Все что касается пневматического оружия. Любители пневматики.

Степанович 2

Снайпер
Махал Махалыч , дякую за розклад, ми скромніші і "трохи більше" я не мав на увазі так багато 70 чи 120 м. До 40 м просто постріляти чи для якогось щура чи іншого шкідника буде достатньо, вважаю. А геморою з пострілами в угіддях чи регістрації, мені не потрібно ці варіанти.
 

Степанович 2

Снайпер
Був, в нас, в Епіцентрі, в наявності тільки турецькі Hatsan і китайські Beeman в ціновому діапазоні приблизно 6000,0 - 13000,0 грн
Ще і швидкість кульки пишуть 380 м/с, але розумію (з того, що начитав), що то все фігня ... NORIKИ не було.
В мисливські магазини міста ще не заходив і що там є не знаю.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Був, в нас, в Епіцентрі, в наявності тільки турецькі Hatsan і китайські Beeman в ціновому діапазоні приблизно 6000,0 - 13000,0 грн
Ще і швидкість кульки пишуть 380 м/с, але розумію (з того, що начитав), що то все фігня ... NORIKИ не було.
В мисливські магазини міста ще не заходив і що там є не знаю.
Думаю, що іспанські GAMO в даному ціновому сегменті аж ніяк не гірші. Якісна, перевірена часом і бюджетна пневматика. Але треба брати обов"язкого з газовою пружиною.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На жаль ціни, як на пневматику так і на 22 лр, значно поповзли вгору. Відсотків на 25-30.
 

Степанович 2

Снайпер
За газову пружину і її перевагу я зрозумів ще раніше, коли починав цікавитись даною темою.
 

Степанович 2

Снайпер
Підчитуючи дану тему і з інших джерел бачу слідуючий розклад:
-якщо брати до уваги пружинні, вкл.газові, то не завжди шв.кульки 320 і більше добра
-та і взагалі, орієнтуватись на швидкість кульки не варто, бо потужність 22 Дж і більше дає "свої" мінуси
-можна з швидкістю 280 і з потужністю 16 Дж мати кращий результат
-якість матеріалів виготовлення (звичайно) сутьєво впливає на якість і пострілу з гвинтівки в цілому
- гвинтівка і без газової пружини може бути не гірша, коли її взведення не переломне стволом, а ричажне і це дуже сутьєвий момент
-пружинні гроблять оптику, ну, це якби загальновідомо.
Так звані "балонні" гвинтівки набагато кращі:
-віддача-грубо нульова, що гарантує точність пострілу, довговічність бюджетної оптики та гвинтівки в цілому
-з редуктором краща чим без нього, що дає стабільний тиск і стабільність швидкості, відповідно точність пострілу
-насос купляти не обов’язково, бо можна купити балон (наприклад аквангаліста), заправляти в пожежників і потім заправляти саму гвинтівку
Тепер питання до тих хто має досвід, що все таки конкретно, по марці і моделі, підібрати, маю на увазі першу категорію?
Друга категорія (тип)- балонні, не розглядаю внаслідок їхньої дорожнечі для мене та і, можливо, не так дорожнеча давить на мене, як роки ...
Ну, і третє не беру до уваги і гвинтівки більших калібрів 5,5 і більше. - лишня морока з дозволами і знову ж таки дорожнеча
 
Останнє редагування:

Це однин з найкращих варіантів. Врахуйте, що багато чудових гвинтівок зараз просто недоступні на ринку.
Якщо бажаєте прислухатися до поради - не купуйте Китай, Туреччину, Бразилію.
Іспанія, Німеччина, Велика Британія.
Це дорого (за деякими винятками іспанських фірм), багатьох моделей зараз немає у продажу.
Але за задоволення потрібно платити. Як і за якість, точність, потужність та довговічність.
А фірми Діана є власна газова пружина. От тільки треба розібратися, до яких моделей підходить.
Сам маю Комету Ф'южн. Також сильно модифікований Кроссман 1377
Дивлюся сьогодні виключно у ПСП - і Вам раджу.
Але ви вибір зробили. Тому ось мої думки про сегмент пружинно-поршневих гвинтівок.

1684694344512.png
 

old hunter

Снайпер
Якщо вже вирішили брати ППП, подивіться в сторону GAMO (наприклад Хантер або Шедоу).
Бажано з металевою муфтою ствола.
Я мав таких декілько. За співвідношенням "ціна-якість", не поганий варіант.
 

Степанович 2

Снайпер
Дякую за поради висказані тепер і в майбутньому.
На яких, з запропонованих ППП (крі 460-ї), ствол жорстко закріплений (не рухомий)?
 

