Лягава чи Гончі???

василь довжик

Слідопит
Зайці добуваються з під стойки, якщо заєць витримає, а собака не зірве стойку.
Не знаю як і де,але в нас зайці до стойки точно не дотягують.Це треба хіба попасти тоді коли ногою викидувать з льожки.Буває таке,що собака аж по землі повзе а заєць за метрів 50 і коли роспутуваня далі собакою іде заєць не помітно ноги в руки.Підійшовши до льожки за метрів 5-10 стійка а там вже пусто.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Всяке буває з зайцем. Сьогодні чоловік описав випадок, що підійшов до зайця в льожці, спеціально зробив постріл догори і тільки тоді заєць і вискочив.
 

Корнилов

Снайпер
Як чим?! Ми ж добуваємо зайця...
Короче, не збивай людей!
Карпатець перекриває всі види полювання. Можливо не так яскраво гонить карпатець, але працює відмінно ;)
И Шо в нору пойдет (((( Все виды охот))) Не надо писать чепуху!! Нет универсального помощника!
 

василь довжик

Слідопит
Конечно спаниель)))
Да і саночки аби по зручніше було по снігу возити.Суть в тім,що Драт як універсал це просто маячня.Як власник вихованого і розумного песика можу сказати,собачка лише по птиці себе відміно показала.Заєць,лис це не його компетентність.Ось в чому справа.І так як дуже люблю полювання заєць,лис але теж дуже кряква приносить задоволення.От і як би одну да на всі методи.Знаю власника естонця вправно,крякву як піднімає так і приносить.
 

Корнилов

Снайпер
Да і саночки аби по зручніше було по снігу возити.Суть в тім,що Драт як універсал це просто маячня.Як власник вихованого і розумного песика можу сказати,собачка лише по птиці себе відміно показала.Заєць,лис це не його компетентність.Ось в чому справа.І так як дуже люблю полювання заєць,лис але теж дуже кряква приносить задоволення.От і як би одну да на всі методи.Знаю власника естонця вправно,крякву як піднімає так і приносить.
Не ну дратххар, намного универсальние любого гончака!!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да і саночки аби по зручніше було по снігу возити.Суть в тім,що Драт як універсал це просто маячня.Як власник вихованого і розумного песика можу сказати,собачка лише по птиці себе відміно показала.Заєць,лис це не його компетентність.Ось в чому справа.І так як дуже люблю полювання заєць,лис але теж дуже кряква приносить задоволення.От і як би одну да на всі методи.Знаю власника естонця вправно,крякву як піднімає так і приносить.
Спорити можна довго. Але все ж повторюсь - кожна собака, так як і людина, це індивідуальність. У вас з вашим собачкою так. У когось зовсім по іншому. Як то кажуть - кожному своє :)
 

Vladddd

Мисливець
Всяке буває з зайцем. Сьогодні чоловік описав випадок, що підійшов до зайця в льожці, спеціально зробив постріл догори і тільки тоді заєць і вискочив.
сколько лет охочусь с легавыми, но ни разу не видел стойки собаки по лежке, в которой лежит заяц. по тому месту, где заяц скидку делал-да, по ползущему в густой траве и запавшему зайцу-да, по пустой лежке, из которой только смылся заяц-да, зайца, пропускающего собаку и идущего с ним в размен прямо под ноги охотнику-сколько угодно, но это все по чернотропу. заяц в лежке не пахнет. пахнет след зайца, который двигался.
 

ATIS

Снайпер
сколько лет охочусь с легавыми, но ни разу не видел стойки собаки по лежке, в которой лежит заяц. по тому месту, где заяц скидку делал-да, по ползущему в густой траве и запавшему зайцу-да, по пустой лежке, из которой только смылся заяц-да, зайца, пропускающего собаку и идущего с ним в размен прямо под ноги охотнику-сколько угодно, но это все по чернотропу. заяц в лежке не пахнет. пахнет след зайца, который двигался.
В мене ставав неодноразово і добував зайця з під стійки також. В кума курц то взагалі профі по зайцю, стійки по зайцю на лежанці стабільно.
 

Vladddd

Мисливець
В мене ставав неодноразово і добував зайця з під стійки також. В кума курц то взагалі профі по зайцю, стійки по зайцю на лежанці стабільно.
сейчас охочусь с английским сеттером-тоже профи по зайцу. находит и выковыривает их как Шариков котов. но повторюсь еще раз-стойки по лежачему в лежке зайцу не видел. ни у курцхаара, ни у сеттеров. у зайца пахучие железы на гачах. когда он ложится прячет их под себя и не отдает запаха. собака может стоять по месту сметки в 3-5 метрах от лежки, по запаху посунувшегося зайца. был случай, когда остановились вчетвером на склоне оврага передохнуть-перекурить. стоим кружком беседуем, а собака работает-роет носом вокруг. я говорю ребятам: пыльнуйте, заяц тут. собака заходит в круг и с середины поднимается заяц. лежал ждал когда на него наступят
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В мене драт підтужує і побачити стійку на зайця іноді доводиться :) Ставати впевнено на зайця почав років після трьох. Спочатку я не вірив, що то стійка по зайцю, бо також вважав це дивом. Зараз же тішуся коли таке трапляється :) Але все рівно, це скоріше виняток ніж правило, потрібен збіг ідеальних умови і звісно добра собача мисливська вдача :D
 

Вова!!!

Снайпер
Мой курц частенько становится по зайцу , но в этом году ни разу , а так стабильно наверное каждый четвёртый пятый которого он находит , но в основном это происходит с утра , видать пока след не остыл .
 

василь довжик

Слідопит
В мене ставав неодноразово і добував зайця з під стійки також. В кума курц то взагалі профі по зайцю, стійки по зайцю на лежанці стабільно.
Доводилось і мені таке чути,від знайомих.Але як один профі мені сказав,на власні очі побачиш тоді... За вас не маю нічого проти.Це дуже класно.Як що так би мій працював яб напевно більш ні чого від нього не хотів.Поки,що тільки по льожці,маю на увазі як заєць дременув звітиля.А на якому році ваш чи кума почав працювати так по зайчику?Якісь може таємні вправи робили по натасці?От наприклад,гончу добре натаскувати по зайцю в ночі.Свіжи натопи зайця.Буду старатись свого в цьому напрямку відпрацьовувати саме по стійці.Є помилки,коли по нова собачку не брав або командував поряд.
 

ATIS

Снайпер
.А на якому році ваш чи кума почав працювати так по зайчику?Якісь може таємні вправи робили по натасці?
Та я вже і не пам'ятаю коли почав, но не в п'ять то точно, значно раніше. Натаски спеціальної ніякої не робив, і скажу що стійку витримує, мабуть, один з десяти зайців, але таке трапляється.
 

василь довжик

Слідопит
Цікаво як що кролика випустити а потім з собакою підійти.Як що стійка буде напевне буде як варіант по натасці.
 
Зверху