Охота на пернатых: сезон 2018/2019

ЮРЧИШИН

Слідопит
Вчера после обеда и до вечера так подходящего поля и не нашли у себя. Дядя Сеня присел на телефон и вот мы сегодня в днепропетровской обл.
Охота удалась в небольшой компании. Всех с праздником.
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Шановна Громада.
Прийшов Спас, і це означає настання осені, та перетвореня природи.
Ночі стануть холоднішими, пожовкле багряне листя впаде до ніг, і сонце пом`якшає, та не буде сліпити наші очі.
Але ми вчора, і сьогодні, живемо посеред останніх днів літа цього року, і полювання на качку як завжди відбулося.
Субота 18 серпня 2018р.
Короткий робочий день, та ми збираємось на полювання з колегою.
Заправивши паливом повноприводний позашляховик, ми зупинились біля магазину, прикупити прохолоджуючі напої.
Водій в камуфляжному вбранні, вправно керує автомобілем, тримаючи курс на нове наше місце полювання.
Новим місцем нашого полювання, була річка Іква (притока Стир) де ми вирішили пройтись нею.
Прозора та чиста вода легкою течією, текла повз своїх берегів, колихаючи листями очерету.
Від лісів які ростуть по обидва боки річки, тягнулись стежки прим`ятої трави, де лісова звірина час від часу, йде спожити воду.
- Як будемо йти, Ви понад річкою, а я попереду, чи навпаки, запитав мене колега.
- Йди Олеже ти понад річкою, а я збоку, а там далі буде видно, відповів я.
Ми йшли рівним берегом річки, пройшовши метрів 500 я вирішив зробити декілька фото краєвидів.
- Йди далі, а я зроблю пару фото.
Колега пішов вперед, а я почав діставати фотоапарат із рюкзака.
Бах - бах - бах, постріли покотились долиною та рівниною поріччя.
Обернувшись, я побачив крижня який падав на інший бік берега - річки.
Підійшовши ближче до колеги, я побачив що річку не перескочити, та не перейти.
На протилежному березі річки, лежали десь в траві 2 крижні, добуті щойно.
Тому, Олег пішов до машини за амуніцією, прихопити та випробувати щойно куплений, бродовий костюм.
Одягнувши костюм, Олег пішов у воду по груди.
- Дудки Вам, дна під ногами не має, кричить колега.
Ми сідаємо в машину, і об`їзжаємо по кругу, через міст річку. Йдемо шукати наші трофеї. Все добре, трофеї знайдені.
Свійська худоба, завадила нашому подальшому полюванню, і ми поїхали далі, шукати улюблені місця, дикої качки.
Знайшовши досить добрі місця, я змінив приоритети свого суботнього відпочинку, на інший - риболовля.
І трофеї мисливські, змінились на рибальські, та відпочинок наш, все ж таки - вдався.
Дякую всім, за увагу. З Повагою.

20180818_162630.jpg


20180818_162529.jpg


20180818_162556.jpg


20180818_173401.jpg


20180818_175721.jpg


20180818_190529.jpg


20180819_121023.jpg
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
И не только не без добрых, но и не без ...
Читайте приказы и учитесь считать до шести! Тому же и собаку надо бы научить!.. ;)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Чтобы не было недоразумений нужно описывать количество охотившихся,или делать фото с двумя ружьями.Тогда и вопросов не будет никаких.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Нixто не пiдказував. Просто фото тричi повторилося. Тому видалив.
Це вам мабуть деякi особи завжди щось пiдказують на форумi. Де дивитись наприклад.:D
Мне кажется что обсуждать уже нечего,Вы объяснили,все услышали.Зачем дальнейшая писанина?
 
Зверху