Перекурчик

Статус
Закрита.

Pavel1988

Снайпер
а салом по морді?!!! тільки на город і в садок - гребти, чистити, відмітати. копати!!!
Нє салом в морду но салом на чорному хлібчику з молодим часничком, кислим огірочком та шклєнкою запотівшого домашнього самогончику. А тоді можна і в садок та город но з регулярним відвідуванням скатертини-самобранки:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нє салом в морду но салом на чорному хлібчику з молодим часничком, кислим огірочком та шклєнкою запотівшого домашнього самогончику. А тоді можна і в садок та город но з регулярним відвідуванням скатертини-самобранки:p


У Діми в салоні така продається, зараз акція - тобі скидку зробить!
 

KFoR

Зброяр
Нє салом в морду но салом на чорному хлібчику з молодим часничком, кислим огірочком та шклєнкою запотівшого домашнього самогончику. А тоді можна і в садок та город но з регулярним відвідуванням скатертини-самобранки:p
Та який город, садок після самобранки)))))
 

Pavel1988

Снайпер


У Діми в салоні така продається, зараз акція - тобі скидку зробить!
В якому салоні? В мене в п’ятницю і скатертина і садок і сало буде, а вот ти купи собі таку бо я з тобою не поділюся!!!
Та який город, садок після самобранки)))))
Ну для проформи треба ж трошки вигляд створити що не дурно сало тріскав!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня Парни!!!У нас тепло и солнечно:eek::eek::eek:... Весна одним словом:rolleyes::rolleyes::rolleyes:.У меня почему то такое чувство что сегодня пятница.:eek::eek::eek:
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Думаю чего бы это постного и вкусного сварганить в кулинарной теме...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Pavel1988

Снайпер
Привет Пашка!!!Подождите не расходитесь,сейчас приеду на роботу и зайду.
то гайда!
так як ти постуєш, то можна і з м"яса, можна навіть жінку (не плутати з дружиною), тільки пісну!
Розкажи як виглядають пісні жінки чи хоч фото покажи
 
Статус
Закрита.
Зверху