Открытие на пушного зверя2018/19

Dedushka

Снайпер
Я на зайчика использую дробь №3 правый ствол и № 1 левый. При сильных морозах уже под закрытие охоты применяю на открытых полях дробь №1 и №00 - дальний выстрел. С каждым годом стоимость отстрелок сказочная, чем дальше тем страшнее. Появятся больше браконьеров.
 

ATIS

Снайпер
С каждым годом стоимость отстрелок сказочная, чем дальше тем страшнее.
Я так не рахую. 500 грн на сезон, а це 11- 13 виходів, виходить в середньому по десь по сорок грн, ну нехай ще річні взноси гривень 10 добавити на вихід. Виходить 50грн. Що таке зараз 50 гривень, п'ять буханок хліба;). А це ж цілий день задоволення і всього нічого.
 

Dedushka

Снайпер
Я так не рахую. 500 грн на сезон, а це 11- 13 виходів, виходить в середньому по десь по сорок грн, ну нехай ще річні взноси гривень 10 добавити на вихід. Виходить 50грн. Що таке зараз 50 гривень, п'ять буханок хліба;). А це ж цілий день задоволення і всього нічого.
Для пенсионеров и кто работает и получает минималку это вообще халява по вашему. Добавьте еще оплату коммунальных платежей и не хватит на 5 буханок хлеба.
 

ATIS

Снайпер
Так пенсіонери і платять ще й 50% від суми. Ви палите?......
 

kef

Зброяр
Я раніше думав от будуть у мене добротні рушниці, набої .амуніція. Все звір сам буде падати лише від однієї назви моделі.Але все вийшло не так.Можете сперечатись .доказувати ,що сучасні модернові або старі дороговартні рушниці приносять успіх у полюванні.Про жигулі.мерседеси :)Так ,можливо,але гляньте скільки фурумчан полює з одноствольними рушницями -типу іж-18 різних калібрів і мають гарні результати.Так і я коли згадую як полював майже 10 років з іжом 18...хочу того колишнього азарту:D.То ще можливо і сам повернуся до одиначки...Якось думаючи про один патрон для пострілу ,більше відповідально до стрільби відносишся. ..Та і в полювати зайця одним пострілом не так вже і важко як і качку ...Але це є моє власне бачення.Так що нікого і ні дочого не закликаю.
Полюйте рівно стільки -скільки відведено Вам життям.
До речі патронів накрутив з номерами шроту 3 та 1.Саме те що треба для пушного.;)
 
Я по большей части еще почему стал больше предпочитать охоту по перу и пуху больше чем на копытного. Коллектив!!!
Мой постарел изрядно. Некоторые уже тему охоты для себя закрыли. Причины самые разные.
А ехать с чужими не всегда уверен в том что все пойдет как надо.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я так не рахую. 500 грн на сезон, а це 11- 13 виходів, виходить в середньому по десь по сорок грн, ну нехай ще річні взноси гривень 10 добавити на вихід. Виходить 50грн.
Может не в тему, но к примеру съездить на платную рыбалку - сутки 200-250 грн...:eek:.

И в тему, у нас пенсионерам -50%, а если пенсионер еще к тому же и УДБ бесплатно.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На зайца и фазана тоже бесплатно?
У нас в этом году, да и предыдущих годах на фазана не можно было охотится.
Знакомый(пенсионер и афганец) брал вчера отстрелку на пушного, то сказал что бесплатно.
 

Андрю F

Мисливець
Особисто готовий платини будь яку обгрунтовану суму за полювання, хоч би все ішло на благо угіддям. Я закоханий в полювання, природу, обожнюю запах лісу, болота, грибів. Да, мені приємно коли добуваю трофей, но і коли без трофея, вистачає хоч би побачити і затьохкало серце.
 

Dedushka

Снайпер
Я раніше думав от будуть у мене добротні рушниці, набої .амуніція. Все звір сам буде падати лише від однієї назви моделі.Але все вийшло не так.Можете сперечатись .доказувати ,що сучасні модернові або старі дороговартні рушниці приносять успіх у полюванні.Про жигулі.мерседеси :)Так ,можливо,але гляньте скільки фурумчан полює з одноствольними рушницями -типу іж-18 різних калібрів і мають гарні результати.Так і я коли згадую як полював майже 10 років з іжом 18...хочу того колишнього азарту:D.То ще можливо і сам повернуся до одиначки...Якось думаючи про один патрон для пострілу ,більше відповідально до стрільби відносишся. ..Та і в полювати зайця одним пострілом не так вже і важко як і качку ...Але це є моє власне бачення.Так що нікого і ні дочого не закликаю.
Полюйте рівно стільки -скільки відведено Вам життям.
До речі патронів накрутив з номерами шроту 3 та 1.Саме те що треба для пушного.;)
Я начинал охоту с одностволки ИЖ 17. Хотел потом приобрести ИЖ 18 с дульным сужением ЧОК . Но так получилось что купил ИЖ 43М в экспортном варианте. К своему ружью привыкаешь и охота хоть с одностволкой или двухстволкой получается удачной. Когда спрашивают какое ружье самое лучшее, лучшее то которое есть у тебя. Сегодня туман, ночью шел дождь. К водоему не проехать. Переносим охоту на завтра. Может подсохнет хоть не много на полевых дорогах. Кто поехал сегодня, НИ ПУХУ НИ ПЕРА!
 
Зверху