Охота на пернатых: сезон 2018/2019

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
90 відсотків людей не в змозі вистрелити в собі подібного просто через образу.
Та ні, є багато чинників, які такому сприяють...
Чесно я логіки не розумію, 50BMG можна, а короткостволі ні.
Ну, я не законодавець (в них логіка може бути своя), але, думаю, виходять із того, що зброю для 50BMG складніше переносити непомітною, порівнюючи із короткодульною, та й привести останню до дії та пострілу теж простіше.
Ще прийде до, наприклад, ОДА та шарахне по поважних людях. А снайперку пронести непомітною складно.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, можу ще відповісти, але продовжимо про наше, пташине!.. ;)
ПіСі. Якщо хто продовжить - не ображайтеся!
 

KFoR

Зброяр
Та ні, є багато чинників, які такому сприяють...

Ну, я не законодавець (в них логіка може бути своя), але, думаю, виходять із того, що зброю для 50BMG складніше переносити непомітною, порівнюючи із короткодульною, та й привести останню до дії та пострілу теж простіше.
Ще прийде до, наприклад, ОДА та шарахне по поважних людях. А снайперку пронести непомітною складно.
Ну з 50bmg і з кілометрів відстрілювати можна...
Добре не підійде він для пернатих :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну з 50bmg і з кілометрів відстрілювати можна...
Добре не підійде він для пернатих :)
Я ж про іншу причину сказав! А якщо захочуть, то зможуть, безумовно! Але ж наші люди до ресторанів, наприклад, із снайперкою не ходять, зазвичай, а із гумовими - можуть!
Так що - про птахів чи?..
 

tyrist 1945

Тигр
Я ж про іншу причину сказав! А якщо захочуть, то зможуть, безумовно! Але ж наші люди до ресторанів, наприклад, із снайперкою не ходять, зазвичай, а із гумовими - можуть!
Так що - про птахів чи?..
Краще про птахів. Так спокійніше.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Бачив на воді біля Чапаївки (їздив на риболовлю) лебедя, але ще молодого (не білий), але ж одного! Зовсім...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я пару бачив, на озері. А качок біля гене на річці тільки чув
У Києві качок круглий рік так багато, що про їх весняний приліт чи перезимування - складно визначитися! Але перезимувіали - теж радує! Хоча зима й на зиму не була схожа.
 

Fonex

Снайпер
Я жду выходных, чтоб снова выбраться в угодья с биноклем и сидорком:):):)А утро у нас сегодня было такое...
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Аналогично на Черниговщине.
Ну так, мне до Черниговщины - меньше 30 км, соседи)))))
Хотя гусь, вчера вечером, шел.
За гуся, уже вроде отписывал здесь, что последние данные с моего края, это позавчера над город вечером в потемках слышны были в небе, шли на запад в сторону Десны...
А вяхирь гнезда уже мостит.
Вяхиря видел только пока на работе (Элеватор рядом) несколько раз...
Вообще, в этом году наметил себе, чтоб пока межсезонье будет, а душа рвется в угодья и скулит, как спаниель, то потеплеет и буду также выходить на свои пешие охоты, но с фотоаппаратом!А то, вспомнил, что после свадьбы с женой решили и купили моднявый фотик...Так и пылится сколько лет...Вот и решил, что буду я как Шарик из "Простоквашено":D:D:D:D
 

Dedushka

Снайпер
По поводу случая с травматом делаем вывод.
Кто имеет право на травматическое оружие:

- работники правоохранительных органов и их близкие родственники;

- лица, принимающие участие в уголовном судопроизводстве;

- журналисты и внештатные журналисты;

- депутаты Украины;

- члены общественных формирований по охране общественного порядка и государственной границы;

- военнослужащие (кроме тех, кто проходит срочную военную службу);

- государственные служащие, имеющие категории и ранги.

Кроме того, это право имеют те люди, которых наградили в Министерстве внутренних дел, Службе безопасности и Министерстве обороны.
решение на приобретение такого вида оружия.
 
Зверху