА ЧТОБЫ Я ПРОДАЛ ЕМУ ЭТОТ КОЛИМАТОР. И Я ЕГО ЕМУ ПРОДАЛ!!! И тут коллеги начинается самое...
  3. V

    Продам коллиматор Nikko Stirling SAS Diamond (Japan)

    Шановний Андрій Б Й. Ні в коїй мірі я не хочу Вас дискридитувати, але інформація про товар повинна бути достовірна. Те що досить відомі та дорогі марки товару, в тому числі і оптика, виробляється в Китаї, заперечувать не буду. Якість оптики даного виробника є відповідна його ціні.
  4. V

    Продам коллиматор Nikko Stirling SAS Diamond (Japan)

    http://www.nikkostirling.com/Default.htm читайте сайт производителя
  5. V

    Продам коллиматор Nikko Stirling SAS Diamond (Japan)

    Справка. Компания Nikko Stirling была заснована в Японии в 1956 году как компания Stirling Scope Company Ltd. Потом была перекуплена китайцами. Сейчас же ее производство находится в Китае. Nikko Stirling International Trading (Shanghai) Co.,Ltd. Room25F, Lucky Mansion Shangcheng Road 660...
  6. V

    Иж 12

    Да уж, иногда бесит, что пишут в хорошем состоянии, а на самом деле железо такого повидало. Если хорошее - это хотябы железо без проблем
  7. V

    Продам иж 54, 12 калибр, 1957 год, 750 мм - цельнотянутые

    Макс, а почистить, что в лом. Как уток на 80 метров брать не слабо, а почистить времени нет?
  8. V

    Куплю комбинашку

    пропозиція в силі?
  9. V

    Продам карабин Browning Вar, кал. 308 Win

    чи продається окремо приціл, яка вартість та яка труба 30мм чи дюйм
  10. V

    Продам Иж 12 1964г.в 12калибр

    прогари свідчать про велику кількість пострілів, поганий догляд та інше, і не важливо по пляшках чи по качках!!! кожний постріл це зменьшення ресурсу сволів та навантаження на їх внутрішнє покриття. А відповідно, наступном власнику може нічого не залишитись, тому люди і хочуть придбати рушницю з...
  11. V

    Продам прицел SUTTER 3-12*44

    Доброго дня, якщо зможете надати підтвердження що тримає 12 калібр(комбінована рушниця), то спробую придбати
  12. V

    Охота в Черкассах и области.

    Я бы попробовал уточнить КУЛИКА, зенитчиков с очень хорошо "навостренными" глазами. И МОДНЫХ, котрые хотели быстрей моего сеттера забрать сбитую мной лыску и вывалисись с ружьями из лодки в воду.
  13. V

    Охота в Черкассах и области.

    УТМР себе вже зжив тим, що нема відповідальних керівників якіб вболівали за справу як це було в минулі радянські часи. Поразпродували та преватизували собі (без дозволу колективів) найкращі мисливські та рибальські бази на придбання чи будівництво яких кошти витрачались наші(внески та різні...
  14. V

    Охота в Черкассах и области.

    ті хто тримає мисливських собак, а тим більше лайок, МОЖУТЬ скористатися своїми вихованцями 2 місяця на рік, "МАЮТЬ" МОЖЛИВІСТЬ майже жодного разу 4 - 6 тис.грн вартість ліцензії на кабана, при пенсіях та зарплатні 0,8 - 1,5 тис.грн на місяць. Та ще й мажори ДЕ ХОЧУТЬ та ЯК ХОЧУТЬО... Ось...
  15. V

    Охота в Черкассах и области.

    Нажаль в словах Булата є правда, хоча можу сказать,що брали в селі 3 ліцензіі на кабана та 2 на козулю всі успішно закрили(приймали участь звичайні мисливці а не "нужні люди"). А РЕШТА: відкриття на перо в ХРЕЩАТИКУ - людей море крім лиски та 10 чірків не було нічого, на що місцеві рибалки...
Зверху