Мисливські ножі

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Мислитель, 15 кві 2017.

reloader
  1. ТАР

ТАР Слідопит

Справа в тому , що правильно сказав пан Яремко А.А. може перерости в хворобу :) . Після купівлі першої рушниці постало питання мисливського ножа 1-й був з якоїсь лопості двигуна ракети , потім другий теж ручна робота , потім на бозарі знайшов точку продовали з під- прилавка які хочеш з ресор, з усяких пилок " раз в місяць купляв" , потім пішли зоновські творіння двоє придбав, останньою покупкою був опінель який перекрив всі мої потреби. Психонув і розпродав всю свою колекцію. Після того зарікся не купувати, але в процесі життя зрозумів що конкретно для разборки дичини треба придбати щось більш підходяще, перед тим спитати поради подумати і зробити правильний вибір- один.:) .

Останнє редагування: 17 кві 2017
  2. Safari
  3. Яремко А.А.

Яремко А.А. Модератор Команда форуму

Тут питання постає навіть на в моделі а в металі потрібно дивитись щоб по роквелу було не менше 60 точити такий метал звичайно тяжко але і заточку тримає довше. Це щодо розробки.

На кухню навпаки я маю Пчак із металу мякого ШХ15 правлю я його прямо об вухо свого чавунного казана.

ТАР подобається це.
  4. ТАР

ТАР Слідопит

Ну я так зрозумів що сталь сталь АТС34 така досить хороша?

5. Яремко А.А.

Яремко А.А. Модератор Команда форуму

Я нею заоволений

ТАР подобається це.
  6. 1.11

1.11 Мисливець

"Мисливський ніж" - холодное оружие, имеет номер и заносится в разрешение. Здесь таких нет.
    Ножей для разделки туши и продуктов на столе здесь полно.
    Все зависит от того, что делать.
    На охоте должно быть два ножа: один для продуктов, а другой для разделки туши - для безопасности инфицыроваться.

7. kef

kef Снайпер

Мисливські ножі необов,язково повинні бути -холодною зброєю,тим паче номерною.Більшість номерних ножів родом із СРСР і тільки невелика кількість з ближнього закордону.(Німеччина,Польща,Чехія ...). Власників холодної зброї, буде я думаю набагато менше, ніж вогнепальної(я незгадую про колекціонерів).У всіх ножів (зовні схожих на мисливські,сувенірні, або так звана бутафорія) ,які оіфційно продаються в магазинах ,так чи інакше повинне бути заключення про відношення їх до холодної зброї,або як такими неявляються.Згадаймо ножі багатофункціональні або однолезові.,з екстракторами під гільзи 16 -12 калібру.,які теж називались мисливськими.,вони дійсно аж не як не підпадають під холодну зброю.
    На мою думку ніж повинен бути як рушниця-якісним і зручним.Сам користуюсь саморобними,як для тяжких робіт (з ресори відклепаної в кузні типу мачете),так і для нарізки сала ,м,яса,хліба ....

8. ТАР

ТАР Слідопит

Был у меня и номерной ссср, отнес на стройку- ребята мин вату резали,а потом и рубероид очень хорошо болгаркой точился. Что я могу про него сказать- ложил на обух опинельку а тем со всего розмаха рубал, в опинель до 0,20мм. а у " холодного оружия:)" 4мм глубина разруба.

9. LAB

LAB Новачок

Лично я остановился на Мора 2000. Безпонтовый рабочий нож. Козлика разбирает без подтачивания. Картошку чистить удобно. Сало, колбаску, сыр режет тонкими ломтиками. Что еще нужно для охото-рыболовного ножа?

10. Студент

Студент Мисливець

У на в Луцьку, один чоловік виготовляє ножі як він каже, ковані з паровозних клапанів, дуже гарні і гострі. Цікаво які вони в єксплуатації, можливо хтось стикався з таким матеріалом?

11. Vov-1

Vov-1 Снайпер

Кум має такого, хороший ножик,здається95х18.Можу помилятися:(;)

Студент подобається це.
  12. Скиф 379

Скиф 379 Новачок

IMG_20170501_075253_596.jpg (фото Стерха) я себе заказал копию этого ножа,только сталь n690 , накладки g10,ножны кайдекс.
    Как говорилось выше,ножемания это страшная болезнь ;) ножей было около сотни,продал почти все.
    Как по мне эта сталь идеальная для охотничьего ножа(конечно не м390) но и дешевле.

