Дробь самолей.

Продавцу огромное сердечное спасибо. получил дробь да же с бонусным довеском. Качество на высоте. Благодарных вам покупателей и процветающего бизнеса. С уважением.
 

Санёк82

Слідопит
К продавцом уже не раз обращался очень порядочный и ответственный человек.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Ігоре, шріт #3 отримав і вже снарядив, але поки дострілюю твою 5-ку. Качки "оцінили". Як завжди, все в повному порядку. Дякую!
 

китай

Слідопит
Пане Капітан , придбав би дріб 2 кг.00 , 2 кг. пів картеч 5.5мм. повідомте про наявність, дякую.
 

Kapitan

Снайпер
Пане Капітан , придбав би дріб 2 кг.00 , 2 кг. пів картеч 5.5мм. повідомте про наявність, дякую.
Навіть не знаю коли візьмусь за зимові номери, на даний час дуже багато заказів на 5-4-3. З часом буду помалу переходити на крупнішу. Якось хотів відлити трохи 5.5мм,колега попросив на пару зарядів, не виходить. Получається десь 5.3-5.4мм. Якщо такий розмір Вас задовільнить, то з часом я Вам тих 2кг зроблю.
 

китай

Слідопит
Цілком задовільнить , неспішно , час терпить , буду чекати повідомте ,можливо на обмін , маю трішки свинцю, звичайно як що Ви непроти.
 

gosha7595

Мисливець
Вітаю, якщо це можливо то поставте в чергу картеч 5,3-5.4 2 кг. І якщо осталось в залишку 0000. теж 2 кг. Дякую.
 

Kapitan

Снайпер
Все, с летним литьем завязал. Кому чего был должен разослал. Не спешно перехожу на зимние номера.
Из не нужного остались
7-10кг.
6-9кг
5-10кг
4-10кг.
Заказы пока не беру, пока не разберусь с летними заказами на зимнюю дробь.
 
Зверху