Зброя для початківця )))

Статус
Закрита.

Taras-toz34

Мисливець
Доборого всім дня !!! Планую в недалекому майбутньому стати мисливцем і постає питання у виборі першої зброї. Що на вашу думку є краще для початківця одностволка чи двустволка ?

Та в якому калібрі ?

П/а я так думаю треба виключити з цього списку, тому що це зброя для тих хто міє влучно здійснити декілька пострілів. А для новачка потрібно аналізувати кожний вистріл окремо. Чи не так ?
 

STANISLAV

Мисливець
Taras-toz34;20206 сказав(ла):
питання у виборі першої зброї. Що на вашу думку є краще для початківця одностволка чи двустволка ?
В журнали "Охота и охотниче хозяйство"за 1986 чи 89р,точно не пам"ятаю,там була стаття про те що краще починати з 12,16к.На мою думку краще з двохстволки.Особисто я начинав з иж18е 20к було не легко,навить приходили думки,що полювання то не моэ!
 

ZUGAN 79

Слідопит
Поддерживаю ув.surgut.Двох стволка 12 или 16 калибра,а остальное (калибр точнее,вертикалка или горизонталка,производитель,новое или Б/У.....)ето решать Вам и Вашему кошельку :) P.S. П/А пока действительно лучше исключить,как по соображениям точности,так и сложности в обслуживании.С ув.
 

Taras-toz34

Мисливець
Дякую за відповіді.
Я теж за двустволку в 12к.
 

vityastas

Мисливець
підтримую думку про двохстволку і калібр 12 або 16. а рушницю підбирйте уже під себе. на мою думку не треба початківцю купляти дорогу рушницю, бо якщо дійсно виявиться, що це не його то зрозуміло, що при продажі як мінімум він попаде на гроші (хоча звичайно все залежить від конкретного випадку) або довго не зможе продати за бажану ціну свою рушницю. якщо ж питання фінансів не актуальне, то воно відпадає саме по собі.
 

NASA

Слідопит
Для начала лучше ИЖ-27, это не убиваемое и не дорогое ружье, но по прикладистости - ТОЗ-34 но он нежнее. ИМХО
 

Док

Мисливець
Практичнее конечно же двустволка-можно зарядить разные номера дроби!Калибр-12 или 16-Это больше зависит от Вашей конституции и веса(хотя,можно варьировать с зарядами).А полуавтомат можно заряжать поначалу одним патроном-это выработает ОТВЕТСТВЕННОСТЬ к каждому выстрелу,а не бездумное сжигание патронов.
 

vova0879

Новачок
А я вот чомусь не розумію вислів що можна зарядити стволи різними номерами дробу це як??? Пішов на качку в одному 7-ка а в другому картеч може козел на крило встане чи як?
 

Док

Мисливець
Это когда в одном 7-ка,а во втором-5-ка!!!В зависимости от дистанции!!!А чтобы козел на крыло не вставал-не надо так глубоко затягиваться!!!
 

ZUGAN 79

Слідопит
Док;29355 сказав(ла):
А чтобы козел на крыло не вставал-не надо так глубоко затягиваться!!!
Ну ты меня "порвал" !!! :-D P.S.Можно еще в одном семерка,а в другом 9 на голубя,или перепела,да вариантов валом...С ув.
 

AND KOV

Снайпер
Тарас, бери одностволку, не буде соблазнів, проякі пишуть наші кадрісти:))), та щей гарно навчишся стреляти,бо будеш дуже старанно до постріла готуватися, він же буде ОДИН І ВІРНИЙ ( повинний бути) :)))))
З пов. AND KOV
Забув, і патрони будеш завжди економити,бо станеш гарним стрільцем, ну а як будеш мазати то за другим патроном не буде вже сенсу лізти в карман або за вухо:)))
 

Taras-toz34

Мисливець
AND KOV;29371 сказав(ла):
Тарас, бери одностволку, не буде соблазнів, проякі пишуть наші кадрісти:))), та щей гарно навчишся стреляти,бо будеш дуже старанно до постріла готуватися, він же буде ОДИН І ВІРНИЙ ( повинний бути) :)))))З пов. AND KOV
Ви праві. Я з татової рушниці стріляв і в азарті завжди другий постріл зразу після першого ( неприцілюючись ).Як чергою з автомата .
Тому або одностволка або 1 патрон в двостволці.
 

vova0879

Новачок
Док;29355 сказав(ла):
Это когда в одном 7-ка,а во втором-5-ка!!!В зависимости от дистанции!!
Шановний а ви часом не знаєте що 7 з полу чока на 35 метрів не залишає шщансів для качки а цією самою 7 з чока можна до 50 метрів (це все при умові що вмієш стріляти)
 

ZUGAN 79

Слідопит
vova0879;29480 сказав(ла):
Шановний а ви часом не знаєте що 7 з полу чока на 35 метрів не залишає шщансів для качки а цією самою 7 з чока можна до 50 метрів (це все при умові що вмієш стріляти)
Оно то так,но чем крупнее дробь,тем дальше летит,и с подема можно и 7,а на перелет лучше покрупней.С ув.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
vova0879;29480 сказав(ла):
це все при умові що вмієш стріляти
Якщо вмієш стріляти,то і з 9-ки качка буде падати як яблука під час вітру!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ZUGAN 79;29498 сказав(ла):
Оно то так,но чем крупнее дробь,тем дальше летит,и с подема можно и 7,а на перелет лучше покрупней.С ув.
Олег,оно то так,но сразу появляются несколько "но",а именно-увеличенная навеска,увеличение отдачи,потеря комфорта выстрела!!!
 

ZUGAN 79

Слідопит
Арго;29795 сказав(ла):
Олег,оно то так,но сразу появляются несколько "но",а именно-увеличенная навеска,увеличение отдачи,потеря комфорта выстрела!!!
Не,я за изменение № дроби,но против увеличения навесок,веть мы не ради мяса на охоту идем (набодяжить побольше пороху,лишбы утку завалить),а ради удовольствия,по етому я всегда снаряжаю норму,достал дичь-хороше,нет-пусть живет,плодится,позже добуду.

Арго;29795 сказав(ла):
потеря комфорта выстрела!!!
+ "убийство" ружья.С ув.
 
Статус
Закрита.
Зверху