ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

Kurt

Новачок
Доброго дня Александр! Хочу заказать гильзы B&P черные Т3(100шт), синие (150шт) и черные с белым донцем(100шт). Если чего-то нет в наличии, то можно в резерв.
 

AlexKUB

Слідопит
До
Доброго дня Александр! Хочу заказать гильзы B&P черные Т3(100шт), синие (150шт) и черные с белым донцем(100шт). Если чего-то нет в наличии, то можно в резерв.
Добрый день. БиПи Т4 чёрная ( чёр. дно) присутствует, остальные позиции возможны только во вторник, резерв принят, когда будет в наличии сообщу, с ув. к Вам.
 

Kurt

Новачок
До

Добрый день. БиПи Т4 чёрная ( чёр. дно) присутствует, остальные позиции возможны только во вторник, резерв принят, когда будет в наличии сообщу, с ув. к Вам.
Спасибо, жду с нетерпением! Реквизиты на оплату, условия доставки в личку. С уважением, до связи.
 

китай

Слідопит
Доброго дня , посилку отримав, гільзи красота, з такими патронами і цілитися непотрібно, качка сама буде падати, шутка, все супер , рекомендую , з повагою до вас , дякую
 

mrjura

Мисливець
Вітаю.
Фіочі Блу -200шт.
Фіочі білі Т4 - 100шт.
Борначи фіолетові Т4 - 200шт
Дякую.
 
Останнє редагування:

alex 4693

Новачок
Доброго дня Олександре. Отримав Ваше відправлення. Я новачок на форумі, та декілька слів по гільзі: гарний стан,але у кого н/автоматична зброя уважно ставтеся до калібрування, тому що попадаються трішки роздуті (ну зовсім мала кількість), а в іншому усе супер. Подавець: тільки гарні емоції від спілкування, прислухайтесь до його порад, все інше-оперативно, якісно,приємно. Рекомендую. Моє ІМХО.
 
Останнє редагування:

alex 4693

Новачок
Хоч набрався гільз,але: Бі-Пі червоні з білим дном-50, чорні з білим дном-50, та ще якщо можна до колекції та проби 50 різнобою. якщо немає, то резерв. Дякую.
 

Trigal

Снайпер
у кого н/автоматична зброя уважно ставтеся до калібрування, тому що попадаються трішки роздуті (зовсім мала кількість), а в іншому усе супер.
Я их все через калибровку и корректор гнезда проганяю. МЦ требует.
 

AlexKUB

Слідопит
Да. Столкнулся с некалиброваной- да в самый ответственній момент(((
У меня могут быть вопросы к обжиму, только на Т5, и то может одна из 30-40шт, всегда людей прошу перепроверять, через свой патронник, человеческий фактор никто не отменял.(((
 

AlexKUB

Слідопит
Доброго дня Олександре. Отримав Ваше відправлення. Я новачок на форумі, та декілька слів по гільзі: гарний стан,але у кого н/автоматична зброя уважно ставтеся до калібрування, тому що попадаються трішки роздуті (ну зовсім мала кількість), а в іншому усе супер. Подавець: тільки гарні емоції від спілкування, прислухайтесь до його порад, все інше-оперативно, якісно,приємно. Рекомендую. Моє ІМХО.
Дякую Вам, влучних Вам пострилів, з повагою до Вас, Олександр.
 

AlexKUB

Слідопит
Доброго дня , посилку отримав, гільзи красота, з такими патронами і цілитися непотрібно, качка сама буде падати, шутка, все супер , рекомендую , з повагою до вас , дякую
Дякую, мені приемно, звертайтесь ще, з повагою до Вас.
 

mrjura

Мисливець
На жаль, Фіочі Блу 89шт((
Фіочі білі Т4 (голден тим) 80шт((
Борначи Фіолетова, присутня.
Може щось інше?
Вітаю. 80+89+200=369
Тоді додайте 131-Фіочі синя т4, якщо нема то жовті NS Т3. Чекаю реквізити в приват. Дякую
 
Статус
Закрита.
Зверху