Его Величество Мед

igarek

Мисливець
Часто впаривают вместо акации рапсовый,типа белый-значит акация)))
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Брат жены был 10 месяцев в Британии. Привез баночку 0,5 валлийского верескового меда. По вкусу - на любителя (кто пробовал лавандовый - дык этот еще более терпкий), аромат - рядом с одеколоном, лично меня особо не пронял. Но вот консистенция - это что-то. Думал, химия - ан нет... Оказывается, это его отличительное свойство. Значит, в "спокойном" состоянии - это желеобразная масса, типа нашего холодца, но стоит только крутнуть пару раз ложкой в банке - сразу превращается в текучий свежеоткачанный мед. Через час - опять гель! Кристаллизуется или нет - не скажу, не дождался... Съел. На ржаной тост и с травяным чаем!
 

Вкладення

Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
люблю гречаный мед.
И очень вкусный мед собраный на острове Бирючий.
 

David

Мисливець
Мне тоже нравится гречаный мед, но не чисто гречаный,а по полам с донником.Кто в прошлом сезоне стоял на Бирючем?Откликнитесь по возможности,есть пару вопросов.С уважением Давид.
 

igarek

Мисливець
Акацієвий не білий ,а з зеленкуватим відтінком і дійсно не кристалізується . Що тут говорити - пробувати треба.
Хто знає,того не проведеш,розраховано на людей які не розбираються.
Пару років назад була така виставка під назвою*Крым-мед*де продавали мед по 20грн за літр,коли справжній коштував на базарі по 50грн/літр.Черги були по 200чол.тільки після того як ця бадяга постояла в банці 2 тижні-відслоїлося на два шари.верхній шар-білий,як цукровий сироп,нижній-густий,і по кольору на солідол схоже.а люди брали і по 6 і 15 літрів.
Перед цією виставкою-ярмарком була проведена промо-акція,реклама скрізь де тільки можна.От люди і повелися.
Як кажуть:дешева рибка-ху..ова юшка.Всім добра.
 

Mechanik

Снайпер
Сьогодні 17 лютого, по календарю та й на дворі ще зима, та сонце в обідню пору прогріло повітря, та мої бджілки - полетіли.
Не очікував я такого, надраннього обльоту бджіл.
Дякую Богу, що перезимували бджілки таку люту та холодну зиму. Хоча у хлопців знайомих, багато сімей за зиму- пропало.
Тепер, будем чекати - весни.

IMG_2513.JPG


IMG_2516.JPG


IMG_2518.JPG


IMG_2517.JPG
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Гарно Вам, а в нас ще не обліталися. В минулому році в нас обліт був 8 лютого і температура була +16.
 

vadj

Новачок
У нас у некоторых кто держал токо для себя 5-10 семей прослушали ульи и оказалось облетыватся некому полный п......
 

Mechanik

Снайпер
У нас у некоторых кто держал токо для себя 5-10 семей прослушали ульи и оказалось облетыватся некому полный п......
Причини можуть бути
1. Некіясні препарати (фальсифікат) для обробки бджіл на зиму, від кліща.
2. Неякісні запаси кормів для бджіл.
3. Вологість,сирість, та задуха у вулику. Мороз бджоли переносять, а от сирість - це гибла справа.
Ні в якому разі для утеплення, не треба класти всередину у вулик на зиму, пінопласт, сіно, солому.
Однієї ватної ковдри, якими вкриваємось зазвичай, вистачає на 4 вулика. Розрізаши ковдру на 4 частини, вкриваємо зверху, потолочні дошки. Все, бджоли роками зимують.
А коли на початку свого пасічництва, клав солому або ж сіно, то до весни бджолам була всім - торба.
4. Не правильно сформані гнізда бджіл, на зиму.
5. Гризуни(миші) коли пробираються до вулика, також можуть зруйнувати клуб бджіл, взимку.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Які ціни на опт в регіонах?
32-34 - залежно від об"єму (вище тонни - 34) Кіровоградська обл.
Спрашивал у знакомого. Тоже примерно 32-33 грн за кг (Луганская область), и это вроде чуть приподнялась цена. В розницу за зиму продал всего 5 банок 3-х литровых, по 200 грн вместе с банкой :)
 

Mechanik

Снайпер
Дзвонив я на днях, знайомому пасічнику з Черкащини
Розказав мені, що його кум на днях здав мед оптом, уявіть собі - П'ЯТЬ ТОН МЕДУ за ціною 39грн за 1кг.
Взяв каже, майже 200 тисяч грн. на пасіці все життя працює сам, а вуликів має людина - 140шт!!!
Я так подумав собі...це треба з бджолами мабуть і ночувати, щоб таку кількість вуликів, обійти.
Ну що ж, має людина такий хист до бджолів та й тяму.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дзвонив я на днях, знайомому пасічнику з Черкащини
Розказав мені, що його кум на днях здав мед оптом, уявіть собі - П'ЯТЬ ТОН МЕДУ за ціною 39грн за 1кг.
Взяв каже, майже 200 тисяч грн. на пасіці все життя працює сам, а вуликів має людина - 140шт!!!
Я так подумав собі...це треба з бджолами мабуть і ночувати, щоб таку кількість вуликів, обійти.
Ну що ж, має людина такий хист до бджолів та й тяму.
Дядя Вова, а шо у Вас є на продаж? Якщо Ваші бджілки літають пити водичку до Божої Гори чи то в Лишню до Святої Ганни - взяв би бутлю квіткового. Га?
 

Mechanik

Снайпер
Саша. Та Ви не так зробіть. Ви ж - Українець ;)
Візьміть собі по 1л кожного сорту меду, а саме:
- квітковий
- липовий
- гречневий
Потім зробите дегустацію меду, а потім вже можете брати слоїками(бутиль) який Вам буде до вподоби.
Я б зробив би саме так, а там з рештою, справа Ваша.
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Саша. Та Ви не так зробіть. Ви ж - Українець ;)
Візьміть собі по 1л кожного сорту меду, а саме:
- квітковий
- липовий
- гречневий
Потім зробите дегустацію меду, а потім вже можете брати слоїками(бутиль) який Вам буде до вподоби.
Я б зробив би саме так, а там з рештою, справа Ваша.
Кудой платить?
 

Mechanik

Снайпер
Та поки що - Ні кудой. У мене інші правила, обслуговування шанувальників меду.
Я Вам відправлю, Ви отримаєте, знімите "пробу" а також члени Вашої сім'ї, а потім скажете свою думку, а потім вже - розрахунок.
Ми ж йдемо до світової цивілізації, до кращого, тому треба починати кожному з нас, з себе.
Гаразд?
 
Зверху