Все что касается пневматического оружия. Любители пневматики.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Всім міцного здоров'я. Іноді полюбляю переломку поламати та тихо постріляти. Гвинтіваа Stoeger RX20 S3 Suppressor Green. На фото відстріл з відкритими прицільними на 25 метрів. Кулі на фото.
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я поки що тільки саундмодератор в камо зробив, дивлюсь і думаю, може ввесь так зробити...?
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Dionys

Мисливець
Всім привіт. Ніхто не в курсі що сталося з асортиментом пружиннно-поршневих гвинтівок? У всіх магазинах є по декілька китайців, Optima(як зрозумів колишній Hatsan), i подекуди Stoeger і Norica. Зникли Cometa, різноманіття Diana(1-2 моделі всього в наявності), пам'ятаю, пару років тому було засилля стандартних ПП з газ.пружинами з заводу. Це якось з війною пов'язано, не возять зараз, чи інша причина? Хотів для сина купити Cometa 400. Пишіть хто що знає чи думає. Дякую./
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А хто що ще може порекомендувати в цьому ціновому діапазоні, до 10000,0 і менше
За 10 к. можна пошукати ПСП б/у, зараз є майстри непогані ПСП роблять, одне тільки ще десь + 2 к. насос високого тиску обійдеться.
Якщо переломка цікавить, Норіка дійсно гарні.
 

Степанович 2

Снайпер
Враховуючи те, що сам ніколи даним питанням не займався, то і б/в страшно брати, нове дає більше впевненості, хоча можуть бути свої нюанси.
 

Степанович 2

Снайпер
Трохи більше, ніж тільки по папері.
Та і, по великому рахунку, я ще тільки задумуюсь над покупкою.
 
Останнє редагування:
" Трохи більше " не заохочується законом. :)
А якщо все ж бажаєте дійсно серйозно використовувати пневматику для " трохи більше " - тоді виключно РСР.
І ще зважте на калібр. Моє бачення - 6,35
Бо 5,5 трохи замало при використанні на 70+ метрів.
Маю на увазі виключно шкідників розміром сіра ворона!

P.S. Моє особисте враження:
4,5 - на відстань до 40 м. Переваги - відносно недорогий постріл. Не так дорого придбати гвинтівку. Немає проблем з ліцензуванням.
5,5 - 70 м максимум. Дорожче постріл, потрібно реєструвати.
6,35 - саме воно!) Теж потрібна реєстрація. Але маєте майже необмежений радіус дії. Метрів 120 точно - при якісному комплекті гвинтівка-оптика. Та прямих руках. Постріл стає дорожчим. Але значно ефективнішим.
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Бо 5,5 трохи замало при використанні на 70+ метрів.
Маю на увазі виключно шкідників розміром сіра ворона!
Якщо уважно вивчити питання, то 5,5 краще за 6,35 для шкідників на 70+.
Сам продав 6,35 і взяв 5,5мм.
Краще. Але апапрат мае бути якісний.
 
Зверху