Все що ми використовуємо для ловлі хижака.

kef

Зброяр
В спінінговій ловлі ні.... Сучасні снасті навпаки дають фору. НА незнайомій водоймі, знаючому спінінгісту не важко визначити перспективні місця і за деякий час опрацювати рельєф. А от спінінг який при клюванні "б'є по зубам", плюс новітні шнури та приманки роблять свою роботу. Це і дальність закиду приманки, чутливість, парусність. По приманках старої "гвардії", тут може бути що колибаха обловить Orbita, це вже від вподобань хижака. Але любий сучасний спінінгіст, їх має в своїй сумці. Якщо хижак активний, то методом перебору підбере приманку яку потрібно. А от коли не активний кльов, то вудлище з композиту та лісою на шпулі, навіть не дасть відчути тієї клюваки.... Такщо отаке.... ІМХО.
Ні. Не отаке. Скільки разів / а маю таку думку що багато/ по чистій воді Ви бачили як щука чи окунь проводить 'приманку' майже до берега і не /атакує/. А закинувши на живця майже примітивну снась на край водяної рослинності чи /вікна/ відбувається атака хижака.
Але якщо риба неактивна то і снасті за тисячі недопоможуть.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А ви замітили , що якщо ловити на супер сучасні снасті буть яку рибу незнаючи водойми чи повадок риби ,яка там мешкає результат може бути негативним порівняно з примітивними до сьогодення снастями ?
Початок теми "ділимся досвідом", отже ніяк не панацея, а там вже кому брати до уваги а кому просто проаналізувати, а кому взагалі зробити "тьфу" і піти далі.
Ловля хижака, в залежності від пори року, характеру водойми..... і д.т. має багато нюансів. І таки знову, на мою думку.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Ні. Не отаке. Скільки разів / а маю таку думку що багато/ по чистій воді Ви бачили як щука чи окунь проводить 'приманку' майже до берега і не /атакує/. А закинувши на живця майже примітивну снась на край водяної рослинності чи /вікна/ відбувається атака хижака.
Але якщо риба неактивна то і снасті за тисячі недопоможуть.
Якщо щука супроводжує і не бере, було в мене не раз, міняєш приманку, проводку, паузу, і доловлюєш. Було що доловлював і на п'яту - шосту проводку. На незнайомій водоймі можна з живцем також не вгадати, знаю водойму що щука бере лише на живця плітки та синявки, і що приїхали ви з карасями, яку фору вони вам дали. В нас на Хрінницькому водосховищі, якщо клює на жерлиці значить бере і на спінінг. Можливо що жерлиці і обловлять...Тільки от є нюанс, жерлиць понаставляють купу, а ти ловиш одним спінінгом. Хоча по активному окуню, я жерлиці обловлю....
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Але якщо риба неактивна то і снасті за тисячі недопоможуть.
Не в Вашу адресу, як кажуть "Кому й кобила нівєста".
Цінова політика до видів ловлі та результатів, то є від лукавого. Тут вже особисто кожного, головне кому це приносить задоволення і звісно результат.
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тема була створена щоб ділитися досвідом ,а не мірятись можливостями. Цікавий саме досвід, та вміння,це саме головне не залежно від ціни спорядження.
 

kef

Зброяр
Якщо щука супроводжує і не бере, було в мене не раз, міняєш приманку, проводку, паузу, і доловлюєш. Було що доловлював і на п'яту - шосту проводку. На незнайомій водоймі можна з живцем також не вгадати, знаю водойму що щука бере лише на живця плітки та синявки, і що приїхали ви з карасями, яку фору вони вам дали. В нас на Хрінницькому водосховищі, якщо клює на жерлиці значить бере і на спінінг. Можливо що жерлиці і обловлять...Тільки от є нюанс, жерлиць понаставляють купу, а ти ловиш одним спінінгом. Хоча по активному окуню, я жерлиці обловлю....
Молодець.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тоді я люто пасую. Бо як писав вище. Маю і те та інше. Удачі !
Степане ти уважно прочитав те що я написав?Я ж казав, що важливе саме досвід,не залежно від того чим і за скільки ти рибалиш.
А ти зразу "люто пасую"...Чого?
 

old hunter

Снайпер
Був в мене випадок на водосховищі в заливі.
Піймав на воблер щупака, ставлю інший воблер, через 3 заброси знову шнурок, знову міняю воблер на третій і знову щупачок.
Мабуть їсти хотіла і ій було однаково що під морду кинув.
 

Шурави

Снайпер
Був в мене випадок на водосховищі в заливі.
Піймав на воблер щупака, ставлю інший воблер, через 3 заброси знову шнурок, знову міняю воблер на третій і знову щупачок.
Мабуть їсти хотіла і ій було однаково що під морду кинув.
А для чого було міняти приманки, після кожної покльовки?
 
  • Like
Reactions: kef

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І так... Далі по темі. Хочу написати стосовно ловлі на джиг в дану пору, коли тільки зійшла крига. Спіннінг беру тестом до 5 грам, вагу грузиків 1,2,3 грами рідше 1,3 частіше 2. Монтаж грузила "чебурашка". Шнур відповідно від 0,06 - 0,08 буває 0,10. Поводок флюр 0,14-0,18 бажано по довше 40-50 см. І саме що з свого досвіду силікон, я в основному беру так звані "джавіки", слаги, черваки. Розмір силіконок 1-1,6". Колір тут в мене вже залізно, прозорі, олива, білі.
 
Останнє редагування:
Зверху