ИЖ-27Е к.16 НУЛЬС

agronom

Новачок
zweroboy;84878 сказав(ла):
Да не нульц это! Выработка на предохранителе, следы от гильз, резаный ствол, дерево тоже видно менялось. Вот так наказывают молодое поколение охотников, которые по неопытности покупают такой хваленный товар, а потом не знают куда его деть. А пытаешся вставить слово против так тебя сразу кроют матом. Интересно бы было еще в стволы заглянуть.
Это уже не флуд, это маразм!
 

кузя

Новачок
oleg_vol;84895 сказав(ла):
Пане "експерт", я не вірю в такий експертниц висновок зроблений на основі фото поганої якості. Щоб тае писати, потрібно рушницю потримати в руках.
Шановний Пане Олег, добре придивіться до фотокарток там усеж видно.
Я вже близько 15років працюю у експертно-дослідницькому центрі, і неодноразово провів експертизу,навіть рушниць потипу цієї,але вони були у кращому стані ніж ця.

Якшо Пане Олег ,Ви вважаете шо Я уже зовсім з глузду зїхав! То подивіться як професійно та швидко відреагували, шановні експерти (пан Іван,ЗВЕРОБІЙ,Shpak2012).Шановні експерти разом зі мною,чітко вказали ,що ця зброя непідлягає для користування та може зашкодити наступному власнику ціеї рушниці.

Взагалі-то форум відповідає своїм вимогам та добре, що є такі гарні експерти(пан Іван,ЗВЕРОБІЙ,Shpak2012) які своечасно можуть застерегти покупця від купівлі недоброякісного товару. З повагою відношусь до таких людей.
З повагою КУЗЬМИЧ
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
кузя;84912 сказав(ла):
oleg_vol писал:
Пане "експерт", я не вірю в такий експертниц висновок зроблений на основі фото поганої якості. Щоб тае писати, потрібно рушницю потримати в руках.


Шановний Пане Олег, добре придивіться до фотокарток там усеж видно.
Я вже близько 15років працюю у експертно-дослідницькому центрі, і неодноразово провів експертизу,навіть рушниць потипу цієї,але вони були у кращому стані ніж ця.

Якшо Пане Олег ,Ви вважаете шо Я уже зовсім з глузду зїхав! То подивіться як професійно та швидко відреагували, шановні експерти (пан Іван,ЗВЕРОБІЙ,Shpak2012).Шановні експерти разом зі мною,чітко вказали ,що ця зброя непідлягає для користування та може зашкодити наступному власнику ціеї рушниці.

Взагалі-то форум відповідає своїм вимогам та добре, що є такі гарні експерти(пан Іван,ЗВЕРОБІЙ,Shpak2012) які своечасно можуть застерегти покупця від купівлі недоброякісного товару. З повагою відношусь до таких людей.
З повагою КУЗЬМИЧ
да тут не надо быть экспертом, достаточно внимательно глянуть на винты,деревяшку, и ствольный блок... Заявлять что этот хлам "нульс" по меньшей мере смешно. А реально, продавцу надо бан навсегда...
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Shpak2012 писал:
Щоб побачити,що відрізані стволи; тримати в руках рушниці не треба!

Але окуляри Вам и не завадять, бо "есперт" з Вас дуже "хреновий".(вибачте на слові)
Щоб оцінити цю рушніцю, для початку треба потримати її в руках, а тоді робити висновки.
І що твориться на нашому форумі? Якщо не взмозі купити рушницю, то треба її "обісрати" щоб
другим не попала?
 

кузя

Новачок
Shpak2012;84875 сказав(ла):
У этого нульца ствол отрезан!


agronom;84907 сказав(ла):
А еще говорят мастеров-оружейников мало осталось, так они походу все на форуме уоор собрались...

Шановний Агроном, взагалі зверобій дав чіткий прозорий опис.Що Вам Шановний несподобалось?
Ось Вам іще один приклад у достовірній інформації,яку визнав шановний експерт Spak2012,де чітко вказано що дані стволи відпиляні.Я особисто переглянув фотокартку та з упевністью підтримую SPAKA2012
з повагою Кузьмич
 

Shpak2012

Мисливець
Я не експерт!!!!І дана рушниця це ще не хлам!В мене 8 одиниць зброі яка з часом міняеться,тому маю і своі 5 копійок кинути стосовно цієі рушниці.Купляти,або збити цену не собираюсь,так як хожу на охоту виключно з 12кал! Без окулярів видно,що немає насечки на дульному зрізі видно навіть припой,а на фото де ГОСТзнак видно,що цевьйо чистилось крупною нождачкою перед тим як його скрили лаком!Більше я дефектив непобачив!АЛЕ ОДНОЗНАЧНО ВОНО -НЕ "НУЛЬТС"!!!!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Shpak2012 писал:
КоваленкоА-одіньте окуляри!!!


На відміну від вас, мій родич має таку рушніцю, куплену в 1986 році і
насечки на дульному зрізі там не було з заводу, бо це не ТОЗ.Предлагаю парі на 10000грн, що на цій рушніці стволи не різались.
 

