Результати пошуку

  1. B

    Знайшовся Курцхар м. Вінниця.

    У м. Вінниця на зупинці біля Будинку Офіцерів Курцхар( Сука) чекає на хазяїна,інформація з соціальної мережі...чекає мінімум годину...можливо хтось шукає...було б прикро втратити собаку перед самим відкриттям полювання. Контактного телефон мій,але знайшов не я...інформацію можу прослідкувати...
  2. B

    Порох "КРУК" і "ТАХО".

    Шановні мисливці,маю до вас таке питання. Десь в Україні можна зараз купити порох Крук або Тахо,у нас в мисливському магазині цих порохів немає і у Вінниці також немає,і продавці кажуть що на складах вони можливо і є,але у продаж не поступають.Можливо хтось щось знає.? Росія нам порох не...
  3. B

    Куплю гільзи 12 к. б/у РІО ,ЕЛЕЙ.

    В звязку з обставинами вимушений створити нову тему. Куплю гільзи б/у 12 к. зі стенда 1 раз стріляні...за ціною 20-30 коп./шт. 800-1000 шт...Марка РІО або ЕЛЕЙ. Відправка Нова Пошта. Додатковий телефон для зв'язку--0976180619.Прохання марки ОЛІМП і БІ-ПІ не пропонувати, в звязку зі специфікою...
  4. B

    Гільзи б/у 12к.

    Куплю гільзи пластикові б/у 12 калібру,бажано зі стенду 1 раз стріляні,під закрутку зіркою або під ручну закрутку... бажана ціна 0,2-0,4 грн...кількість 200-1000 шт. дивлячись на ціну. Або пластикові гільзи виробництва СРСР за прийнятною ціною менше 1 грн. можна б/у. Додатковий телефон...0976180619.
  5. B

    Обміняю дозатор і мірки на чохол.

    Обміняю дозатор пороху виробництво СРСР справний стан комплектність на фото,і мірки на порох і дріб металеві у хорошому стані,на чохол шкіряний або кірзовий у хорошому стані не порваний з робочими застібками. тел. 0634433846,0976180619. Пересил Нова пошта Вам за мій рахунок..мені за Ваш.
  6. B

    Обменяю патронтаж кожзам 24 патрона 12к.

    Обміняю патронтаж кожзам 24 патрона 12к. 3 клапана в хорошому стані, на патронтаж кірзовий відкритий на 24 патрона,або на чохол для переломки у відповідному хорошому стані. Патронтаж був придбаний на форумі і відремонтований. Довжина 118мм...ширина 80мм. Окремо показаний відремонтований клапан.З...
  7. B

    ТОЗ 66

    Куплю приклад до ТОЗ 66...за помірну ціну, у хорошому стані..!! Не терміново....бажано додати фото приклада.!
  8. B

    Иж 18Е.

    Допоможіть визначити рік випуску рушниці Іж 18Е..калібр 16 довжина ствола 740мм...Номер В02660.
  9. B

    Рушниця " Чиф Сан".

    Можливо є власники,або люди які зустрічалися з цією рушницею, користувалися нею..Цікаво взнати думку щодо цієї рушниці, її якість та інші показники.!
Зверху