Гільзи з нарізами

Zolotov

Мисливець
Доброго вечора шановні. Ось попалися на очі такі гільзи. Всередині ідуть нарізи. Ззовні залудили де були борозди. Вичитав що це гільзи по типу Епервʼє. Робились і самопально. Хтось мав досвід користування ними? Як себе показують на практиці?
 

Вкладення

Zolotov

Мисливець
Цікаво а хтось з форумчанин такими гільзами користувався?
 

Igor_pol

Мисливець
Раціональність - зробити максимальний розліт шроту зразу при виході зі ствола, я так розумію. А нарахунок архаїки - люди експериментували, щось виходило, щось ні - так і робиться прогрес... Методом проб і помилок
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раціональність - зробити максимальний розліт шроту зразу при виході зі ствола, я так розумію. А нарахунок архаїки - люди експериментували, щось виходило, щось ні - так і робиться прогрес... Методом проб і помилок
Я ж про це і говорю. Подивіться, до якого періоду відноситься поява подібних гільз. На сьогодні, це як велосипед з дерев'яними колесами.
 

Igor_pol

Мисливець
Ну так на сьогодні є люди, які аж трусяться за дульно зарядними рушницями, і нічого) кожен сходе з розуму по своєму..... І скажіть що вони дурні - так вони з'їдять вас без солі..... На нашому форумі теж такі є......
Є сучасні технології, але з піною у рота доказують що створене років за 70-80 тому крутіше ніж теперішнє
 

Zolotov

Мисливець
Писати можна що завгодно. А от пробувати - то вже інша справа. Мені цікаво чи дійсно це працює як описано в літературі чи ні)
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Доброго дня.В мене є такіж самі.Колись придбав,але так і надійшли руки для випробовування))).Хоча коли купляв їх в одного діда,то він розповідав, що на коротку дуже сильна осипь дробі.Він говорив що це для полювання на качку в камиші.Коли вже сутінки і качка неподалік(над головою від 5 до 10 метрів ),то ця гільза працює на ура))).Але чи дійсно так?.Я нажаль немав змоги випробувати їх.Дякую з повагою....
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
На мою думку,якщо зробити постріл з близька звичайним патроном і там осипь не маленька.)То з цього патрона мабудь ви цю здобич рознесете в щепки))))))...Можу і помилятися.Дякую...
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Буде змога,то спробую обовязково це зробити. Можливо хтось з форумчан вже випробовував їх на практиці.І вже бачив як це працює)...
 

Igor_pol

Мисливець
Я думаю навіщо експерименти ставити) всього скоріше таку гільзу зробили для дуже чокнутої рушниці, а якщо 0,5 , циліндр добре може показати дисперсант) хоча... Тоді експеримент повний робити) від циліндра до чока ... А можно і чок з напором)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ці гільзи використовувались під димний порох ( иаксимум-повільний Сокол) і капсюль ЦБ. Ніякий дурень не буде їх споряджати під сучасні швидкісні пороха, на які вони зовсім не розраховані! Хоча дурнів у всі часи вистачає...і експериментаторів, бачу, теж.
 
Останнє редагування:

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Ці гільзи використовувались під димний порох ( иаксимум-повільний Сокол) і капсюль ЦБ. Ніякий дурень не буде їх споряджати під сучасні швидкісні пороха, на які вони зовсім не розраховані! Хоча дурнів у всі часи вистачає...і експериментаторів, бачу, теж.
Ну звісно що під димний порох латунки споряджаються).Але унікомів хватає))).Хоча латунки є і під живело також, не тільки під ЦБ...
 

Zolotov

Мисливець
Зараз без проблем можна купити димний порох чи сокіл.
 
Зверху