Патрон для ТОЗ-54 (усилені чоки)

ATIS

Снайпер
В канал загнав пижа ДВП і залив см 5 віск, коли охололи з другої сторони випхав пиж з воском шомполом.
 

василь довжик

Слідопит
Мав тоз-34,теж було написано чок получок,заміри показали 1мм і1,1.Що тільки не робив,була думка розвернути чеки.Потім якось навчився не спішити відпускати звіра,все получилось.На зайчика с першого пострілу на повал.Один мінус не завжди є можливість відпустити далі,але ж маємо якийсь шанс і звіру давати.
 

bombarda

Новачок
Шановний це вирішується з другого боку не звуженням і не патроном, а навичками і практикою стрільби. Якщо фінанси дозволяють і е однодумці то механічна машинка для запуску тарілок , патрони на 24грами , тренування вдома з рушницею кожний день і на в неділю відстріл 50 набоїв. Обов'язково будете гарно стріляти. Потім підберете способи зарядки підсвої потреби. Я пройшов по такій дорозі і задоволений результатом . Ще четверо моїх друзів почали займатися і стріляти влучо
 

василь довжик

Слідопит
Шановний це вирішується з другого боку не звуженням і не патроном, а навичками.
Цей форум читають багато новачків,які стоять перед вибором,першої своєї рушниці.Отож не правильно писати,що маючи рушницю с усиленими чеками не потрібно мати патрони дисперсант.І яка б не була підготовка а зміні чеки нинчє рулять,бо не завжди є можливість відпустити або просто туди куди впаде не буде найденно.Була в мене рушниця чек и усилений і що якби не дисперсант або промах або брати не має,що.С пв
 

пингвин73

Мисливець
Шановний це вирішується з другого боку не звуженням і не патроном, а навичками і практикою стрільби. Якщо фінанси дозволяють і е однодумці то механічна машинка для запуску тарілок , патрони на 24грами , тренування вдома з рушницею кожний день і на в неділю відстріл 50 набоїв. Обов'язково будете гарно стріляти. Потім підберете способи зарядки підсвої потреби. Я пройшов по такій дорозі і задоволений результатом . Ще четверо моїх друзів почали займатися і стріляти влучо
Я потратил около 4000грн на стенд и скаж,у что толк в этом есть! Беря в руки ружьё стрелок после стенда по любому пристреляется к данному ружью.
 

Dimastiy

Мисливець
Стенд однозначно допомагає мисливцю, тут навіть сумнівів немає. М'язева пам'ять має бути натринована. Мене цікавить інше питання, всі пишуть що надто кучно стріляє ТОЗ, а які ви номера шроту використовуєте? Для таких звужень, лише дрібні номера нормально летять, все решта не стабільно. По зайцю, я лише 3/0 зміг узгодити.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Для наглядности по поводу боязни стрелять из усиленных чоков в тоз 34 и тоз 54, скажу следующее. Тозы Чок 1.2мм. диаметр канала стволо 18.5. и того диаметр на срезе ствола 17.3. Иж 27 или иж 58. Чок 1.0мм диаметр канала ствола 18.2 и того диаметр на срезе ствола 17.0. Еще что то надо обьяснять? Стреляйте смело и не заморачивайтесь.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Стенд однозначно допомагає мисливцю, тут навіть сумнівів немає. М'язева пам'ять має бути натринована. Мене цікавить інше питання, всі пишуть що надто кучно стріляє ТОЗ, а які ви номера шроту використовуєте? Для таких звужень, лише дрібні номера нормально летять, все решта не стабільно. По зайцю, я лише 3/0 зміг узгодити.
Вот здесь я с Вами тоже согласен. Обычно усиленные чоки на спортивных стволах и они дают хороший бой мелкой дробью, а крупной наоборот бой может быть плохой.
И возвращаясь к тоз 34, я бы больше опасался стрелять крупной картечью, чем пулей, особенно покупными патронами где картечь лежит не согласовано (супер картечь) и не в контейнере. Она при выстреле расклинивается из-за того что последующий ряд картечин лежит между картечинами предыдущего ряда. По стволу то пойдет нормально, а в усиленном чоке может быть проблема, особенно если картечь из твердого свинца. Такой нужно стрелять с цылиндра, ну максимум с получока.
 

Dimastiy

Мисливець
Вот здесь я с Вами тоже согласен. Обычно усиленные чоки на спортивных стволах и они дают хороший бой мелкой дробью, а крупной наоборот бой может быть плохой.
И возвращаясь к тоз 34, я бы больше опасался стрелять крупной картечью, чем пулей, особенно покупными патронами где картечь лежит не согласовано (супер картечь) и не в контейнере. Она при выстреле расклинивается из-за того что последующий ряд картечин лежит между картечинами предыдущего ряда. По стволу то пойдет нормально, а в усиленном чоке может быть проблема, особенно если картечь из твердого свинца. Такой нужно стрелять с цылиндра, ну максимум с получока.
Споряджати самостійно, і по дві в ряд.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Споряджати самостійно, і по дві в ряд.
Можно и по три, только согласовывать с дульным сужением надо, и одна на одну ставить. Или в спецыальный контейнер ложить сейчас есть в продаже такие, в них картечь 8.3 четко по три ложится одна на одну.
 

ATIS

Снайпер
Можно и по три, только согласовывать с дульным сужением надо, и одна на одну ставить. Или в спецыальный контейнер ложить сейчас есть в продаже такие, в них картечь 8.3 четко по три ложится одна на одну.
Цей контейнер це лажа, повірте;)
А от по дві в ряд, це супер:)
 
Зверху