ИЖ-58МА 12 кал.

ТОЗ 34ЕР та ІЖ 58 МА

  • ТОЗ 34ЕР

    Голосів: 14 46,7%
  • ІЖ 58МА

    Голосів: 16 53,3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    30

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Колеги, всім привіт!Перший день тут, тому приймайте новачка.
Я вибираю собі першу рушницю, і от потрапив на модель ІЖ-58МА 12 калібру 1983 р.в. в дуже хорошому стані, ну або з неї зробити пару вистрелів, або ж добре відреставрували, фото додаю, підкажіть будь ласка, варто брати чи ні?Ціна питання 550 $, думаю чи не задорого і чи дійсно з неї так мало стріляли?
Також є варіант з рушницею ТОЗ-34ЕР також 80-х років випуску в хорошому стані, ціна питання тут 400$, але нажаль, фото ТОЗа поки немаю. Пізніше додам:)
Підкажіть, що вибрати і хотілось б почути ваші думки загалом.
Дякую:)
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Моя думка
ІЖ 58 , по ціні власник подвинеться, і буде Вам щастя.
В ТОЗа дульні звуження більші, проблематичніше попадати новачку, а там "хозяин барин"
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Моя думка
ІЖ 58 , по ціні власник подвинеться, і буде Вам щастя.
В ТОЗа дульні звуження більші, проблематичніше попадати новачку, а там "хозяин барин"
От в цьому і проблема, що власник ІЖа не хоче поступатись ні краплю:(
 

Вова!!!

Снайпер
Ну если действительно новое , то оно того стоит , но ... Оно далеко не последнее , такое .;) Тут спешить не стоит ,нашим шедеврам оружейной промышленность сейчас цены не сложат ...:confused:
А если на примете есть ТОЗ -34 , то оно будет получше , удобней , легче , да и по бою по лучше будет , 58-й тоже не плохо но не то , да и цену не уступают... Да и турков ни кто не отменял .;)
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Навіщо тобі ці совдепівсткі раритети? Візьми, краще, за ці гроші турецький напівавтомат. Новий.
З часом так, згоден, як другу рушницю в подальшому.
Для початку хочу почати з простого, не складного, простої переломки:)
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Ну если действительно новое , то оно того стоит , но ... Оно далеко не последнее , такое .;) Тут спешить не стоит ,нашим шедеврам оружейной промышленность сейчас цены не сложат ...:confused:
А если на примете есть ТОЗ -34 , то оно будет получше , удобней , легче , да и по бою по лучше будет , 58-й тоже не плохо но не то , да и цену не уступают... Да и турков ни кто не отменял .;)
Також більше чомусь схиляюсь до ТОЗа, але розумію що спішити з купівлею не потрібно, тим більше б/у зброї
Туркам якось не дуже довіряю, за таку не велику ціну. П/А не хочеться для початку, думаю що варто почати з простої переломки, а з часом звісно що хочу мати в своєму арсеналі й такий вид зброї:)
 

kef

Зброяр
Той 58 на мою думку пройшов повну реставрацію...дерево перетерте і виступають гострі кути колодки низ і верх...і цевйо теж видно по гайці гвинта...блистить....
Або це таке фото або те що я написав...Треба дивитися по механізму...потертості металу ...лоб колодки...та як вона складається рушниця ...тобто ствол Колодка цевйо....
Краще 34 тоза...Але теж потрібно дивитися в живу а не на фото. ..
 

Вова!!!

Снайпер
За те деньги которые стоят турки они вполне надёжны и хороши по бою . С СССРовского стоит обратить внимание на ИЖ-54 , ИЖ-57, ИЖ -12 , ТОЗ -34 , немцев в хорошем сохране .
 

дмб 91 14

Мисливець
На мою думку Иж 58 для першоi рушницi найкращий варiант.Моя перша Иж 58 Мае, був Иж 27,продав,тепер полюю з Иж 54,а Иж 58 робить з сина мисливця.
 

