Открытие на пушного зверя2018/19

ATIS

Снайпер
Звернув увагу по своїх полюваннях на зайця і цікавився в знайомих мисливців,чомусь 80% добувалися самки.А де самці ?
Я в цьому сезоні добув, поки що, шістьох, не одної самки, і Слава Богу;)
 

andryx1

Снайпер
Звернув увагу по своїх полюваннях на зайця і цікавився в знайомих мисливців,чомусь 80% добувалися самки.А де самці ?
Кажуть самця легше добути, самка розумніша.Може у нас самців вибили ще до відкриття.
 

roz_koms

Слідопит
А я вообще только зайчуганов и стреляю, маточное поголовье не трогаю:) Как определяю?Да просто! Если боковой бежит-смотрю чтоб карданом по снегу чертил, ну или по пахоте, а если уходящий-здесь всё ясно, бегу кокосы мешают:D
 

roz_koms

Слідопит
Я 6-ти кілограмових зайців не зустрічав!
Давайте докази...
Как таковых доказательств у меня нет, на весах не фотографировал...так что прийдется поверить на слово, ну или не верить:) Вот он этот парень
E837A622-F9D2-4AEE-9687-07349C8F402B.jpeg
 

Volanat

Мисливець
Уфф, не заглядывал в темку с 70й странички, так пришлось курить аж голова закружилась. Ну Вы тут наговорили... Один с собаками не хочет видеть конкурентов в поле, другой пацанов кричит на охоту не брать... Каша в общем.
1. Друзья, примите соболезнования Вашей потере.
2. Закон запрещающий до 21 года выходить в поле с ружьем, явно не совершенен (садить ребенка за руль, находясь рядом можно с 16ти), раньше в УООР были юниоры (Где они сейчас? Сколько зарегистрировано обращений к Президенту (ВР) с предложением внести корректировки в ЗУ и разрешить отцу (брату, деду, дяде) под свою ответственность обучать допустим с 16 лет (при наличии каких то обусловленных охотничьих документов)? Что УООР делает для своего развития и привлечения молодого поколения? Кричит - дал пацану ружье значит сам бракоша и пацана развращаешь?!
3. Про собачек, вообще уморили, может их и на перо запретить, а то мой из камыша и мышей выгоняет... пусть на диванах душу радуют. Проблема в собаках, но тех, что о двух ногах.
4. Ну и похвастаюсь, когда-то давно, эдак в январе 2011, попался мне зайка, освежеванная тушка которого весила 4,5 кг (где-то есть бумажная фотка, могу поискать). Стандартно у нас зайки 3+\-0,2кг, жена у меня любитель все важить.
Всем добра.
 

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Мисливці.
Звіт: Неділя 6 січня 2019р.

Погода була казковою, сніг та хуртовина гуляла полями, та зажурені сосни хитались від вітру.
Холодний пронизлиий вітер крутив снігом, задуваючи яри та переліски.
Під сніговою ковдрою дрімали поля, та до вечора, стих цей танець - зими.
Зайшовши на поле, я вирішив пройтись через ділянку малини.
Так як, сніг затримується серед лози малини, і такі місця взимку для зайця - рай.
Є де сховатись, та є можливість для звіра втекти, в будя який момент.
Пройшовши пару метрів малиною, та витягуючи ноги з півметрового шару снігу, я все ж таки побачив здоровенного зайчиська.
З самого кінця малини він і зірвався. Ноги зайця влітали в снігові намети, що куля.
Міцні м`язи задніг ніг його відштовхували як пір`їнку, хоча зайчисько тягнув десь, під 5 кг. живої ваги.
Пішов мій зайчисько полями, та зупинившись вдалечі від мене посеред поля, він сидів і спостерігав мій подальший маршрут.
Ну що ж гнатись за ним ніхто небуде. Сьогодні твоя вдача.
Йшовши полями, я все ж таки кидав оком на нього, але з центра поля озимини, заяць не сходив.
Крутив головою вліво-вправо, стаючи на задні лапи, тримаючи мене в полі свого зору.
Переломивши стволи рушниці, я зазирнув всередину трубок, на предмет чи не надуло снігу. Все було добре, чисто.
Пройшовши полями, я вирішав піти нижче, та пройтись лісом. Тому що вітер, геть здував з ніг.
В лісі було набагато тихіше, тільки верхівки сосен, нагадували мені про негоду.
Але слідів мисливців було тут більше, ніж сліду зайців. Пройшовшись лісовим масивом, я так і не зустрів мешканців лісу.
День доходив кінця, та я почав вибиратись із лісу, в західному напрямку.
Вийшовши із лісу на поле та пройшовши пару десятків метрів, я почув за спиною голос собаки - гончої.
До рук гончак так і не підійшов, на всі мої поклики. Собака знайшла в лісі мій слід і подала голос, про себе.
Але її господаря не було. Я зателефонував до голови УТМР, місцевим мисливцям, та поставив до відома, про гончака.
Дзвінків я не отримував. Мабуть гончак, знайшов свого господаря, і вони вже - разом.
Настав Свят вечір, та на небі зійшла зірка.
Христос народився! Славімо його!