Степанович 2

Снайпер

Це однин з найкращих варіантів. Врахуйте, що багато чудових гвинтівок зараз просто недоступні на ринку.
Якщо бажаєте прислухатися до поради - не купуйте Китай, Туреччину, Бразилію.
Іспанія, Німеччина, Велика Британія.
Це дорого (за деякими винятками іспанських фірм), багатьох моделей зараз немає у продажу.
Але за задоволення потрібно платити. Як і за якість, точність, потужність та довговічність.
А фірми Діана є власна газова пружина. От тільки треба розібратися, до яких моделей підходить.
Сам маю Комету Ф'южн. Також сильно модифікований Кроссман 1377
Дивлюся сьогодні виключно у ПСП - і Вам раджу.
Але ви вибір зробили. Тому ось мої думки про сегмент пружинно-поршневих гвинтівок.

Переглянути вкладення 828396
Швидкості 190 маловато, як і джоулів, відповідно
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Степанович 2

Снайпер
Може ще комусь згодиться: mV2/2 . (не можу вивести 2 в квадраті, смисл думаю розумієте)
Приклад: кулька 0,67, швидкість 250 м/с.
Потужність: 0,67х(250х250)/2000=21 Дж.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Виробники, зазвичай, у ПП гвинтівках завищують їх потужність. І швидкість теж. Це необхідно враховувати. В інеті достатньо відео, щоб визначитись з пневматикою, в т.ч. і бюджетною. Хоча, до всіх відео потрібно ставитись з певною пересторогою. На практиці зовсім не так все гладко...
 

Степанович 2

Снайпер
Зайшов в ситуацію, що коли більше читаєш і дивишся відео, то якби і щось бачиш і розбираєшся трохи. Але зробити практичний вибір тяжкувато, потрібна допомога досвідчених, саме практиків, що пощупали те чи інше своїми руками.
І так що маємо з пружинно-поршневих:
В магазині є тільки дві рушниці, які мені цікаві, з тих чи інших причин - це NORIKA Spider GRS, бо має газ.пружину і Stoeger P40 Combo з фіксованим стволом. Але це не зовсім те, що я хотів би.
Мені до вподоби більше, перша, NORIKA Dream Hunter GRS з фіксованим стволом, газ.пружиною і заявленою шв.330 м/с або
GAMO CFR Whisper IGS теж з фікс.стволом і ГП, але там шв. заявлена 282 м/с , може її буде малувато.
Ще звернув увагу на GAMO Perlay-10 Maxxi чисто що вона вже з прицілом йде, має ГП, але там і 10-зарядка і щось дуже багато Джоулів (36) і швидкість 470 м/с... підозріло все якось.
Може хтось щось підскаже контретно, по вищеперерахованому.
Поліз далі в Гугл ;)
 

Степанович 2

Снайпер
Маю конкретне питання до користувачів пневми. Чи варто так зациклюватись мені на фіксованому стволі, бо в багатьох просунутих виробників тої опції немає? Чи великий плюс гвинтівки з фіксованим стволом, в плані її довговічності і точності.
 

Степанович 2

Снайпер
Прийшов до висновку, що пневмомани це, якась особлива каста пневманутих :) , до них треба рости і рости, і задуматись чи воно потрібно тобі. Чого тільки вартують питання вибору гвинта, різних його доробок-переробок (бо в одних спуск нікудишній, в інших пружини не такі,в третіх ще щось), підбір прицілу, їхні кратності (постійна - перемінна),установка, кільця чи моноблок, їхня не надійність (крім високовартісних) ще та наука, ... виробників, на все це, куча і якість їхнього товару шкутильгає (не рідко старі моделі, яких вже не знайти, кращі за запропоновані нові), ... ціни скачуть, а реальний теперішній вибір нікудишній...
З гладкостволом все якось набагато ясніше і простіше і воно "своє, рідне", як і саме полювання. Вже і задумуюсь, а чи потрібно мені це все ...плінки:D, мішеньки, вибір місць пострілух і таке інше. Поки з цим всім розберешся, то, дасть Бог, полювання скоріше відкриють:rolleyes::p
 

old hunter

Снайпер
Вже і задумуюсь, а чи потрібно мені це все
Так воно і е.
Вже багато, багато розів писали, що любий девайс підбираеться ВИКЛЮЧНО під ПОТРЕБИ.
Немае універсальних собак, спіннінгів, велосипедів тощо.
Думайте де, коли а головне як часто ви будете його використовувати.
Сам такий, як загориться в дупі, то готовий купити хоч зараз. Зранку встанеш -"а може воно мені не так і потрібне....", а через тиждень вже думаеш "гарно що не купив...":D
 
Зверху