ATIS

Снайпер
Також підтримаю Kef, мені здається що реставроване. По фото важко визначити. Завжди Іжі ставив попереду Тоза поки з тозом непополював. Набагато кращий бій і баланс. Я за Тоз - 34.
 

mykro

Мисливець
Я за тоз 34, легше, кучніше, з вертикалки набагато легше цілитись, особисто мені краще лягає
 

Вова!!!

Снайпер
На мою думку Иж 58 для першоi рушницi найкращий варiант.Моя перша Иж 58 Мае, був Иж 27,продав,тепер полюю з Иж 54,а Иж 58 робить з сина мисливця.
Если оно уже есть , тогда да . Владел двумя 16 и 12-го но не то . В продаже много 58-х , причём в нормальном сохране , а почему ? Видать не очень и впечаплило за годы... Я после того как подержал ИЖ-54 . сразу избавился от 58-го , но теперешние хозяева , ни чего другого и не хотят . А как пострелял , сразу понял что такое равномерный , хороший бой .
 

дмб 91 14

Мисливець
Если оно уже есть , тогда да . Владел двумя 16 и 12-го но не то . В продаже много 58-х , причём в нормальном сохране , а почему ? Видать не очень и впечаплило за годы... Я после того как подержал ИЖ-54 . сразу избавился от 58-го , но теперешние хозяева , ни чего другого и не хотят . А как пострелял , сразу понял что такое равномерный , хороший бой .
Тут я з Вами згiдний на всi 100%,Иж 54 це не Иж58,один мiнус-вага Иж 54.
 

Вова!!!

Снайпер
Тут я з Вами згiдний на всi 100%,Иж 54 це не Иж58,один мiнус-вага Иж 54.
Было три 54-х , одно весило 3,3 кг. , но баланс выше всяких похвал ,по ощущениям в руках как симсон 12 к. весом в 3 кг. Попадаются экземпляры ...;) Про бой промолчу ...:rolleyes:
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Если оно уже есть , тогда да . Владел двумя 16 и 12-го но не то . В продаже много 58-х , причём в нормальном сохране , а почему ? Видать не очень и впечаплило за годы... Я после того как подержал ИЖ-54 . сразу избавился от 58-го , но теперешние хозяева , ни чего другого и не хотят . А как пострелял , сразу понял что такое равномерный , хороший бой .
Погоджуюсь, але 54-ий зараз важко знайти в хорошому стані, як не як рушницям близько 60 років, а як і знайдеш то ціну просять космічну. Хіба кому пощастить взяти в когось її з рук мисливця який її добре зберіг)
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Погоджуюсь, але 54-ий зараз важко знайти в хорошому стані, як не як рушницям близько 60 років, а як і знайдеш то ціну просять космічну. Хіба кому пощастить взяти в когось її з рук мисливця який її добре зберіг)
В неті, на форумах, сайтах дешево в хорошому стані не знайдеш.
Шукай(те) по " бабському радіо"
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Той 58 на мою думку пройшов повну реставрацію...дерево перетерте і виступають гострі кути колодки низ і верх...і цевйо теж видно по гайці гвинта...блистить....
Або це таке фото або те що я написав...Треба дивитися по механізму...потертості металу ...лоб колодки...та як вона складається рушниця ...тобто ствол Колодка цевйо....
Краще 34 тоза...Але теж потрібно дивитися в живу а не на фото. ..
Що скажете по такому фото лобу колотки?
 

Вкладення

kef

Зброяр
..Колодка як колодка...В живу треба дивитися або в збільшеному фото....Бо від складання та розбириння рушниці повинні залишитися "начоси" тертя металу об метал...Та і сама модель не варта 550 доларів...За такі гроші можна купити добротного іжа 27 чи 12 ....Або ще краще німецького виробництва Зімсона.Зауера....
 
Зверху