Обстріляв сьогодні свою першу рушницю, прошу поради.

Статус
Закрита.

Хтось

Новачок
Сьогодні нарешті поїхав на стрільбище і зробив перші двадцять пострілів. Стріляв купленими в магазині кульовими набоями Тахо по мішені, тоді самокрутними кульовими з кулею д'яболо і самокрутами із 30 грамів шроту №3.

Враження від купованих кульових набоїв не дуже. Відбій скажений, думав що синця на плечі наб'є. Спершу стріляв дуже здалеку, метрів за сорок до мішені, ще й не знав як треба цілитись. Мушка на кінці дула є, а прицільної приспособи на коробці немає, тож я шість куль випустив "в молоко", доки зрозумів, що беру занизько. Мої кульові набої мені сподобались більше, бо відбій не такий жорсткий (я клав лише 1.8 та 1.9 грамів Крука), а купчатість бою ніби й краще. ОСБ дошку товщиною 20мм з 17 метрів прошиває навиліт, ну то таке.

А цікавить мене зрештою дві речі. Перше - оцініть якість бою мого саморобного шротового набою з дистанції 17 метрів. Мішень роздрукована на листку паперу формату А3. Друге - трохи бентежить, що бойок б'є капсуль не по центру. Була одна осічка із заводським набоєм Тахо. Коли я повторно заклав цей патрон в рушницю, то він вистрелив нормально. З моїми саморобними набоями осічок не було.
 

Вкладення

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Відстріл куль потрібно проводити на 50 метрів а шроту на 35, яка зброя які чоки?
 
  • Like
Reactions: SAB

Копатыч

Зброяр
Ну если с 17-ти метров, то на 30-35, там слон поместится, между дробинами .......
Все так сумбурно, какое ружжо, навеска и марка пороха, навеска и номер дроби, заряд контейнер/без, если сменные чоки, то какой вкручен ....
Постарайтесь дать ответ .....
 

Vov-1

Зброяр
Сіє дуже,на 17 метрів мало бути кучніше.На 17 метрів osb 20 мм кулею на виліт супер:D:D:D
 

Vov-1

Зброяр
Ви( ти)наколював капсуля гвіздком? Якщо ні міняй рушницю поки на гарантії .Будуть проблеми .Бойок ну дуже слабенький.Імхо;)
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець

tyrist 1945

Тигр
Сьогодні нарешті поїхав на стрільбище і зробив перші двадцять пострілів. Стріляв купленими в магазині кульовими набоями Тахо по мішені, тоді самокрутними кульовими з кулею д'яболо і самокрутами із 30 грамів шроту №3.

Враження від купованих кульових набоїв не дуже. Відбій скажений, думав що синця на плечі наб'є. Спершу стріляв дуже здалеку, метрів за сорок до мішені, ще й не знав як треба цілитись. Мушка на кінці дула є, а прицільної приспособи на коробці немає, тож я шість куль випустив "в молоко", доки зрозумів, що беру занизько. Мої кульові набої мені сподобались більше, бо відбій не такий жорсткий (я клав лише 1.8 та 1.9 грамів Крука), а купчатість бою ніби й краще. ОСБ дошку товщиною 20мм з 17 метрів прошиває навиліт, ну то таке.

А цікавить мене зрештою дві речі. Перше - оцініть якість бою мого саморобного шротового набою з дистанції 17 метрів. Мішень роздрукована на листку паперу формату А3. Друге - трохи бентежить, що бойок б'є капсуль не по центру. Була одна осічка із заводським набоєм Тахо. Коли я повторно заклав цей патрон в рушницю, то він вистрелив нормально. З моїми саморобними набоями осічок не було.
Так суть питання в чому? Зброя яка? хоча судячи по мішені на 17 м. то щось турецьке і короткоствольне. І судячи по удару бойка ще й браковане.
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець
Сьогодні нарешті поїхав на стрільбище і зробив перші двадцять пострілів. Стріляв купленими в магазині кульовими набоями Тахо по мішені, тоді самокрутними кульовими з кулею д'яболо і самокрутами із 30 грамів шроту №3.

Враження від купованих кульових набоїв не дуже. Відбій скажений, думав що синця на плечі наб'є. Спершу стріляв дуже здалеку, метрів за сорок до мішені, ще й не знав як треба цілитись. Мушка на кінці дула є, а прицільної приспособи на коробці немає, тож я шість куль випустив "в молоко", доки зрозумів, що беру занизько. Мої кульові набої мені сподобались більше, бо відбій не такий жорсткий (я клав лише 1.8 та 1.9 грамів Крука), а купчатість бою ніби й краще. ОСБ дошку товщиною 20мм з 17 метрів прошиває навиліт, ну то таке.

А цікавить мене зрештою дві речі. Перше - оцініть якість бою мого саморобного шротового набою з дистанції 17 метрів. Мішень роздрукована на листку паперу формату А3. Друге - трохи бентежить, що бойок б'є капсуль не по центру. Була одна осічка із заводським набоєм Тахо. Коли я повторно заклав цей патрон в рушницю, то він вистрелив нормально. З моїми саморобними набоями осічок не було.
Прошу вибачення за свойi 5 копiйок. Я не спецiалiст, алише вчусь. Прочитайте справочники Штейнгольда та Трофимова, i дуже багато питань вiдпаде зразу. Я багато чого зрозумiв.
 

D211082

Новачок
Для начала купить 100 дольную мишень отойти на 35 метров и... Это первое.
"ОСБ дошку товщиною 20мм з 17 метрів прошиває навиліт, ну то таке"для осб есть пневматика.
Из экспериментов на 20 метрах пуля с медным сердечником газоблок толщиной 200 мм на вылет.
 

Vov-1

Зброяр

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У нас у 80% браконьэрка. Не кожен маэ змогу вийiхати на спецiaльно вiдведене мiсце.
Якщо не має змоги законно відстріляти рушницю,то і придбання зброї для нього повинно бути ТАБУ!!!З таких "неспроможностей"і починається бракньєрка!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я не спецiалiст, алише вчусь. Прочитайте справочники Штейнгольда та Трофимова, i дуже багато питань вiдпаде зразу. Я багато чого зрозумiв.
Вчитись по довідниках і вчитись по довідниках з практичним закріпленням-це різні речі!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Dmitrriy

Мисливець
Клювали нї то таке, це " засіб для вїдстрілу набоїв" подивітся на капсуль, таке відчуття 9о прошли " дремелем" .Дроб летить як хочеo_O
Ну летит то такое. Может короткий ствол, цилиндр, бесконтейнерный заряд, мало пороха...вариантов масса.
Накол конечно интересный, будто насквозь...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Плохой накол - как вариант может быть банально лишняя смазка в затворе. Протереть, расконсервировать, убрать лишнюю смазку для начала.
 
Статус
Закрита.
Зверху