Результати пошуку

  1. K

    Заборонені засоби вилову: як на таке можна вплинути?

    Переглядав один сат і наткнувся на оголошення, в якому пропонують "рибакам" засоби вилову (саме оголошення тут: http://price.ua/bazars238061.html ). Цікавить питання, чи можна якось вплинути на таких горе-продавців? Розумію, що на локальному рівні можна бойкотувати магазини/кіоски. А що з такими...
  2. K

    Российский одноствольный штуцер ИЖ-18 МН

    Позаминулого (2009) року колєга купив в калібрі 30-06 за 2500 грн. Стріляли ми з ним кілька разів, попадали добре по мішені, але як на мене, то великі калібри не для нього, залегкий він.
  3. K

    сигналізація на 3 і більше одиниць

    Для нарізного або більшої кількості стволів потрібна сигналізація (як писалось вище п.Арго - будь-яка: ревун, пульт ДСО, чи самому "склєпати" на розрив контакту+електродзвінок). Після цього дільничий пише рапорт про її наявність "....при огляді квартири № 0 встановлено, що в такій-то кімнаті...
  4. K

    МЦ 20-01

    1. 100% 2. Попередній власник моєї МЦшки обрізав приклад, бо трошки меншого росту ніж я. Рушниця зразу не "лягла", але поступово звик до короткого прикладу. Згодом, яколи я докрутив відрізану частину то прийшлося до довгого звикати... :). Але фак фактом: стріляв влучно і з коротким і з...
  5. K

    МЦ 20-01

    Вітаю, пане Євгене! 20-ка - то є суперова рушничка, певно що шкодує. Її не продам нізащо.. :) МЦ 20-01 до всіх решти позитивних характеристик ще й легка. Без мінімальної втоми можна 5-10 (бувало і 15)км проходити. Ще щодо якості заліза в рушниці. Якось так сталось, що змушений був лишити...
  6. K

    Помогите советом.

    Повністю погоджуюсь. Спочатку, як багато хто радить, при спорядженні латунної гільзи пробував підкладати 2-3 крупинки димного. Це ніби для швидчого та рівномірного запалювання основного пороху - Соколу. Але потім "збився" і засипаю тільки Сокіл. Суттєвої різниці не відчуваю.
  7. K

    МЦ 20-01

    Для мене 20-01 стала улюбленицею! Тут вже писали, що стрільба кулею - супер. Стосовно дробових набоїв - недалеко втікла. Минулого сезону по перу відполювала на відмінно (дехто з П/А відставав). Дробові набої споряджаю сам, добиваюсь максимально широкої осипі. Використовую латунні гільзи...
  8. K

    МЦ 20-01

    Часом, запасного дерева до такої рушниці не маєте на продаж? Не спийміть як рекламу, але з такої, як дехто жартує, "пукалки" я добув більше трофеїв ніж із 12калібром. 20-01 - моя любимиця.
  9. K

    Пополнение охот. коллективов.Есть ли оно?!

    Не дуже приємно читати про залежність чи незалежність. Негатив (як і позитив) можна знайти у будь-чому. Стоїть питання чи поповнюється колектив мисливців і чому. Із свого досвіду можу сказати, що поповнюється. В селі, звідки родом мої батьки, було 10-15 мисливців. При цьому разом вони збирались...
  10. K

    Плата взносов.

    Відверто, то і 300-500 грн не було б шкода, якщо б знав на які потреби господарства вони витратяться і щоб видно було результат хоч якийсь мінімальний. Всім ясно, що коли на закупівлю корму - то одне, а коли х.зна куда - то зовсім інше. Якийсь нагляд за використанням внесків робити треба.
  11. K

    Используете ли Вы на охоте манки?

    Соромно сказати, але манка хіба що в руках тримав. Якось не було нагоди (забувалось) купити. А крім цього, треба ще вміти правильно манити. Якби це все до купи скласти (бажання+наявність+вміння), то манок використовував би 100%.
  12. K

    Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

    Заборонено, не заборонено, для відстрілу шкідників, хворих... не буду встрягати в полеміку. Не суть в цьому питанні, чи дозволяє глушник зробити розстріл стада кабанів чи ні. Як на мене, то з використанням глушника втрачається дещо з того, що я вкладую в поняття "Полювання". В тому числі, як вже...
  13. K

    Начало работы форума УООР

    Питання до адміністрації: буде українська версія сайту (кнопочка "укр/рус")? А то п.I. Правил форуму: "Язык форума – украинский и русский"...
  14. K

    магазин на 2 патрона для мц 20-01

    Пане Олеже, прошу притримати до понеділка. Швидше за все куплю 2 шт.
Зверху