Карабін cz 527 Lux в калібрі 223 rem

Hovarf

Слідопит
Не так давно придбав цей карабін з твістом 1/9. В цій темі прошу всіх власників даної зброї ділитися своїм досвідом в її використанні на полюванні . Цікаво почути відгуки форумчан про патрони, використовувану оптику, чищення зброї ну і все інше.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Факт відсутності відповідей свідчить про те, що обговорювати особливо нічого.
Карабін не поганий, як і вся чеська зброя у своєму класі.
Калібр на полюванні в Україні - косуля, лис. Про калібр написано вже дуже багато, тут приміром http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Вибір-223rem-і-твіст-ствола.45365/
Для Вашого твіста вага кулі близько 3,5г.
Оптика - в залежності від способу полювання, однак каліматор і загонник точно не раджу, оскільки енергії потрона навіть для косулі достатньо лище за умови точного пападання "по місцю".
 

Dimastiy

Мисливець
По кулі, тільки практичний відстріл. У вас в коробці має бути тестова мішенька, там вказана вага кулі. для 9 твіста я б взяв 4 - 4,5г
 

Hovarf

Слідопит
Факт відсутності відповідей свідчить про те, що обговорювати особливо нічого.
Ну з цим я з Вами не можу погодитись. В любої зброї - чи гіршої чи кращої, завжди є свої плюси та мінуси та свої особливості. Тому завжди знайдеться що обговорювати. Вікторіо, дякую за відповідь та за надану Вами зсилку. Повірте, перед тим як придбати цей карабін, прочитав багато інформації в інтернеті. Але хотів би почути , перш за все, думки простих мисливців та їхні відгуки, а не інформацію з інтернету, яка не завжди відповідає дійсності і часто носить рекламний характер. Для цього і створив тему. Щодо цього - чому тема мовчить. Для себе роблю висновок, напевне cz - 527 (так само як і калібр 223 rem) не можна назвати дуже популярним та розповсюдженим серед наших мисливців.
 

Viktorio

S-Moderator
Команда форуму
Повірте, перед тим як придбати цей карабін, прочитав багато інформації в інтернеті. Але хотів би почути , перш за все, думки простих мисливців та їхні відгуки, а не інформацію з інтернету, яка не завжди відповідає дійсності і часто носить рекламний характер.
Я Вам дав зсилку на обговорення схожої теми на нашому сайті. Там нема рекламної інформації, і наявні якраз відгуки простих мисливців
 

Hovarf

Слідопит
У вас в коробці має бути тестова мішенька, там вказана вага кулі. для 9 твіста я б взяв 4 - 4,5г
Так і є. На мішені вказана дистанція стрільби 50 м. і марка патрона - geco 55 grs. Якщо я правильно зрозумів, то вага кулі 3,6 г. Ви ж рекомендуєте використовувати кулю вагою від 4 до 4,5 г.
 

Dimastiy

Мисливець
Так і є. На мішені вказана дистанція стрільби 50 м. і марка патрона - geco 55 grs. Якщо я правильно зрозумів, то вага кулі 3,6 г. Ви ж рекомендуєте використовувати кулю вагою від 4 до 4,5 г.
Судячи з мішені, не сильно старались групу зібрати. Зайдіть в магазин, купіть по три патрони різної ваги і виробників, відстріляйте, і будете бачити картину....
 
Зверху