МЦ 21 12 сужения !?

стрелок60

Слідопит
У нас еще встречаются люди с 13_й зарплатой.
Ну, люди которые получают 13-ю наверное не просто так ее получают.На предприятии где продолжаю работать все ее имеют.
По поводу сужений-проведу измерения на разных ружьях(думаю шт 10 будет достаточно).Результаты выложу сюда.
 

Корнилов

Снайпер
Ну, люди которые получают 13-ю наверное не просто так ее получают.На предприятии где продолжаю работать все ее имеют.
По поводу сужений-проведу измерения на разных ружьях(думаю шт 10 будет достаточно).Результаты выложу сюда.
Уверен большинство форумчан производили замеры сужений и вы их не удивите! Хотя будет интересно. Я Вас уверяю, суежение больше чем чек(1.0) есть и не так уже и редко встречаются!!!
 

TRUST ME

Мисливець
Доброго времени, совершенно случайно (будучи увереным больше 10 ти лет) .,что сужение 1 мм , а оно 1,2 мм ,как то легкий шок ! У кого как ? И еще (навязчивая идея ) подрезать ствол до 0,6 _ 0,7 у когото есть опыт? Отговорите если что ... С ув
Перш ніж підрізати ствол, Ви повинні, нутроміром, визначити профіль звуження.
Класичним звуженням є формування конусності до діаметра звуження, а потім формування циліндричної частини самого звуження.
МЦ21-12 це класика і я думаю, що укоротивши ствол до до 0,6 - 0,70, Ви вийдете на конус.
Якщо вже хочете, здійснити свою мрію про покращення, то раджу:
а) підрізати ствол до циліндричної частини (підріз до 70 - 100мм) ножовкою;
б) сформувати дульний зріз;
в) нарізати зовнішню різьбу;
г) замовити дульну насадку (універсальну або фіксовану). На цьому форумі є Міклован у нього дешево і сердито.
 

koschel

Мисливець
Ну, люди которые получают 13-ю наверное не просто так ее получают.На предприятии где продолжаю работать все ее имеют.
По поводу сужений-проведу измерения на разных ружьях(думаю шт 10 будет достаточно).Результаты выложу сюда.
Как раз Ваше предприятие связи если не ошибаюсь я и имел ввиду , с УВ.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я тоже не понял в чем проблема нарезать наружную резьбу. Проблема нарезать ВНУТРЕННЮЮ резьбу, необходимо оборудование, миклован внутреннюю не делает. А наружную резьбу он нарезает на каждом чоке-ввертыше :)
 

tyrist 1945

Тигр
Різьба нарізається плашкою вручну.
Тут на Форумі "Ділимся досвідом" була тема нарізання зовнішньої різьби вручну. Пошукайте.
Знайшов... але там товстостінний вепр12, а мені треба на італійському півавтоматі. Ствол розірвало і залишилось 42 см.
 

TRUST ME

Мисливець
Знайшов... але там товстостінний вепр12, а мені треба на італійському півавтоматі. Ствол розірвало і залишилось 42 см.
Як варіант, зробити втулку, нарізати різьбу і посадити на ствол з натягом на гарячу. Матеріал втулки 30ХГСА. Тільки не питайте мене допуск на розмір втулки - просто лінь відкривати довідник.
 

стрелок60

Слідопит
Як варіант, зробити втулку, нарізати різьбу і посадити на ствол з натягом на гарячу. Матеріал втулки 30ХГСА. Тільки не питайте мене допуск на розмір втулки - просто лінь відкривати довідник.
И как Вы себе представляете посадить раскаленную втулку СООСНО?
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Подрезать, нарезать - превратить ствол в го-но. В каком веке Вы живете? Продайте МЦ и купите турка, там уже давно все подрезано и нарезано.
 

TRUST ME

Мисливець
И как Вы себе представляете посадить раскаленную втулку СООСНО?
А в чому проблема? Соосність буде.
Втулка точиться по 2-му класу точності системи "Вал".
Допуск треба дивитися по таблиці посадок.
Температура нагріву втулки по формулі:
t=(1350/D + 90)°С,
де D — посадочний діаметр втулки, мм.
Нагрівати треба в печі для рівномірного прогріву не менше 20 хв.
Далі, рекомендації не даю. Це вже ноу-хау.
І розрахунок має робити той, хто буде це робити.
 

стрелок60

Слідопит
А в чому проблема? Соосність буде.
Втулка точиться по 2-му класу точності системи "Вал".
Допуск треба дивитися по таблиці посадок.
Температура нагріву втулки по формулі:
t=(1350/D + 90)°С,
де D — посадочний діаметр втулки, мм.
Нагрівати треба в печі для рівномірного прогріву не менше 20 хв.
Далі, рекомендації не даю. Це вже ноу-хау.
І розрахунок має робити той, хто буде це робити.
Красиво расписано!!!Но есть еще и практика.Одна из проблем -90% ствольных трубок разностенные.Дай бог чтобы Ваше ноу-хау не привело к трагедии.Дальше просто помолчу.
 

TRUST ME

Мисливець
Красиво расписано!!!Но есть еще и практика.Одна из проблем -90% ствольных трубок разностенные.Дай бог чтобы Ваше ноу-хау не привело к трагедии.Дальше просто помолчу.
Свої дилетанські думки залиште при собі.
Якщо у Вас не має машинобудівної освіти і ви не знаєте, що таке Сопромат, Допуски і Посадки, Сполучення тонкостінних труб, то дійсно, Вам краще помовчати і грайте в шашки.
Зовнішніх обойм поставлено сотні.
А якщо і маєте фахову освіту, то не вчились.
 
Зверху