Колекція мисливських куль.

krushinski00

Снайпер
Витя, ну тогда предзаказ. Только за деньги, свинце нет ни грамма :D
Гена я іх завозити не буду.коштуют дорожче оригінальних Полева.як найду вихід на більш менш нормальну ціну то дам знати
 

krushinski00

Снайпер
Ні, немає таких! Я готовий у Вас придбати всі, ці кулі, що на фото.
Ок.при першій же можливості будуть у вас.там є ще один варіант з шараком з пневматики.не продали бо осталась одна на вітрині.пізніше ще іі докуплю
 
Доброго дня шановні мисливці та колекціонери!
Я колекціонер мисливських куль, колекціоную всі види куль (радянські, саморобні, заводські) і різних калібрів.
Але в основному мене більше цікавить 12-ий калібр.
Моя колекція порівняно не велика, колекціоную вже 5 років і я дуже потребую Вашої допомоги.
Мою колекцію дивіться на фото і пропонуйте свої варіанти куль будь-яких калібрів (яких на фото немає).
Фото і ціну кулі можете мені кидати на електронну пошту slavik.fursa@gmail.com або в П/П.
Мій номер телефону +38 096 056 85 92.

Особливо мене дуже сильно цікавлять такі кулі:
Куля "Ідеал Штендебаха" - Оригінальна.
Куля "Якана" - Оригінальна.
Куля "Братів Соколових" - Оригінальна.
Куля "Зеніт" - Оригінальна.
Куля "Вецлебена" - Оригінальна.
Куля "Голанд Голанд" - Оригінальна.
Куля "М4" (Розривна).
Куля "Блондо".
Куля "Ширинского Шихматова" - Оригінальна.
Куля "Бреннеке" з клеймом Воен - охот.
Куля "Люберчанка".
Куля "Корольова" - Оригінальна.
Якщо у Вас є куля у якій назва кулі збігається зі списком вище, то я готовий у Вас її придбати колекції!

P.S. Тут більш детальна моя тема і там є цікаві поновлення куль і фото.
http://www.uahunter.com.ua/forum/kolekc-mislivsxkih-kulx-t86910.html Переглянути вкладення 215784
Переглянути вкладення 215781 Переглянути вкладення 215782 Переглянути вкладення 215783 Переглянути вкладення 215784
Не вижу КИРОВЧАНКУ и Мельничука могу подогнать 12к
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Не вижу КИРОВЧАНКУ и Мельничука могу подогнать 12к
Дякую, уже маю такі кулі!

О, цікаві кулі! Кулі "Удар" в 12-му кал., готовий придбати, а ті кулі що на другій і третій фотці, теж 12-го кал.? Якщо так, то ці теж беру.
 

Patso

Снайпер
Дякую, уже маю такі кулі!


О, цікаві кулі! Кулі "Удар" в 12-му кал., готовий придбати, а ті кулі що на другій і третій фотці, теж 12-го кал.? Якщо так, то ці теж беру.
Удар перші дві з ліва 12 кал - удар магнум 38г і простий удар 31г. Ще на тому ж фото удар 16 і 20 кал. На інших фото кулі теж 12 кал мого виробництва під спец. Контейнер.
 
Зверху