20190106_134412.jpg


20190106_143023.jpg


20190106_151021.jpg


20190106_153025.jpg


20190106_141101.jpg


20190106_161941.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ходив і я в неділю на полювання, погодка супер, морозчик -6, маленький сніжок йде і легкий вітерець, проходив з 8:00 ранку і до 13:00..
На зворотньому шляху знищив бродячого шкідника, який вискочив з сухого болота.. А зайця навіть і бачити - не бачив) Полювання було тяжке, ходити дуже навіть важко, ноги "вбив" добре, но саме головне, що душу відвів на природі, відпочив, пройшовся, полюбувався краєвидами, зібрав рушницю, випив чаю з термоса і пішов додому, а вдома приняв душ, поїв плотно і ліг спати, заснув так, що навіть не пам'ятаю, як я заснув..:D
Ну і фото нашої природи-неньки, Чернігівщина..;)
От первого Вашего фото даже в дрожь бросило: ох, и тяжко по такому снегу, да по траве, передвигаться! Замечу - и опасно: на прошлых выходных в селе замерз в снегу человек. Мои знакомые охотники наткнулись на эту страшную находку. Поэтому- максимальная осторожность и здравый рассудок должны всегда у нас присутствовать: жизнь одна, а зайцы еще будут! Тем более- при охоте в одиночку.
Не уходите далеко от дорог и населенных пунктов, контролируйте свои силы. По себе знаю: в азарте, с утреца, могу рвануть и на 15-20 км , в одну сторону, но как потом тяжко, бывает, возвращаться! По молодости чуть не остался в поле навсегда, силы покидали, а снег был выше колен. Спас меня тогда одиночный санный след: шел по нему, как лисица-фокстротом, переставляя ноги по колее. Хоть и неудобно было шагать, но, с горем пополам, до села добрался.
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
В єтом сезоне довелось взять матерого зайца,фото на телефоне.Как забросить фото на форум, не знаю?
 

Dedushka

Снайпер
Вдалого дня всім!
Мій перший трофей 2019 року.
Молодец что долго шли по его следу и добыли подранка. По выстрелу я думал что промазали. А такое часто случается. Вроде не попал а потом находишь его далеко отбежавшим от места выстрела.
 

barbos6

Слідопит
Молодец что долго шли по его следу и добыли подранка. По выстрелу я думал что промазали. А такое часто случается. Вроде не попал а потом находишь его далеко отбежавшим от места выстрела.
Дякую! Якби не собака то заєць полюбому би пропав...
 

barbos6

Слідопит

mulyavchik

Снайпер
У 2014 році в мне кум в селі взяв матерого русачину. Прийшли додому, зважили,вийшло 8.450. Взяв о 8.10 а приперли ми додому в 17.40.Я свого взяв трохи меншого і після обіду. А він бідолаха цілий день в снігу коли по коліна,а коли і менше.Кричав матюкався на все поле.добре що його чув тільки і тихенько його під..бував. Та як то кажуть своя ноша неважка.
 
Зверху