Shpak2012

Мисливець
Я не бачив іжів 80 років баз насечки!!!! 100 я іх бачив з них 15-20 в мене було і є! Чому тоді мушка не по центру стоіть,думаю,що вона зміщена трохи назад...!
 

Shpak2012

Мисливець
Якраз тоз і не робив насечки на всіх своіх ружьях,сужу по своій тоз-66!
 

PETROPAVEL

Слідопит
ALPLAST;84894 сказав(ла):
Ви тут що всі приколютесь?????????????
Так и есть Олег . И при том - развод по крупному ... с привлечением экспертов ...
кузя;84912 сказав(ла):
Шановний Пане Олег, добре придивіться до фотокарток там усеж видно.
Я вже близько 15років працюю у експертно-дослідницькому центрі, і неодноразово провів експертизу,навіть рушниць потипу цієї,але вони були у кращому стані ніж ця.

Якшо Пане Олег ,Ви вважаете шо Я уже зовсім з глузду зїхав! То подивіться як професійно та швидко відреагували, шановні експерти (пан Іван,ЗВЕРОБІЙ,Shpak2012).Шановні експерти разом зі мною,чітко вказали ,що ця зброя непідлягає для користування та може зашкодити наступному власнику ціеї рушниці.

Взагалі-то форум відповідає своїм вимогам та добре, що є такі гарні експерти(пан Іван,ЗВЕРОБІЙ,Shpak2012) які своечасно можуть застерегти покупця від купівлі недоброякісного товару. З повагою відношусь до таких людей.
З повагою КУЗЬМИЧ

Shpak2012;84924 сказав(ла):
КоваленкоА-одіньте окуляри!!!
А окуляры лучше бы одеть .... тогда бы и не возникало столько много ... этож надо как привалило этому экспертно - дослiдныцькому центру , такое счастье ... 15 рокiв одних убыткофффф и все без окуляроффф ... ???
agronom;84907 сказав(ла):
А еще говорят мастеров-оружейников мало осталось, так они походу все на форуме уоор собрались...

Эх видать крыза уже полстраны заела ... шо фсе хотять ружжо прикупить по цене килограмма гречки .... Глянул навскидку шесть своих ИЖей ... оказалось на всех стволы без насечки - точно пиляны , а я бы и не догадался .... без экспертофффф .... та може зашкодиты ....
 

Вкладення

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Shpak2012 писал:
Якраз тоз і не робив насечки на всіх своіх ружьях,сужу по своій тоз-66!



А я і не казав,що ТОЗ робив це на всіх моделях.ІЖІ 80-х були різні, із насечками і без них. А на мушку треба дивитися на зброї, а не на фото сумнівної якості.
І на майбутнє- коли не знаєте, краще промовчіть, чим без підставно "гадити" зброю наших форумчан, навіть якщо вони її продають.
 

МРВ

Мисливець
Доброї ночі всім , хочу вставити своїх пять копійок , а саме оцінити зброю по фото неможливо з цим погодиться любий експерт є багато чиників при фотографувані, але дана зброя вже не рядова якщо за неї йдуть баталії кожен має свою думку , власнику -Круглий- Вам вдалої продажі і харошого купця моя Вам порада непожалійте кілька гривень зробіть по рушниці в майстра заключення і викладіть його тут на сторінці таким чином все стане на свої місця і всі будуть знати хто є хто.(Особисто я так і зробивбе) Нівякому разі нікого не хтів образити.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
И снова открыл тему, чтобы прояснить для форумчан некоторые вопросы:
КРУГЛЫЙ (регистрация 23.01.2012г) это клон dianna (регистрация 19.02.2011г.)
Обоих отправляю в бессрочный бан.
 

ALPLAST

Мисливець
Передивився фото двох своїх колишніх ІЖиків в 16 к. і насічки не зустрів. Мабуть вони були різані??????????????? а я і не доглупав!!!!!!!!!!
 

Вкладення

Aleks2

Мисливець
Коваленко А;84936 сказав(ла):
Shpak2012 писал:
КоваленкоА-одіньте окуляри!!!


На відміну від вас, мій родич має таку рушніцю, куплену в 1986 році і
насечки на дульному зрізі там не було з заводу, бо це не ТОЗ.Предлагаю парі на 10000грн, що на цій рушніці стволи не різались.
Може краще подумайте на рахунок пари до завтр а якщо не передумаєте в личку!
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
У меня на новой МРке также(насечка отсутствует) и стволы 725мм - всё в рамках закона и жаловатся нечего!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Aleks2 писал:

Коваленко А писал:

Shpak2012 писал:
КоваленкоА-одіньте окуляри!!!



На відміну від вас, мій родич має таку рушніцю, куплену в 1986 році і
насечки на дульному зрізі там не було з заводу, бо це не ТОЗ.Предлагаю парі на 10000грн, що на цій рушніці стволи не різались.


Може краще подумайте на рахунок пари до завтр а якщо не передумаєте в личку!


Не передумав!
 
Зверху