Заряжать или покупать?

кромвель

Новачок
Я просчитал себестоимость самого бюджетного дробового патрона на бездымном порохе с контейнером получилось 8грн20коп шт.Есть ли смысл этим заниматься и как отличается качество патрона на бюджетных компонентах от например ТАХО аскания?Ответьте с экономической и практической точки зрения.
 

фрокс

Мисливець
если комплектующие покупать в магазине может и 8.2 а если у ребят на форумах .получаетса меньше 5грн
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
З економічної точки парон робити самому дешевше як не крути. Але є одне але станочок УПС або закрутку більш менш нормальну, вагу для пороху і інші комплектуючі, потрібно на старт купувати але це вложення яке себе окупить з часом.

З практичної точки подумайте самі, що краще? Магазинні пиріжки чи ті що дружина дома приготувала і продукти сама вибирала бо готує для сімї.
З набоями ситуація аналогічна свої надійніші і з тих комплектуючих яких Ви виберете самі!

Ну є ще одна точка зору це задоволення від процесу Я наприклад отримую своєорідне задоволення коли кручу патрони. Це етап підготовки до полювання коли робиш набої якось вже в передсмаку полювання і отримуєш релаксацію забуваєш про буденні проблеми!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я только снаряжал сам. Это - с точки зрения практичности и окупаемости получаемого индивидуального продукта. Пришел к такому варианту после нескольких первых охот.
Ну и - определенный кайф!.. Особенно перед открытием сезона.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Я наприклад отримую своєорідне задоволення коли кручу патрони. Це етап підготовки до полювання коли робиш набої якось вже в передсмаку полювання і отримуєш релаксацію забуваєш про буденні проблеми![/QUOTE]
Андрій, це мої слова. Дуже мало для мене в світі роботи для душі... Споряджати патрони - це одна з них.
З повагою.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
а на ответственные охоты тоже сами?
Ну незнаю який приклад вже навести! На полювання де за весь день може бути один постріл який вирішить все який патрон будете використовувати магазинний який 50%50 вистреле чи ні? чи своїми руками кручений?
 

кромвель

Новачок
хотите верьте хотите нет из отстреляных около 2000шт заводских патронов от "мельничук" до B&P из штучного ТОЗ-БМ 1950года не было ни одной осечки.
 

череп22

Мисливець
Вы лично отстреляли 2000шт заводских патронов от мельничук до ВР? И незнаете разницы между таховской асканией (говно)! и ВР и самокрутом? И ВЫ спрашиваете сколько стоит разрешение на ношение и хранение гладкоствола? А лису вы добивали когда бракошили? Зачем ВЫ врете? Все ваши посты нестыкуются между собой..... Кстати в 50году тоз-бм еще невыпускали! Без обид.....
 

кромвель

Новачок
Ув. оптимум :1) да я лично 2)научитесь читать внимательно или просто читать. кто сказал что не знаю разницы между В&Р и аскания? 3)да Я спрашиваю а что тут такого?4)да охотился без разрешения(не твое собачье дело) 5) балабол ты жди фото клейм и поджав хвост вон из темы.
 

кромвель

Новачок
не смог разобраться на зеркалке с макросьемкой вечером возьму другой фотик.На стволах отчетливо видно 1950 а на колодке последние две цифры через"-" тоже 50. Походу мистер череп22 кроме пневматики иж38 в руках не держал ничего.Предыдущее адресовано не оптимум а череп22 сорри
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
не смог разобраться на зеркалке с макросьемкой вечером возьму другой фотик.На стволах отчетливо видно 1950 а на колодке последние две цифры через"-" тоже 50. Походу мистер череп22 кроме пневматики иж38 в руках не держал ничего.Предыдущее адресовано не оптимум а череп22 сорри
Мужики, не спорьте, а лучше посмотрите, все-таки тоз-Б или тоз-БМ? Последний выпускался с 1957 таки года, но многие все курковые тозы называют тоз-БМ. Так что, если 1950 год, то, скорее всего, тоз-Б. Хотя разрешители могли записать в разрешении как БМ.
Насколько помню, тоз-А были безкурковые, а тоз-Б - курковые.
 

solovey84

Мисливець
хотите верьте хотите нет из отстреляных около 2000шт заводских патронов от "мельничук" до B&P из штучного ТОЗ-БМ 1950года не было ни одной осечки.
Так дело вовсе и не в осечках...Можете и дальше стрелять мельничуком,асканией и тп,и осечек не будет,и результата тоже.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
да охотился без разрешения(не твое собачье дело)
За признання браконьэрства відправив в бан! Для чого було створювати теми з запитаннями якщо вже ходив на полювання і патронами стріляв по лисиці! Не розумію офіційний форум УТМР а він признається що зброю без дозвола носить надіюсь відповідні органи переглядають теми.
 

Аникин

Новачок
значить так щойно взяв із сайтів те що потрапило на очі (предмети для спорядження) і підвів перерахунок для 12 калібру. : порох "сокол" - 450 гривень банка-1.8 грн.за 1 грам -2.3грама=4.14грн.; дріб- 50гривень за кіло тобто 5 копійок за грам множимо на 32 грами = 1.6 грн.; капсуль "євро"-1.2грн. ; гільза б/у -1 грн. Все разом 7грн.94 копійки. Прокладки та пижі можна виготовити сомому так само як і контейнера. Крім того як я вже вказав ціни на товари взяв перші які трапились на очі, а можна знайти і дешевше на форумах. Користуючись латунними гільзами можна отримати патрон вартістю близько 5 - 6 гривень а то і дешевше. Патрони в інтернеті в середньому по 12 гривень,от і рахуємо що якщо набій 8 гривень , а не 12 то економія на одному набої 4 гривні. Тобто якщо патронтаж на 24 патрони то економія становить 104 гривні. Для когось це не сума а для когось на сьогодні це б"є по кишені. Чи варто споряджати набої чи купувати вирішувати кожному самму. Особисто я споряджаю сам і не тільки через економію , а тому що це мій набій,мій постріл і моя здобич , а все разом насолода від процесу. (суто моє бачення согоднішньої проблеми).
 
Зверху