Все що ми використовуємо для ловлі хижака.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора Хлопці.
В цій темі пропоную ділитися досвідом використання всього що пов'язано з ловлею хижака (щука,окунь, судак..... і тд.)
 

джейк

Мисливець
Доброго.Від себе скажу як проживаю від Дністра 500м .Для ловлі щуки використовую переважно воблери Юзурі 66 також Страйк-про 60-80 переважно салатового та жовтого кольорів.На окуня та головля Юзурі 44 або 33 воблери всі з лінійки міннов обо сєдобку .На жережа більше касмастер на сома і судака більше твістер головки ставлю в залежності від течії і глубини.Гарна тема Всіх хто полюе на хижака діліться своїм досвітом.З Повагою.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго вечора Хлопці.
В цій темі пропоную ділитися досвідом використання всього що пов'язано з ловлею хижака (щука,окунь, судак..... і тд.)
Річний хижак моя тема, треба буде зібратися думками та написати все стосовно ловлі на джиг(силікон), розміри, кольори, форми, грамаж, час доби.....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Річний хижак моя тема, треба буде зібратися думками та написати все стосовно ловлі на джиг(силікон), розміри, кольори, форми, грамаж, час доби.....
І все що з цим пов'язано, котушки,палки,сумки,тубуси,приманкки і тд...А саме головне в цій темі ділитися досвідом,та вмінням.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І все що з цим пов'язано, котушки,палки,сумки,тубуси,приманкки і тд...А саме головне в цій темі ділитися досвідом,та вмінням.
Обов'язково. Поділюся тільки своїм скромним досвідом).
Як писав, трохи з думками зберуся, бо в мене всього тільки 17 спіннінгів).
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Обов'язково. Поділюся тільки своїм скромним досвідом).
Як писав, трохи з думками зберуся, бо в мене всього тільки 17 спіннінгів).
Володимире Ви про свій "скромний" досвід можете в цій темі декілька діб писати,без перерви на сон...)))
 

roz_koms

Слідопит
Цікава тема. Але досить об’ємна :) Я якось також долучусь, коли буде декілька годин вільного часу, та і пальці підготую до довгої писанини:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Найближчим часом теж покажу що використовую для цієї цікавої рибалки.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вітаю. Звісно, що видів цієї цікавої ловлі вдосталь, але особисто я віддаю перевагу джиговій ловлі. Спіннінгів вистачає), але крайні роки для себе зупинився на спіннінгах фірми(не реклама) Спортекс та АбуГарсія, катушки давно для себе звісно Дайва та Шимано, так можна влетіти в копійку, але тут моя думка краще раз та назавжди.
Чому саме джиг, за всі роки для мене це саме цікава, різноманітна та уловиста ловля. А ще на мою думку сама менша по травмуванню до риби, якщо щось мілке попадеться і доводиться відпустити, то тут менша шкода на відміну від тройників блешні та воблерів.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора Хлопці!
Ось те з чим я рибалю на хижака.

Сумка спінінгіста,в сумці коробка з воблерами,коробка з блешнями, катушка в чохлі і все що може знадобитися.

20230322_171441.jpg


Кейс для котушки.

20230322_171236.jpg


Тубуси для транспортування спінінгів.

20230322_171614.jpg


Спінінг SHIMANO Catana,з катушкою Daiwa Revros.

20230322_172154.jpg
20230322_172326.jpg
20230322_172101.jpg


Спінінг Favorite X1,з катушкою SHIMANO SEDONA.

20230322_172941.jpg
20230322_173253.jpg
20230322_172819.jpg


Не багато,але так як не вдається часто рибалити,то вистачає з головою.

20230322_173621.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Коли рибалити з лодки,для риби дуже зручно використовувати кукан.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Спінінг SHIMANO Catana,з катушкою Daiwa Revros купувався ля дружини,іноді вона з ним і рибалить.
Сумки Кібас гарні, сам такі 2 маю.
По катушках, Гарні, але на Дайві шнура не домотано, а на Шимано укладка не та, здається під шпулею одна підкладка зайва або шнур поганенький).
 

roz_koms

Слідопит
Спінінг SHIMANO Catana,з катушкою Daiwa Revros купувався ля дружини,іноді вона з ним і рибалить.
Revros ще із старих… маю такого ж, тільки 2004 розмір, він в мене під ультралайт, котушці вже 13 років, побувала вона багато де…і Карпати за форелю, та і так поїздила зі мною чимало, і майже у всій Європі була. За весь час жодних нарікань, жодної петлі!!! Одна з моїх найулюбленіших котушок, а їх в мене чимало:cool:
 

kef

Зброяр
Є човен , спінінги легкі , катушки хороші./без реклами/. Але останніми роками повністю перейшов на ловлю хижака /щука.окунь/ на просту в користуванні снасть. Карбонові вудлища 4.-.5 м. Без кілець та 'катушок' з основною волосінню та поводком з нитки кевларової і одинарним гачком по типу звичайної попловчанки . Для ловлі на живця /в основному гірчак/. Як доказ ловлі - світлини в темі риболовлі. На штучні насадки для спінінгу в останні роки по чистій воді улови хижака мінімальні. А от на живця зовсім інша справа але теж не у всі дні в залежності від погоди результат буде хорошим.
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сумки Кібас гарні, сам такі 2 маю.
По катушках, Гарні, але на Дайві шнура не домотано, а на Шимано укладка не та, здається під шпулею одна підкладка зайва або шнур поганенький).
Володя це дрібниці, головна проблема що в руках не тримав напевно більше двох років.)))
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр
А ви замітили , що якщо ловити на супер сучасні снасті буть яку рибу незнаючи водойми чи повадок риби ,яка там мешкає результат може бути негативним порівняно з примітивними до сьогодення снастями ?
 

ATIS

Снайпер
А ви замітили , що якщо ловити на супер сучасні снасті буть яку рибу незнаючи водойми чи повадок риби ,яка там мешкає результат може бути негативним порівняно з примітивними до сьогодення снастями ?
В спінінговій ловлі ні.... Сучасні снасті навпаки дають фору. НА незнайомій водоймі, знаючому спінінгісту не важко визначити перспективні місця і за деякий час опрацювати рельєф. А от спінінг який при клюванні "б'є по зубам", плюс новітні шнури та приманки роблять свою роботу. Це і дальність закиду приманки, чутливість, парусність. По приманках старої "гвардії", тут може бути що колибаха обловить Orbita, це вже від вподобань хижака. Але любий сучасний спінінгіст, їх має в своїй сумці. Якщо хижак активний, то методом перебору підбере приманку яку потрібно. А от коли не активний кльов, то вудлище з композиту та лісою на шпулі, навіть не дасть відчути тієї клюваки.... Такщо отаке.... ІМХО.
 
Зверху