Воронение ТОЗ Б и МР153 (Ржавый лак)

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, зрозумів. Олег, а скажіть 1гр азотки це скіки чайних ложок:D? Батя настращав нею, шо капець:D, каже дуже їдуча. І щє питання:oops:, я за день роблю одну виварку( два рази наношу лак), хоча можу і дві зробити, так ось, чи вплива час просушки на якість вороніня?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Щє забув... Замітив одну річ: стволи МРки та ТОЗа трохи відрізняються відтінком, хоча готовив, обезжирював та вороню одночасно, чому так? Різні марки сталі, чи що?
 

Oleghunt

Мисливець
На 8 л. води 1 ч.ложка !:D:D:D,час просушки після нанесення лаку 1год, але це не суттєво, можна і через 12 год, більша витримка краще, головне при якій вологості відбувається процес, і ще -тампон для нанесення лаку напів-сухий, повинен залишати ледве замітний вологий слід на металі, тампон добре вижати.
 

Oleghunt

Мисливець
Різна марка сталі, це спочатку, пізніше вирівняється, Віталій відповідати буду трохи пізніше, бо жінка вже накрила поляну ,сьгодні 35 років як ми одружились , біжу наливати шампунь!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
головне при якій вологості відбувається процес
в квартирі, ну сухо, тепло:D:D:D
-тампон для нанесення лаку напів-сухий, повинен залишати ледве замітний вологий слід на металі, тампон добре вижати
отута, да:rolleyes:, спробував, дуже вам дякую:oops:
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Щє забув... Замітив одну річ: стволи МРки та ТОЗа трохи відрізняються відтінком, хоча готовив, обезжирював та вороню одночасно, чому так? Різні марки сталі, чи що?
Веталь,могу предположить ,что шероховатость ствола ТОЗ а была больше и пленка ,которая ложится на поверхность попадает неравномерно...мож. я и ошибаюсь....
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Веталь,могу предположить ,что шероховатость ствола ТОЗ а была больше и пленка ,которая ложится на поверхность попадает неравномерно...мож. я и ошибаюсь....
Не Юрец, тут другое... на бене шероховатостей не было, как и на Авто 5, а разница в цвете большая. Разные стали, как Олег говорит и он прав.
 

мр 153 12 76..

Снайпер

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Олег, є щє питання:D:D:D, як зняти ржавий лак зі ствола не механічним засобом? Хочу свою беню переробити, та войлок з Гої не бере, а шкурити не буду.
 
Зверху