Перекурчик

Статус
Закрита.

Pavel1988

Снайпер
Так хто тут на 1988 наїжджає зараз розберемся:D:D:D:D:p:p:p:p
Та є тут один брєжнівський свідок чи то сучасник брєжнєва який в разі чого прикривається здобутками в галузі психіатрії отої самої молодої особи 1988 року народження!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хорошо хоть я с 73 года выпуска...:D:D:DА то аж страшно как подумаю что могло бы быть если б 88.:eek::eek::eek:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А то аж страшно как подумаю что могло бы быть если б 88
ото тішся!!! бач як тобі повезло!
Мля откуда у тебя столько любви к ближнему???:D:D:D
я таких як вони загибликів вчив у школі... а там - 1 розум на двох і той вдома забули!!!
 

Pavel1988

Снайпер
ти думаєш то вони від великого розуму турцикі лушні покупляли??? бо бачив, Павло ше не купив, але активно цікавиться!!!
Так придивляюся, навіть кошти в панчоху складаю. Не знаю як з тобою було, в нас в 9 класі була молоденька англічанка так вона так в обтяжку вдягалася що ми в книжку навіть не дивилися.
 

Pavel1988

Снайпер
то сталось у 2005 му після випускного почали зустрічатись, заодно і з тещею познайомився... думав зразу брати тещу, але спинився...
Ну правильно як що щось так до тещі зразу, а потім знову щось то назад. А ти тойво часом в Бердичів на вкорочення не їздив бо ситуація така ...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну правильно як що щось так до тещі зразу, а потім знову щось то назад. А ти тойво часом в Бердичів на вкорочення не їздив бо ситуація така ...
яке вкорочення!!! тут ше б дошити немішало!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну Вы парни блин даете!!!:D:D:DУпал...
 
Статус
Закрита.
Зверху