Мисливська кухня

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Був у Вас на батьківщині їв Банош і Баграш пив Хреновуху. Мені сподобалось краєвиди СУПЕР!!!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Банош - прикарпатська страва, бограш - закарпатська страва, а хрін добре родить по всій Україні.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Мої Житомирські товариші частували мене козацьким кулішом...смакота...


























 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
От і я зварив свій "Козацький Куліш"...
























 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Якщо відкинути 4 і 8 фотографії то я собі уявляю що навколо цього казана сидять чубаті, до пояса роздінуті кремезні козаки, голосно сміються, жартують і чекають допоки довариться куліш.
Такий казан з триногою не встидно і на полювання взяти.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
rrusel;87642 сказав(ла):
Фото просто супер. А ще б детальний опис :)
1.Пшоно мочимо на ніч у воді.
2.М'ясо маринуємо у спеціях(в мене було з кабана)
3.Сало смажимо у казані.
4.На гарячий жир кидаємо м'ясо і обсмажуємо на золотий колір.
5.Додаємо порізану цибулю і потерту моркву. Тушкуємо все разом.
6.Заливаємо водою і чекаємо аж закипить.
7.Додаємо пшоно та готуємо до готовності. Якщо вода википає, то її треба підливати, щоб куліш не підгорів.
8.Солимо.
Смачного...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я не професіонал але маю коптильню і копчу рибу! і крім солі з чорним перцем нів чорму рибу більше не мариную!
А на рахунок коптити рибу разом з свининою? то думаю що ні запахи змішаються!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Мисливці і рибаки, хіба крім Андрія Яремка ніхто не коптив товстолоба, поділіться рецептами.
 

fabarm803

Мисливець
1)Отдаляю икру от плеял с помошю вилки методом взбития, взбиваем и выбираем, на эту порцию икры ушло примерно пол чяса.
2)В моём случяе, на 200гр. икри кипятим пол литра води, после кипения дайом остыть 12-15 минут и этой гарячей водой заливаем икру на 1 минути помешивая.
3) По истеканию минуты валиваем всю эту масу на сыто, оставляем на пол чяса.
4) Солить по вкусу, у меня на 200гр икры, ушло полторы чяйные ложки соли и немного подсолнечного масла.
Очень вкусно получилось!
 

Вкладення

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Смажена картопля.

На відкритому вогні, або на грані розігріваємо сковорідку, нарізаємо грубими плястерками сало і кладемо на сковорідку щоб піджарилось, поки жариться сало миємо дрібну картоплю (діаметром до 3-4 см.) щоб вона була повністю чиста, як сало піджарилось висипаємо картоплю в сковорідку, солимо, перчимо і додаємо нарізаної смужками цибулі, періодично помішуючи, як картопля приготувалася додаємо часник зубками або порізаний і доводимо картоплю до золотої скоринки. Рекомендую не пересипати картоплю в іншу посуду для подачі на стіл, а подавати в сковорідці. Біля сковорідки ставим знову ж таки нарізане сало, цибуля зелена, редисочка, огірочок і гафінчик смачної наливочки. Смачного.
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ох і смакота! Молодець Gutsul.....
 
Зверху