ТАР та roko67 подобається це.
  13. 1.11

1.11 Мисливець

Не обязательно, а это как???
    По понятию или по определению?
    Если по понятию, то и кухонный нож можно считать охотничьим.
    Конечно нож, используемый на охоте определить, для себя, как охотничий нож со всякими там прибамбасами и наворотами. Но это субьективизм.
    Если посмотрите заключение МВС по ножам без номера, то написано: кухонный нож, туристический нож и т.д. , но не как охотничий нож.
    По определению, охотничий нож относится к категории холодного оружия.
    Если что-то не ясно, обратитесь в ДНД ЕКЦ.

14. kef

kef Снайпер

Ми не експертизу по предмету "зхожому на мисливський"ніж призначаємо.,а обговорюємо,який ніж більш практичніший при полюванні.Більшість ножів ручної роботи майстрів з даного форуму можна назвати художнім виробом.Так як зроблені воні з "душею".Не думаю,що багато знайдеться ковалів,які зможуть дотриматися технологічного процесу термообробки металу.,щоб сталь була не крихкою і вміру була в"язкою.Взяти хотяб до уваги так званий малюнок сталі "дамаск",скільки пучків металу і якого саме потрібно обробити в горні кузні і з якою силою його необхідно відклепувати,щоб сталь між собою зв"язалась і вийшов даний малюнок леза ножа.А який ніж кращий для використання,то вже кожен для себе вирішує сам,або просить поради у даній темі.

15. 1.11

1.11 Мисливець

"Нож для охотника" именно так и надо называть тему и без двусмыслия.
    Здесь все очень и очень сложно.
    За красотой почти всегда кроется обман.
    Я знаю человека, который купил несколько бланков на выставке "Стальная грань" и во время изготовления рукоятки, лезвия рассыпались на части.
    Вторая проблема - отсутствие сырья. Нет у нас в Украине сталей. Все куется из сталей со свалки.
    Все изготовители куют ножи с нарушением технологии.
    Посмотрите, электроэнергия выросла почти в 3 раза и все остальное, а ножи в грн. так остались на прежнем уровне.
    Термообработка стали Х12МФ длится почти сутки, а цена какая- копейки.
    Так не бывает.

16. 1.11

1.11 Мисливець

А в пятак?

17. W.Hunter

W.Hunter Новачок

У Вас каждая строчка перл!
    Ножи из современных качественных сталей вообще НЕ КУЮТ!
    Можно подробнее суточное ТО Х12МФ??

18. 1.11

1.11 Мисливець

100% согласен, что не куют.
    Но наши изготовители ножей куют.
    Я знаю очень многих известных изготовителей ножей. И я им говорю то же, что и Вы.
    А они в ответ, а где взять сталь? Ми перерабатываем, что находим и достаем. (Если Х12МФ, то старые штампы.)
    Я в свое время привез готовую листовую сталь для ножей из КНР, время изготовления существенно сократилось и ножи получились супер, но дорогие и дальше дело не пошло.
    Неужели Вы думаете, что мне интересно выпендриваться?
    По термообработке - справочник термиста.

19. W.Hunter

W.Hunter Новачок

Сейчас в Украине можно без проблем купить любую сталь,вот например http://anzar.ru/price.html
    P.S.Все равно интересно увидеть суточное ТО стали ввиде ссылки,а не отмазки.

sens1 подобається це.
  20. TRUST ME

TRUST ME Мисливець

Не хочу быть ни на чьей стороне, но ссылка на какой-то фейковый русский сайт. Ничего нет на складе. Кстати Х12МФ они куют (обведено красным.), а вот Китайцы нет - лист из прокатного стана.
    Информация какая-то противоречивая и не однозначная.
    А вот суточную ТО Х12МФ, также интересно увидеть.

Вкладення:

21. Producer

Producer Мисливець

А что это у Вас за "Стерх" такой интересный? У меня совсем не такой.

Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

Графф