ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

masterok2121

Новачок
Здравствуйте, к сожалению, её осталось чуть больше сотни, во вторник будет пополнение ещё 180шт, может что то другое, с уважением к Вам.?
Тогда можно когда прибудут 180 Вы мне скините номер карты и цену,я заберу все
 

AlexKUB

Слідопит
Тогда можно когда прибудут 180 Вы мне скините номер карты и цену,я заберу все
Мы можем поступить проще, Вы делаете резерв на это количество, и я её снимаю с продажи, и придерживаю для Вас ( так все и делают ), сейчас уточню сколько точно придёт, и полное количество состоянием на вторник, с уважением к Вам, Александр.
 

китай

Слідопит
12к. Можуть бути різного кольору ціна підходить як що є повідомте кількість з повагою дякую
 

hurts

Новачок
Отримав посилку, біпі СУПЕР!!! Нобель також якісні. Олександр, дякую за пораду у виборі.
 

Гоша 2017

Новачок
Гільзи отримав якість супер цікавить іще 200 штук В п 100 і по 50 фіолетових і золотих напишіть суму реквезити есть
 

AlexKUB

Слідопит
Отримав посилку, біпі СУПЕР!!! Нобель також якісні. Олександр, дякую за пораду у виборі.
От і добре, Ви ж знали, що можете на мене розраховувати)))) Якщо людина дае мені водні ( чим закривае, УПС, або Ліі, Мек), і вподобання, то я можу порадити навідь дуже нічогенькі варіанти, мені не все одно, браковані позиціі намагаюсь в Україну не слати, з повагою до Вас, Олександр.
 
Статус
Закрита.
Зверху